Jump to content
Dogomania

KROPKA - ma domek i jest szczęśliwa!


Makuuu

Recommended Posts

no pracuje to fakt...moj ex wzial sunie ze schronu i dzien pozniej zostala sama na 8 h i wytrzymala z potrzebami fiziologicznymi(tyle ze niszyla wszystko co na drodze napotkala...).Nie bede mowic o mym psie bo byl do tego stanu przyzwyczajony...ale ja go mialam od malego wiec dla niego 8h to byla norma...dziewczyny samma juz nie wiem co pisac...dzis mialam b ciezki dzien i jestem wypalona umyslowo...jaka decyzja?po naradach?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zadzwoniłam do schroniska, żeby suni nie karmili. Panca, nie odbierasz komórek.......a ja dzwoniłam. Zadzwoń prosze do Magdy numer 606-612-995, ona ma wieźć sunię, ale nie wiem czy do 18 -tej może czekać bo ona z Radomia wyjeżdża ok. 14 tej. Dlatego chciałabym żebyście coś ustaliły, bo nie wiem czy wysyłać sunię.

Link to comment
Share on other sites

osaba zainteresowana,ktora chciala wziac Kropke okazala sie byc Magda, kuzynka Tati 17 .Dziewczyna wciaz szuka psa ale wie ze w przypadku Kropki jej go nie wydacie..a moze to nie jest dobra strategia???czy lepiej zeby sunia w schronie siedziala?moj DT rowniez okazal sie byc nie wystarczajacy a ja uwazam ze przez ponad miesiac znalazlabym jej dom na stale..poznalabym ja oswoila i wtedy latwiej byloby o adopcje...czy nie uwazacie ze zbyt wysoko stawiacie poprzeczke?czemu nie zaryzykowac???lepiej zeby sunia gnila w schronisku???rozmawialam o tym z jedna wolontariuszka to byla zdziwiona ze nie chcecie dac suni szansy a jak takowa jest.Zawsze przeciez mozna sprawdzic dom..ja wielokrotnie nalegalam i nalegam zeby mi ja dac bo kocham psy nad zycie i NIGDY PRZENIGDY nie wyrzucilabym czy oddala psa do schonu z powrotem wiec nie rozumiem tego uporu bo tylko to biedne psiatko na tym traci....a mogalby juz byc w domu czy u mnie na tymczasie czy na stale u Magdy..kto o tym decyduje???Makuu???Red???dziewczyny przeciez wszystkie chcemy zeby suni w koncu bylo dobrze....

Link to comment
Share on other sites

Ta dziewczyna, o której piszesz na pewno psa nie dostanie. To osoba niedojrzała, która zawraca głowę na wielu wątkach i nikt nie traktuje jej poważnie. Panca, ja bardzo chcę dać Ci Albinkę na tymczas, ale ciągle nie mam odpowiedzi, co zrobisz jak jutro przyjdzie Ci wyjechać, a sunia nie znajdzie domu? To krótki termin, jesteś pewna, że znajdzie sie dla niej w tym czasie dom? Jeśli tak, to załatwiamy jej transport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Dziewczyny jest DT w Libiążu, psinke weźmie OD ZARAZ, trzeba na gwałt transportu dla niej szukać. DT najlepsze pod słońcem, Albinka będzie miała tam wszystko, trafiają tam wszystkie nasze kropeczki.

[B]KOŁOWAĆ TRANSPORT RADOM-LIBIĄŻ.[/B][/quote]
A gdzie jest ten Libiąż?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...