Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oho dziś to chyba jakiś " Sabat Czarownic " mamy hahaha tyle Ciotek się zleciało że hoho :):)
Placyk nie jest taki duży , tym bardziej że wylałem już fundamenty nowego domku ... Ale napewno ma tu lepiej jak w bloku czy boksie ... Tak naprawdę to Zarka uwielbia spacery , placyk Jej nie wybiega tak jak spacery . Robimy razem ładne kilometry dziennie ( kilka km to minimum dla Zary )
Kotek jest jakoś żyje choć jak widzi " wilka " dostaje szału i ucieka :) nie boi się już tak bardzo jak podczas pierwszego spotkania ale zachowuje dystans ...
Myślę że się polubią .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Cześć Pati :)
Jak Ci się " bojowa wersja Zarki podoba ? hehe Na początku była spokojna i bała sie psów itp a teraz uznała że plac jes Jej i broni przed każdym , co mnie niezmiernie dziwi jako że Husky z natury nie nadają się na stróży :)
A bojowa się zrobiła strasznie :)[/quote]

jeszcze tylko chusteczka moro na szyi i będzie git ;)

Link to comment
Share on other sites

HAHAH Trzy dni bez siiii i ........ i wujek dostał za swoje :) dostał i jedno i drugie o 2.30 w nocy tzn i siiii i coś gratis coś lepszego od siiii hahaha potem jak posprzątał wujek w pokoju to wyprowadził Zarkę na polko i co ???? i się mu drzwi od domku zacieły :):) wyobraźcie sobie wujka w spodniach od dresu i podkoszulku o drugiej w nocy przed drzwiami hahaha dobrze że warsztat miałem otwarty i narzędzia bo bym chyba tu zamarzł co sie prawie już stało .... dwie godzinki na mrozie hehe ale byłem szczęśliwy :):) ...... jak sie dostałem do domku :):)
Aż się dziwię że mi nerwy nie puściły ... strasznie kocham tą moją Zarkę chyba :):)
Teraz już spokój i Zdrapka śpi a wuj naprawia drzwi hehe
Pozdrowionka Ciotki i Wujkowie .

Link to comment
Share on other sites

Ano jakoś się tak składa że gra już chyba 17 lat hehe tylko ja Makuuu takie stare kawałki gram .... Deep Purple , Led Zeppelin , Dzem , Perfekt , troszkę klasyki np Paganini 24 kaprys hehe itp
Zarka właśnie śmieci w domku i gania " ogon " haha
Oj dała mi popalic w nocy dała :):) może ktos chce porzyczyć Haszczaka na nockę ????

Link to comment
Share on other sites

z tą gitką to pod głębokim wrażeniem jestem :D

A może Zarka lepiej by spała (tj. nie rozbudzała w nocy Wujka) trzeba by jej skombinować jakieś awaryjne zestawy zabawkowe. Moje psiaki jak zaczynają mi dokuczać dostają taki 1 z 3 i już porzucają myśl o dokuczaniu... zabawa, zabawa, zabawa :D

Link to comment
Share on other sites

Z tą gitarką to nic takiego ... jak sie chce i poświeci trochę czasu ( odrobina słuchu nie zaszkodzi :) ) to każdy może grać ....
Makuuu zestawów zabawkowych Zarka ma multum .... piłki miśki itp Jak jestem w sklepie to się powstrzymać nie mogę by jej czegos nowego nie kupić :)
Zarka nie jest bardzo dokuczliwa tylko ja dziś mam jakiś gorszy dzień ...może to ta pogoda tak działa na mnie hehe a może nocka nieprzespana ....
Bedzie ok prześpię się i mi przejdzie a jutro zabiorę Zdrapke na dłuuuuugi spacer do lasku potem zrobimy myju myju ( czego Zarka nienawidzi ) i może pośpie troszkę w końcu niedziela hehe

Link to comment
Share on other sites

I kolejna bida tym razem ze schronu w " Krzyczkach " znalazła dom u pewnej Ciotki w Lublinie :):):):):):) Ciotka to powinna medal dostać !!!!!
Jak ja się cieszę gdy kolejny pies opuszcza schron i trafia do WSPANIAŁYCH ludzi !!!!!!!!
U Zarapi ok dzis byla na prawie 20 km spacerze hehe wuj umiera ale bedzie ok hehe
Pozdrawiam
Rafal

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']20 km.....? Macie kondycję...oboje zresztą.:evil_lol:[/quote]
Ciotka red nie wierzy ????
hehe na "Jamnicę" od nas jest cos około 10 km więc licząc w dwie strony wychodzi 20 km hehe
Przez las w dość cieżkim terenie :):) zapraszam na testy trasy ahahahahaha
To nic Ciotka dziś piękna pogoda była , mieliśmy w domu siedzieć ?

Link to comment
Share on other sites

Nie zamęczy , mam w odwodzie broń doskonałą hehe rower .... oczywiście to żarty bo Zarka raczej przy rowerze biegać nie będzie , nie wspominając o ciągnięciu ( choć marzył mi się kiedyś zaprzęg i bikejoring ) ....ale Zdrapka jest chyba zbyt wiekowa i ma słabe zdrówko ( kondycję jednak łapie szelma )
Zarka to fajny psiak a że czasem musi wyjść na siiii to BARDZO DOBRZE :):) bo jak wychodzi tzn że w domku jest czysto ...

