Jump to content
Dogomania

Ada Ma Dom!!!! ... Ada odeszła ...


Frotka

Recommended Posts

  • Replies 813
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Frotko mam siatke poszewek np. na poduszki. Czy chcecie je?

Jeszcze mam nietypowe pytanie. Czy macie u Was koty? Mam Hillsa troszku przeterminowanego na watrobe, nerki i problemy pokarmowe - chetnie wpakuje do paczki bo mi strasznie zawadza :) Nieduzo tego ale mi sie nie przyda.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko chcemy :loveu: tzn. wszystko co jest miękkie i nadaje się jako wyściółka do legowiska. Oprócz tego potrzebujemy ceraty, gdyby ktoś miał...

Zadzwonił [SIZE=3][COLOR=red][B]Jamnik[/B][/COLOR][/SIZE] z dogomanii i dał mi dużo cennych rad odnośnie rehabilitacji Ady :Rose:. Dowiedziałam się, że rehabilitujemy się metodą Bobath'a :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Ciotka ale problem mam taki, ze ja ani jednego kota nie mam :evil_lol: Dlatego taka chetna jestem by sie tego pozbyc...
Mialam kota Wacusia (S.P) i juz nigdy kota nie bede miec. Wyjatkowo dlugo to przezylam i pewnie przez najblizsze lata kota u mnie nie bedzie.

Poszewki wrzuce.

Czy ten transport bedzie miedzy 3 a 10?


Co do rzeczy. Poszewki sa stare a kolderki uzywane.
Ale sa wyprane.

Link to comment
Share on other sites

To pakuj tego Hillsa :loveu:

Transport ma być pod koniec tygodnia, ale to nic pewnego więc gdyby ktos z dogo jechał wcześniej do Krakowa to proszę o kontakt.

O "moim" transporcie będę wiedzieć z dwudniowym wyprzedzeniem więc zdążymy się dokładnie umówić.

[SIZE=4][COLOR=red]Doddy[/COLOR][/SIZE] :buzi:

Link to comment
Share on other sites

a czy ten ktoś będzie jechal przez Kielce??? bo gdyby tak to i ja moglabym coś dorzucić dla Ady - np. kawalek grubej ceraty - doddy ty wiesz o czym mowię - moglibyście ją sobie podzielić na kawalki;)

a czy przy okazji ewentualnie moglby zabrać malą sunię wielkości mniej więcej jamnika do domku w W-wie?

Link to comment
Share on other sites

Każda cerata się przyda, a taka najbardziej.;) Mój transport nie jest pewny w 100 proc ale jeśli bedzie jechał to jamnik myślę się zmieści, bo nie będzie w tym trasporcie innego psa. Transport jedzie Warszawa -Kielce - Kraków tam i spowrotem a gdyby nawalił to ja będę w Kielcach (a dokładnie w Końskich, z przejazdem przez Kielece) 8 stycznia, z Kariną Schwerzler w sprawie zagłodzonych koni i wtedy mogłabym zabrać jamnika i ceratę.:multi: Tzn. jamnika musiałabym wziąć wcześnie rano, ok. 6.30 - 7-mej żeby potem przekazać go w Końskich Karinie, która zawiozłaby go do Warszawy. Pora trochę wczesna ale inaczej się nie da bo o 8 musze być w Końskich a jadę z Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

Przez cały temat niestety sie nie przekopie, dogo strasznie mi muli, wiesza sie. Mam kilka pytań odnośnie suni. Jak reaguje na inne suczki i koty? Czy ma szanse na odzyskanie sprawności i nie spędzenie całego życia w pampersach?
Ada złapała mnie za serducho wyjątkowo mocno. Niestety sama raczej nie będe mogła jej pomóc, ale będe pytać.

Link to comment
Share on other sites

Na inne zwięrzeta (psy,koty) reaguje bardzo przyjaźnie - jest towarzyska ale nie jest nachalna.

Względem bezpośrednich opiekunów jest bardzo wylewna. Podstawia się do głaskania, przytula się do nóg, czołga się za ludźmi po mieszkaniu. Lubi być noszona i głaskana. Bardzo lubi masaże i wszelkie inne formy wspólnego spędzania czasu. Jej ulubiona zabawa to "uciekające chrupki". Chrupki, które leżą w misce (i kłują w ząbki) trzeba turlać po podłodze, natychmiast robią się ciekawsze i już można za nimi gonić, rehabilitując przy okazji nogi.

Względem osób obcych jest podejrzliwa. Przestaje machać ogonem i na wszelki wypadek wczołguje się do klatki. Zdecydowanie gorzej chodzi jeśli w jej otoczeniu znajdą się osoby, którtych nie zna. Dała temu wyraz podczas kręcenia materiału filmowego do programu "Kundel bury i kocury". Kariery medialnej raczej nie zrobi :cool1:.

Ciężko powiedzieć, czy odzyska sprawność. W tej chwilipotrafi wstać i przejść krok-dwa. Może uda się ją doprowadzić do takiego stanu, że po mieszkaniu będzie się poruszać samodzielnie, na 4 łapach, ale do tego potrzeba ćwiczeń i czasu.

Co do pampersów - kontroluje wydalnie kału, popuszcza mocz. W styczniu zrobimy jej usg jamy brzusznej, żeby sprawdzić co jest przycznyną nie trzymania moczu.

Link to comment
Share on other sites

sami niech się uśpią - gdy pies cierpi i nie ma szansy na wyzdrowienie - tak - ale nie w tym przypadku!!!!

Frotka - nie przejmuj się:lol:

a co do imion - ja na moją sukę roznie wolam..kiedyś wyszlam na spacer i darlam się: Maryśka, chodż tu!!! A pani przechodząca obok powiedziala - ale piękne imię dla psa:evil_lol: A w przypadku Froda - najcześciej wolam Heniek;) i wisi mi co ludzie sobie pomyślą!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...