Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

[quote name='Rafal StWola']Ogólnie lubie bardziej psy niż ludzi ..... a jakiekolwiek fora o psach grupy piątej mam daleko .... rozczarowują mnie ludzie ..... zjedli całą wiedzę ....szpanerzy .... bo postów mają więcej ..... niech dalej te biedne psiaki rozmnażają w imię swoich ideii... ja jednak się od ludzi takich trzymał będę zdaleka ..... bo k.... tylko im to wychodzi najlepiej a potem..." bo ten psiak ze schronu to od mojej suki a myślałam że w dobre rączki oddaję " ..... zapaleńcy , miłośnicy ..... od dziś nie jestem na żadnym forum !!!!!!!!![/quote]

Szczerze pisząc to ja także lubię psy bardziej (czasem myślę, że coś ze mną nie tak).
Niektórzy udzie mają dziwne podejście do zwierząt... jak niemalże do rzeczy, traktują je jako broszki, coś co upiększy ich ogólny wygląd. Psem (najczęściej jest to pies z rodowodem, bo jak to... inny nie mógłby być) podnoszą rangę własnej osoby, czysta głupota. Ale cóż są ludzie i parapety... tego się nie zmieni...

Ktoś Ci coś napisał, czy gdzieś coś przeczytałeś? Olej to!
Czy Dogo także porzucasz?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz Makuuu są po prostu osoby które maja chore ambicje .... moderatorzy ..... śmiać mi sie z nich chce ..... a Dogo na razie jest ok .... te wątki które odwiedzam i ludzie w nich piszący jeszcze nigdy nie dali mi powodów do rzucenia tego forum .... no może z jednym wyjątkiem ale była to osoba z ktorą udało mi się porozumieć ( inteligencja nie była obca tej osobje :) )

Ale na innych forach Szpicy nie będę więcej .... bo z tymi ludzmi to nie dyskusja , nie dialog a monolog ..... ale to inna historia .....a dla mnie pewna doza humoru świadczy włsśnie o inteligencji .... której brakuje w pewnych głowach .... potrafią tylko wykrzykniki wstawiać bo o argumentach w dyspucie to chyba nigdy nie słyszeli :)

ps ... jesłi z Tobą jest coś nie tak to i ze mną hehe może to zaraźliwe ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Szpilko ..... ale ten wątek otwarty jest dla każdego .... można wpaść pogadać i ogladać fotki do bólu :) ...nie tak jak na innych forach ehehe ..... a o Twoim wątku wiem od dzis i juz fotki czekaja na wstawienie ..... co do rozmytości zdjęć wybacz jestem laik fotoamator :)
Na pewno tam do Was wpadniemy z Zarką :) mam fajne foty z lasu :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie .
Sam nie wiem jak dziś zacząć i co powiedzieć i kogo o pomoc prosić ..... i czy prosić .... teraz to tylko wyc się chce i jakos smutno.,.... powiem wprost , Zarapi ma się dobrze i na oko laika jest ok ... ale ten guz w przedsionku pochwy .... rośnie k....
Srom poszerzony i wręcz widać guz poza tzn . na zewnątrz .... sam nie wiem co robić ...czy czekać czy od razu operować do kogo się zwrócić .... prosiłbym pewną Ciotkę ale nie chce Jej wykorzystywać i dobrego serducha nad miarę obciążać.....
Jedno powiem jak patrzę na Zarkę i widzę jak się cieszy , gania ogon , biega za sarenkami itp to sie serce raduje .... a potemm w domu .... tylko sie liże po tyłku .... wyć się chce .... kurde czy nie dość ten psiak już dostał od życia ? .....
Tylko się upić cholera .... a od jutra do roboty i działania .... sorrki za smutny post ale nie mam sie z kim tym podzielić wybaczcie ....

Link to comment
Share on other sites

Rafale - a ona nie miała tego guza usuwanego przy okazji sterylki?????

bo jakos zapomniałam...

Jesli nie miała, guz rośnie to nie czekaj - to łagodny twór, ale szybko rosnacy więc suka odczuwa dyskomfort... lepiej szybko to wyciachać, bo jak urośnie za duzy to za dużo trzeba będzie wyciać:shake:

Link to comment
Share on other sites

guz z łapki był wycięty .... niestety Zdrapka zle znosi narkoze ... ja wiem ze nie mozna czekac i nie chodzi mi o kase juz odlozylem na zabieg .... tylko ku.... szkoda mi Jej .... cholera mnie bieze .... guz jest dosc duzy .... ja tylko sarenki umiem i zwierzyne lesna ...ale na moje oko jest co najmniej wielkosci pomaranczy ..... ku......mi jutro przejdzie ale dzis wyc sie chce .....

Link to comment
Share on other sites

a sterylki nie miala .... jak bedziemy wycinac ten guz to przy okazji isterylke sie zrobi ...tylko jakos mnie strach oblecial .....
nie robilismy sterylki bho Ona starsza dama i strach .... a jeszcze ta narkoze zle znosi ....k ... czy mi sie nic udac nie moze ? cholera jak nie mi to choć Jej niech sie uda ....

