Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='barb']Jak to nic ? Dworzec kolejowy mamy teraz najpiękniejszy w Polsce...
[URL]http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosci/6665/Dworzec-w-Przemyslu-po-reaktywacji.html[/URL][/QUOTE]
Faktycznie zapomniałam. Ale to prawda naprawdę świetnie wygląda i widać,że kawał roboty został w niego włożony, tylko żeby teraz jakiś jeden wandal z drugim nie popsuli tego czym możemy się szczycić.

Link to comment
Share on other sites

Co do dworca, jestem pod olbrzymim wrażeniem :crazyeye:, pamiętam z lat 80tych wygwizdów z powybijanymi szybami i meneli szczających po kątach. Po prostu strach było wchodzić! Teraz to niemal pałac, drugi taki piękny widziałam w Bielsku - Białej [URL]http://www.google.pl/search?q=dworzec+bielsko+bia%C5%82a&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Gz1FT6uwJYHvsgaVkvC6Dw&sqi=2&ved=0CFQQsAQ&biw=1592&bih=749[/URL]

Link to comment
Share on other sites

nawet taki demotywator był ostatnio :)
[url]http://demotywatory.pl/3632411/Nie-boj-sie-przyznac[/url]

Ringusia tez dobrze pamiętam, strasznie miziasty był i faktycznie nie miał źle bo łazikował luzem i spał w ciepełku, nagrywałam kiedyś filmik z całą ekipą luzem biegającą i Ringuś tam występuje, no i Pirat tez wielki miziak :) Oboje już za TM..ale wspomnijmy:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=Zssbyd_v30c[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Czytałam artykuł w lokalnej prasie w schronie do szkoły idą pierwsi uczniowie, ma być na poczatek 15 wyuczonych psiaków . Oczywiście, że pewnie będą to podstawowe komendy( siad , służ itd) Podoba mi sie ten pomysł bo może zwiększą się ich szanse na adopcje.[/QUOTE]

Też czytalam dziś w Nowinach.:lol: Jest tez informacja na stronie schroniska. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb'] Jest tez informacja na stronie schroniska. :lol:[/QUOTE]

Muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem schroniskowej strony. Jest najlepiej opracowaną i najbardziej czytelną ze stron jakie oglądałam. Piękna grafika, piękne zdjęcia psów i ciekawe opisy wzbudzają zachwyt nie tylko mój i dodam, że z wielką przyjemnością wchodzę czasami na ich stronę żeby sobie poczytać.
Gdyby kiedyś miała powstać nasza boguchwalska strona, chciałabym żeby własnie tak wyglądała. Nie wiem kto ją prowadzi ale robi to bardzo profesjonalnie, wielkie gratulacje i szacun.

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

Ja równiez jestem pod wrażeniem tej stronki i tej akcji ze szkoleniem.
A także kreatywności kierownika Artura w wymyślaniu psiakom imion:
cytuję z artykułu :
"Pierwsza piętnastka psich "uczniów” to Gilbert, August, Astro, Quanta, Hobbit, Pampalini, Rodeo, Matylda, Eryk, Karina, Chalcedon, Froyd, Volvo, Calypso, Bumboks."
Superowe nie? :)

Link to comment
Share on other sites

Całe szczęście, słuchajcie, a czy dałoby sie ja wysterylizować? Ja wiem, kasa, ale pomijajac wątek kasowy, gdyby sie znalazł sponsor zabiegu, chcący przekazać darowiznę na rzecz schroniska ze specjalnym przeznaczeniem na sterylke Wienczysławy i opiekę pooperacyjną to do kogo trzeba się zgłosić? do kiero i z nim załatwiać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaH']Całe szczęście, słuchajcie, a czy dałoby sie ja wysterylizować? Ja wiem, kasa, ale pomijajac wątek kasowy, gdyby sie znalazł sponsor zabiegu, chcący przekazać darowiznę na rzecz schroniska ze specjalnym przeznaczeniem na sterylke Wienczysławy i opiekę pooperacyjną to do kogo trzeba się zgłosić? do kiero i z nim załatwiać?[/QUOTE]
Magda, Wieńczysława jest już wysterylizowana. Przynajmniej taka informacja znajduje sie na stronie.
[URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=926&Itemid=7[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, to czemu ja tego wcześniej nie widziałam? To tylko zostają ogłoszenia. Mam wykupione u patSi 2 pakiety po 30 ogłoszeń, jeden mam zarezerwowany a drugi miał byc dla Miśka co w międzyczasie domek znalazł, tylko trza jakieś więcej info o pluszatej. Wymodzę tekst i się wrzuci. Ogłaszać ją tylko na podkarpackie? czy cała Polska? i transport kombinowany...W sumie Czesiu też ogłoszenia miał, a nikt z tubylców się nim nie zainteresował, wiec moze w Polsce znajdzie szczęście...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaH']Aaaa, to czemu ja tego wcześniej nie widziałam? [/QUOTE]
Wydaje mi się, że wcześniej nie było informacji o sterylizacji.

[QUOTE]To tylko zostają ogłoszenia. Mam wykupione u patSi 2 pakiety po 30 ogłoszeń, jeden mam zarezerwowany a drugi miał byc dla Miśka co w międzyczasie domek znalazł, tylko trza jakieś więcej info o pluszatej. Wymodzę tekst i się wrzuci. Ogłaszać ją tylko na podkarpackie? czy cała Polska? i transport kombinowany...[/QUOTE]

Może więcej informacji na temat Wieńczyslawy móglby udzielić kierownik ?
I ewentualnie poradzić czy ogloszenia na tylko Podkarpackie czy na całą Polskę?

[QUOTE]W sumie Czesiu też ogłoszenia miał, a nikt z tubylców się nim nie zainteresował, wiec moze w Polsce znajdzie szczęście...?[/QUOTE]

A jeszcze jakby kiero zrobił jej piękną fyzurkę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...