Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='D O R K A']Ja jestem mobilna, także śmiało dzwoń do mnie tel. 660 516 083 (Dorota).
Przez jakie miejscowości (miasta) będziesz jechał? Jak będziesz miał ok. 30 km do Radomia to zadzwoń żebym miała czas na dojazd do schroniska ewentualnie umówimy sie gdzieś przy trasie to Cię popilotuję.[/quote]

Ok bede dzwonil ... najwyzej sobie poczekam ... A wlasnie podajcie prosze adres schronu bym wiedzial jak dojechac...
Jechac bede przez Sandomierz , Opatow, Ostrowiec Swietokrzyski, Ilze, Skaryszew ....Dojade , spokojnie to najmniejszy problem... mam GPS w glowie i na pokladzie :)
Tylko prosze o adres .

Link to comment
Share on other sites

Oj tak wyszło, niestety albo i stety na dogo same ciotki, takich rodzynków jak Ty to ze świeczką szukać :)

Ja już z przyzwyczajenia z tymi ciotkami wyskakuje, ale obiecuję poprawę!!

Witaminki zamówione, takie w proszku, dosypuje się w zależności od wagi do karmy. Koszt- 20 zł, może troszkę mniej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Ok bede dzwonil ... najwyzej sobie poczekam ... A wlasnie podajcie prosze adres schronu bym wiedzial jak dojechac...
Jechac bede przez Sandomierz , Opatow, Ostrowiec Swietokrzyski, Ilze, Skaryszew ....Dojade , spokojnie to najmniejszy problem... mam GPS w glowie i na pokladzie :)
Tylko prosze o adres .[/quote]
Witosa 96 (Wincentów) [url]http://www.schronisko.radom.pl/?p=p_1[/url] tu jest opisane jak dojechac

Link to comment
Share on other sites

Schronisko mieści się przy ulicy Witosa 96. Wjeżdzając do Radomia kieruj się na Warszawę. Jedziesz cały czas prosto E7, mając po lewej stronie wytwórnię wód Zbyszko (charakterystyczny zielony budynek) skręcasz na światłach w prawo (to jest ul. Witosa). Następnie jedziesz cały czas prosto aż dojedziesz do lasu (po lewej stronie), za zakładem Radkom skręcisz w prawo i tam już zobaczysz schronisko (będą zresztą wskazówki)

Jak będziesz mijał Iłżę daj mi sygnał. Ok?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Jesteście super.............dzięki za szybkie działania...... dziś moje serce się raduje,:multi: bo wczoraj była.....klapa:cool3:. Zarapi - to droga do szczęścia, którą rozpoczynamy w sobotę :lilangel:. Niestety rano jeść nie dostaniesz..... cobyś samochodziku nie zanieczyściła:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Hej Cioteczki i Wujku Rafale :)

Jak nastroje przed jutrzejszą akcją? :cool3:

U mnie wszystko gotowe... Tylko modlę się cichutko, żeby nie było sikania i koopkania na dywan, on tak dużo już przeszedł :placz:

Ale myślę, że Zarapi jest prawdziwą damą i wie do czego służy spacer :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ciotki .... u mnie DS czeka ...ja wiem ze mialem i mam watpliwosci ...
Ale watpliwosci te sa raczej przejsciowe i nie dotycza DS tylko moich mozliwosci finansowych ... Na utrzymanie Suni kaska jest tylko obawialem sie o koszta zabiegu .. Tak po prawdzie to myslalem ze jutro Zarapi wyadoptuje i podpisze papiery ...

W sumie to sam sobie jestem winny , rozumiem ....

Potwierdzam jutrzejszy wyjazd , a teraz ide sie ogarnac by jutro jak czupiradlo nie wygladac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Ciotki .... u mnie DS czeka ...ja wiem ze mialem i mam watpliwosci ...
Ale watpliwosci te sa raczej przejsciowe i nie dotycza DS tylko moich mozliwosci finansowych ... Na utrzymanie Suni kaska jest tylko obawialem sie o koszta zabiegu .. Tak po prawdzie to myslalem ze jutro Zarapi wyadoptuje i podpisze papiery ...

W sumie to sam sobie jestem winny , rozumiem ....

Potwierdzam jutrzejszy wyjazd , a teraz ide sie ogarnac by jutro jak czupiradlo nie wygladac :)[/quote]
Rafale czekamy na Ciebie z niecierpliwością:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makuuu']my z Kasią będziemy chyba o 8, zrobimy sunię na bóstwo...[/quote]
Wyobrażam sobie, wy z kaukaza zrobiłyście lwa z powiewną sierścią i błyskiem w oku.....Zarapi jest kochana, taka spokojna bida ... bardzo się cieszę, że jutro już będzie spała w normalnym domu, na suchym czystym posłanku, bez czuwania i budzenia się w stresie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folen']To co, mam ją zdjąc z allegro? ;)[/quote]
Ja powiem tak .... Jesli Ciotki zdecyduja sie powierzyc Zarapi tak nikczemnej personie ... To u mnie dom staly ( zaden tymczasowy ) juz gotowy...:)

ps . Masz racje Rybka . Mam konto na BS ... Szpice sa piekne ale bardzo wymagajace , nie wszyscy o tym wiedza ... a szkoda bo mniej by bylo samotnych Zaprzegowcow :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...