Jump to content
Dogomania

Ada Ma Dom!!!! ... Ada odeszła ...


Frotka

Recommended Posts

  • Replies 813
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?uname=krakowianka.fr&aid=5169124297083599265&iid=5169125813207054770[/url]
[url]http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?uname=krakowianka.fr&aid=5169124297083599265&iid=5169125826091956674[/url]

Na zdjeciach Ada jest zaspana, bo wlasnie si budzila. Prawda, ze wyglada uroczo ten meszasty stworek?

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na naszego ;-) Gremlinka ;-) w kubraczku :-)
A czy ona bierze jakieś specjalne, lecznicze kąpiele ze względu na stan skóry czy też tak po prostu była kapana?
Słodka jest przeniesamowicie i urosła troszkę i jakby spoważniała? ;-) Choć ja bym takiego smoczego dziecka ;-) raczej o to nie podejrzewała, nasz mix pitta ma 4 lata i wciąż jest zabawowym głuptasem ;-)
Ciekawa jestem jak upływa Wam wspólny czas :-)
Wklej zdjęcia koniecznie i jak najszybciej :-)
A ja wciąż nie mogę uwierzyć i tak bardzo się cieszę: Adusia ma dom, Adusia ma dom :-) ;-) :-)
Frotko pokazałaś się Adzie jak byłaś u Iwonki?
pozdrawiam
F.

Link to comment
Share on other sites

Nie pokazałam się, ale może we wtorek się pokażę. Na razie Adzie pokazała się krakowianka.fr, która przyjechała dzisiaj do Krakowa. Podobno Ada nie wiedziała jak się zachować, bo krakowianka.fr jest bliźniaczką Iwoniam, u której mieszka Ada i biedny pies miał rozdwojenie jaźni.:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,

W ponzszym linku znajdziecie zdjecia Ady z wczoraj i z dzis. Niestety wczoraj nie udalo mi sie wrzucic zdjec poniewaz zawesil sie nam internet ;-(

Spostrzezenia: Ada ma sie dobrze, jest super mila i kochana. Nie szczeka, za to merda ogonkiem, wnioskuje, ze mnie lubi.

Kubraczek pasuje, zobaczcie sami jaka jest przystojna ;-)

Wiecej napiszemy wieczorkiem, idziemy teraz z Adzia do ogrodka.

[url]http://picasaweb.google.com/krakowianka.fr/AdaAmor[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witam, Iwona - korzystam z forum siostry i chwili czasu aby napisac kilka slow.

Adzik ma sie dobrze, bez klopotu przyzwyczaila sie do swojego nowego ubranka, teraz na nim spi, kolo pyszczka lezy jej ulubiona pomaranczowa pileczka z wypustkami masujacymi dziasla.
Sunia dobrze przyjela siostre, zaakceptowala jej obecnosc i fakt - jak przychodzimy obie to uwaznie sie nam przyglada ale jak podchodzimy to tak strasznie sie cieszy, probuje podskakiwac..
;-)
strasznie to jest urocze.
pozostale sunie przyjely ja bez klopotu, zazwyczaj kolo niej spia.
Adzik uwielbia spac przed kominkiem, przyglada sie jak plomien sie mieni, wczoraj pierwszy raz puscilam w domu tv i rzeczywiscie - lubi glos ze szklanego ekranu. przyglada sie, nadstawia uszka.
ps. Uszka juz prawie wyleczone, wyczyszczone, infekcja ustepuje.
Za chwile pojdziemy na spacer, czekam az sie sunie obudza,
pozdrawiam,

IwoniaM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']Dziekujemy za paczke z Warszawy os p. Doroty J. ;-)[/quote]

Krakowianko :-) to zbiorka z roznych zrodel - w koncu juz sama nie wiem, od kogo byly to torby z zawartoscia :-) Ale przelezaly sie chwilke - bo z transportem z Wawy bylo troche zawirowan :-)

Link to comment
Share on other sites

A piłeczka z wypustkami o której pisze Iwona jest od [B][SIZE=4][COLOR=red]Pani [/COLOR][COLOR=red]Marty J. i Córki,[/COLOR][/SIZE][/B] podobnie jak inne zabawki Ady, kocyk w kratkę i ręczniki :Rose:. Pani Marta podarowała nam też piękną, gąbkową budę, która na Adę była mała więc ustaliłyśmy, że dostanie ja w wyprawce inny pies.

Piszcie koniecznie co u Ady. Jesli cieszy się na Wasz widok i ogląda tv, to znaczy że w pełni się zadomowiła.:multi: Zakopuje się na noc w materiałach? Pilnuje ogródka? Poluje na ptaki?

Link to comment
Share on other sites

Pileczka o ktorej pisalam akurat jest moja, natomiast przeszukam worki w poszukiwaniu prezentow ;-)
Adzik biega po ogrodku, nie mamy kosow a jedynie golebie, gawrony i synogarlice, ktore nie boja sie psow (niesamowite, prawda?) ani kotow - Adzik je tylko uwaznie obserwuje.
porusza sie szybko, zwiedza ogrod z kazdej mozliwej strony ;)
teraz spi i my takze idziemy odpoczac,
pozdrawiamy,
Iw. plus Sab.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...