Link to comment
Share on other sites

Rafale - nie histeryzuj:lol: Będzie dobrze!!!! Nie takie młode suki się operuje;)
Moja suka miała prawie 14 lat i po operacji (ropomacicze) była jak nowo narodzona!!!! a powiem, ze prawie uciekła kostusi sprzed nosa - bo zaden wet nie rozpoznał ropomacicza tylko pitolili o starosci, osłabieniu itd:angryy:

Mozna zastosować narkozę wziewna - trochę lepiej znoszona od tradycyjnej;)
Ale to chyba Rybka będzie musiała się podowiadywać czy w Lublinie takową robią

Link to comment
Share on other sites

Robią ..... wiem że histeryzuję ale kurde nie o mnie chodzi .... ja powinieniem od dawna byc w szpitalu tak po prawdzie ale tu chodzi o psiaka i bym sobie w leb strzelil by Jej pomoc ....
Nie musimy sie dowiadywac tylko mi juz glupio CIotke prosic ... itak juz duzo dla Zdrapki zrobila ... moj wet mowi ze spokojnie zrobi ale ja juz jakos nikomu nie wierze .....
przejdzie mi jutro nie martwcie sie o mnie a jesli juz to o Zdrapke ...dzieki za dobre slowo ....

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że Rybka ma możliwości i na pewno pomoże, masz do niej jakiś kontakt. Tam są chyba lepsi fachowcy, narkozę też dobiorą jej odpowiednią. Nie mam kontaktu do Rybki, ale Ty chyba się z nią często kontaktowałeś. Nie martw się, będzie dobrze, to nie jest chyba groźny guz..

Link to comment
Share on other sites

Guz sam w sobie pewnie nie jest grozny ( bardzo ) ..... ale zabieg niestety niesie spore ryzyko w Jej wieku i po pewnych przejsciach o ktorych coraz wiecej wiem .....
Rozmawialem juz z Ciotka Rybka ... wspanialszej osoby to chyba trzeba w sasiedniej galaktyce szukac ....
Dzieki Wam za dorbe slolwo i wsparcie ... i please nie myslcie ze panikuje .... po prostu mi szkoda psiaka ... biega toto i sie cieszzy , coraz lepiej wyglada , nawet wyniki badan coraz lepsze .... ma juz kumpla malamuta u mnie .... a teraz ... sie tylklo mizia po zadku .... az zal sciska cholera ...sorry za panike ... ja takl mam czasem ... jakby to ze mna cos bylo to pal licho ale psiaka mi szkoda ....
Wybaczcie zatem histerie ... Mirmił z " Kajka i kokosza " skakał w akcie desperacji z wieży ,,,,, ja cholerka wieży nie posiadam :) .... więc jakos inaczej odreagowuję ... przepraszam raz jeszcze za histerie .

Link to comment
Share on other sites

Rafale nie histeryzujesz, martwisz sie ja to rozumiem bo na sama mysl o sterylce Sary dostaje "białej" i chociaz jest młodsza od Zarpi i wsumie od 9 miesiecy bez problemow zdrowotnych to odwlekam ja z tygodnia na tydzien i drżę na sama mysl ze ktos cos by mógł spier%$#@ zamordowałabym własnymi rekami.... Chyba wiekszosc osob na forum z owiele mniejszych powodow robi alarmy... Moze pogadaj z becia66 ona ma znajomego weta w Rzeszowie...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie Szpilka ... naprawdę nie chce panikować tylko mi żal psiaka ...
Dobrze że choć Was mam na Dogo , bo moje prywatne otoczenie to tylko pic umie i sie śmiać , szkoda słów ....
Co do samego zabiegu to już rozmawiałem z pewna CIotką która ma juz doświadczenia z Zarką .... będzie ok tylko jakos mi smutno na ponowny zabieg Ja narazac i kurde ok przyznam sie ... boje sie odpowiedzialnosci i skutkow mojej decyzji ....
Ale przejdzie mi i bedzie ok .... a decyzje podejme taka lub inna ....
Dzieki raz jeszcze za wsparcie .... nie zapomne nigdy i moze kiedys splace dlugi ....

Link to comment
Share on other sites

Czasami jakby nie dogo to by mi sie nie chciało robic nic dla psow bo na około sie słyszy, po co, na co, pomożesz jednemu 5 umrze... a dogo napędza do działania. Bede trzymała kciuki:multi: i licze na wsparcie kiedy zdecyduje sie na sterylke Sary(co wisi na nad moja głowa jak topór kata i sen spedza z powiek:diabloti:) i wstyd mi juz ze psina u mnie tyle czasu odhowana i w dobrej formie a ja sie zdecydowac nie moge:oops:

Link to comment
Share on other sites

Nie masz absolutnie żadnych powodów do wstydu , rozumię Cię doskonale .
Jesli chodzi o wsparcie to masz je jak w banku ... moje i Zarki... a jeśli będziesz potrzebowac jakiegos transportu czy czegokolwiek to wal do mnie jak w dym ...

A tak naprawdę to powinnaś być dumna a nie się wstydzić !!!!! Robisz dobrą robotę dla psiaków nie wspominając o Sarze ...

Pamiętaj w razie jakochkolwiek kłopotów o wujku z Podkarpacia i bez żadnych ceregieli wołaj o pomoc .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...