Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='halcia'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249462-ETIOPIA-filigranowa-nieśmiała-psia-babunia-od-wielu-lat-czeka-w-schronie-na-dom[/URL][/QUOTE]
malgosmalgos, Etiopia na razie ma kilka deklaracji i potencjalny bdt o którym - jak dotąd - niewiele wiadomo (Bambino - między Poznaniem a Zielona Górą) . Mam nadzieję, że to dobre a nawet bardzo dobre miejsce ale trzeba mieć co do tego stu procentową pewność. Naprawdę nie chcialabym nikogo urazić ani Sabiny02 ani Bambino ale ostatnie wydarzenia na dogo spowodowały, to ze wolę dmuchać na zimne. Zajrzyjcie choćby na wątek do ktorego link mam w podpisie.

[quote name='MalgosMalgos']To teraz moze znalazlby sie domek dla niewidomego Bronxa..
Serce boli patrzec jak obija sie o sciany w swoim boksie..
Zycie bez swiatla, milosci i ciepla w odleglym sektorze schroniska
Nie moge sie pogodzic z mysla, ze tak juz zostanie
Szansa na adopcje na miejscu zerowa
Malgos[/QUOTE]
[URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=972&Itemid=21[/URL]
Przykro mi ze nie udało mi się zgłosić go na portalu (forum) o ktorym pisalaś, Jesli jednak Ty w międzyczasie tego nie zrobilaś spróbuję skontaktować się z administratorem.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tianku']Wykupiłam na bazarku ogłoszeniowym pakiecik dla Bronxa może ktoś pomoże z jakimś chwytającym za serce tekstem?[/QUOTE]

Bardzo prosimy o pomoc. Moze ktoś zechce coś dodać, przerobić albo zupełnie zmienić. ? Może Karolciasz28 ?


" Bronx jest niewidomym psem w typie owczarka niemieckiego, ma 6 lat, bardzo potrzebuje kontaku z człowiekiem, podczas spaceru podąża krok w krok za swoim przewodnikiem. Jest bezkonfliktowy w stosunku do innych psów. Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach. Czy ma szanse na dom ? "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Ja Bronxa nie znam, miałam z nim kontakt raz. Z tekstem nie pomogę, on musi być ckliwy,wiecie naprawdę wzruszający. Nie wiem czy z tych kilku informacji da radę coś stworzyć.[/QUOTE]
Tianku ułożyła super tekst.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tianku']Wysłałam teksty do ogłoszeń dla Bronxa, Brendona i Froyda za kilka dni powinny być ogłoszenia[/QUOTE]
U kogo zamawialaś ?
Ja z Orzechowiec ogłaszam na razie tylko Burgundię, i Rudzika ze Stowarzyszenia ale jakoś nie mają szczęścia chociaż ładni i młodzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='barb']U kogo zamawialaś ?
Ja z Orzechowiec ogłaszam na razie tylko Burgundię, i Rudzika ze Stowarzyszenia ale jakoś nie mają szczęścia chociaż ładni i młodzi.[/QUOTE]

[quote name='Tianku']tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249092-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory-do-24-12-do-21-00[/URL][/QUOTE]


Jak ogłoszenia ? Juz zrobione ? Mozesz poprosić aby szefowa bazarku wstawila tu linki.

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z FB - zaraz coś wpłacę
"Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt „NADZIEJA” w Przemyślu zwraca się z gorącą prośbą o pomoc finansową. Znaleźliśmy się w wyjątkowo dramatycznej sytuacji.. Zima to okres bardzo trudny dla zwierząt, a tym razem, również i dla nas, gdyż skończyły się pieniądze na ich utrzymanie. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego i utrzymujemy się z datków ludzi dobrej woli, którym nie jest obojętny los niechcianych i skrzywdzonych przez los zwierząt. Prowadzimy akcje przejawiające się min. w sterylizacji i dokarmianiu kotów wolno-żyjących (aktualnie ok. 300). Oprócz tego, utrzymujemy w domach tymczasowych - psy, które nie nadają się do schroniska. Interweniujemy w sprawach złego traktowania i niemal ciągle napotykamy zwierzęta bardzo głodne i zaniedbane. Każde z nich ma swoją indywidualną historię, często bardzo bolesną. Pomóżmy im zatrzeć złe wspomnienia i sprawmy , by wciąż miały podstawy wierzyć w ludzką dobroć. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdy gest dobrej woli, nawet symboliczna złotówka pomoże zwierzakom przetrwać zimę. Dziękujemy z serca - w imieniu naszych podopiecznych - za okazaną pomoc. KRS : 0000307418 Nr konta: 03 109 02750 00000001 09476 057 WBK oddz. Przemyśl"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Kopiuję z FB - zaraz coś wpłacę
"Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt „NADZIEJA” w Przemyślu zwraca się z gorącą prośbą o pomoc finansową. Znaleźliśmy się w wyjątkowo dramatycznej sytuacji.. Zima to okres bardzo trudny dla zwierząt, a tym razem, również i dla nas, gdyż skończyły się pieniądze na ich utrzymanie. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego i utrzymujemy się z datków ludzi dobrej woli, którym nie jest obojętny los niechcianych i skrzywdzonych przez los zwierząt. Prowadzimy akcje przejawiające się min. w sterylizacji i dokarmianiu kotów wolno-żyjących (aktualnie ok. 300). Oprócz tego, utrzymujemy w domach tymczasowych - psy, które nie nadają się do schroniska. Interweniujemy w sprawach złego traktowania i niemal ciągle napotykamy zwierzęta bardzo głodne i zaniedbane. Każde z nich ma swoją indywidualną historię, często bardzo bolesną. Pomóżmy im zatrzeć złe wspomnienia i sprawmy , by wciąż miały podstawy wierzyć w ludzką dobroć. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdy gest dobrej woli, nawet symboliczna złotówka pomoże zwierzakom przetrwać zimę. Dziękujemy z serca - w imieniu naszych podopiecznych - za okazaną pomoc. KRS : 0000307418 Nr konta: 03 109 02750 00000001 09476 057 WBK oddz. Przemyśl"[/QUOTE]

Ja tez cos dorzuce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Ja tez cos dorzuce.[/QUOTE]
Dziękuję Sabnko, każda zlotowka się liczy.

A to link do przepięknego filmu pamięci Artura i zwierząt ze Schroniska, ktore odeszły w 2013 r.
[url]http://www.youtube.com/watch?v=lt6xbQVzFiM[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Ja tez cos dorzuce.[/QUOTE] :lol: Dziękuję:lol: Wiem że święta wypłukały wszystkim kasę ale nawet symboliczna złotówka może pomóc zwierzakom ( ziarnko do ziarnka i jest miarka) Gdyby ktoś miał jakieś bezużyteczne krzesło , dostaliśmy lokal. Mamy biurko, szafkę tylko nie ma krzeseł , to nie jest towar pierwszej potrzeby . Najważniejsze są zwierzaki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...