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze trochę szczęścia by się przydało ..... Dziś dostałem wyniki histopatologii ...
Dokładnie to to wycięte nazywa się "carcinoma basocellulare" i jest to nowotwór półzłośliwy tzn . nie daje przerzutów odległych tylko czasem odrasta w miejscu jego wycięcia . Można powiedziec że to choroba skóry o podłożu nowotworowym .
Niby najmniej złośliwy raczek a jednak raczek ....
Mam jednak nadzieję że będzie ok . Szwy jeszcze nie zdjęte bo ranka słabo sie goi i trzeba poczekac , bedziemy powtarzali badanie krwi .... a potem pozostanie obserwacja drugiego guza .....
W tej chwili Zarka śpi , zjadła sobie i śpi Szelma :)

Makuuu o co chodzi z tym troszke ???? chodzi Ci o tą bide z Orzeszków i o to co napisałem ?

Link to comment
Share on other sites

z tym troszkę to chodzi o przepis na szczęśliwego piecha ze schronu (nieważne jakiego), im tylko tyle wystarczy ale i tak jak je już ktoś pokocha to na maxa... tak jak Ty :cool3:

a jeżeli chodzi o wyniki (łacina w badaniach mnie przeraża... brrrr!) z Zarą musi być ok! To dzielna i kochana suńka, jeżeli tylko jakiś raczek będzie chciał wrócić to dostanie kopa :mad: (aż mi wstyd przy tej ikonce, że chciałam kiedyś Cię Rafale zbić :oops:... to było kiedyś i nie prawda) i tyle a w ogóle mają Zarkę omijać szerokim łukiem.
Kiedyś ludki wynajdą coś żeby je na zawsze wyeliminować i będzie git.

Link to comment
Share on other sites

Będzie ok zobaczysz Makuuu :)
Jak się jakis pojawi to ja już mu pałą dam popalić hehe :mad:
Łacina jest troszkę przerażająca fakt ale to naprawdę jeden z najmniej grożnych raczków ....
Będzie ok musi być !!!!!!!
Kurde to jakis zbieg okolicznosci .... wczoraj wlasnie pisalem o odrobinie uczucia .............. dziwne to jakos hehe taka zbierznosc ......
fajnie by bylo gdyby Zarka was kiedys zobaczyla .... pamietajcie zawsze moje drzwi sa otwarte dla was i dla wszystkich ktorym zalezy na psiakach i innych zwierzakach
Zapraszam na wizytacje .

Link to comment
Share on other sites

Nikt tu do Zarki nie zagląda widzę ... tylko Ciotka Makuuu .... Czy jest sens cokolwiek pisać sam nie wiem ....
Zdrapka ma się dobrze , je dużo i treściwie , ku mojej rozpaczy wybrala spanie na polu w budce więc większość czasu spędzam poza domem przy Zarce .... nudno mi samemu siedzieć w domu ... Oczywiście nie wołam Jej na siłę do domu bo jasne jest dla mnie że nie robi tego specjalnie, tylko za gorąco Jej w chatce mimo przykręconego na minimum CO :)
Czasem tu do mnie wpadnie na godzinkę a potem chyc na polko hehe
Tylko jak idę na spacer to szaleje Szelma , smycz zobaczy a skacze i biega jakby Jej rozum odebrało co mnie niezmiernie cieszy :):):) ( dla mnie to oznaka zadowolenia więc sie cieszę )
Jutro jedziemy razem do Rzeszowa , poznać nowych ludków itp
Nie wiem co napisać i czy kogokolwiek obchodzi co się dzieje u Zdrapki ...to chyba tyle ....
Pozdrawiam
Rafał

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wieści, zaglądamy do Zarapi, choć nie zawsze piszemy, musimy zaglądać częściej do tych, które szukają domków....no i przykre... bo wiele wątków utknęło w miejscu a psiaki naprawdę w ogromnej potrzebie......Uściski dla Miśki (tak ją nazywam):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Jestem wstrętną obmierzłą świnią .... wziąłem Haszczaka a nie mam stadka .... Ja już nic nie rozumiem ..... może lepiej byłoby Jej w schronie ?????
[/quote]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Rafale! Czy ktoś Ci coś powiedział? Zapewniam Cię, schron to coś strasznego (już wiem co nie co na ten temat) i nigdy, przenigdy nie byłoby jej tam (jak i prawdopodobnie gdziekolwiek indziej) lepiej niż u Ciebie!!!!!!

Jeżeli nie chcesz pisać na dogo na wątku Zarki (ja na Gałganowym też już nie skrobię, wszyscy wiedzą gdzie mój futrzak jest), pozostańmy w kontakcie telefonicznym, pw na dogo lub ewentualnie maile - wymienimy się jakoś, jeżeli chcesz (o fotki to ja Cię nękać będę, oj będę :P).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']
Nie wiem co napisać i czy kogokolwiek obchodzi co się dzieje u Zdrapki ...to chyba tyle ....[/quote]

:crazyeye:
ja to czekam na te moje komputerowe środy i soboty, żeby poczytać co u niej - teraz mam ferie to będę częściej. Z każdym psiakiem, któremu domku szukam jestem zżyta i nie chodzi mi o to żeby "wepchnąć" komuś i zapomnieć. To Twoje zdanie mnie ukuło... Choćby nawet inni o niej zapomnieli, ja pamiętam i zawsze mnie obchodzi co tam u niej, zawsze! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...