Jump to content
Dogomania

KROPKA - ma domek i jest szczęśliwa!


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panca, na dom stały musi czekać... nie wiemy przecież kiedy ktoś ją zechce adoptować. Jeśli boisz się tego okresu czasu, to po prostu nie bierz jej, potem staniemy w obliczu takiej sytuacji, jak nieraz zresztą, że będziesz ponaglać, bo nie możesz jej trzymać. Jakie warunki możesz ew, jej zapewnić, bo nic nie napisalaś o tym. W weekend ten chłopak nie jeździ do pracy, ale ew. popytamy. Chciałabym wiedzieć, czy chcesz na opewno zapewnić jej dom tymczasowy, bo skoro pytasz już o stały.... to trochę się obawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Panca, na dom stały musi czekać... nie wiemy przecież kiedy ktoś ją zechce adoptować. Jeśli boisz się tego okresu czasu, to po prostu nie bierz jej, potem staniemy w obliczu takiej sytuacji, jak nieraz zresztą, że będziesz ponaglać, bo nie możesz jej trzymać. Jakie warunki możesz ew, jej zapewnić, bo nic nie napisalaś o tym. W weekend ten chłopak nie jeździ do pracy, ale ew. popytamy. Chciałabym wiedzieć, czy chcesz na opewno zapewnić jej dom tymczasowy, bo skoro pytasz już o stały.... to trochę się obawiam.[/quote]

Panca jest w porządku, nie ma się czego obawiać. A pewno pyta się o DS bo od dłuższego czasu uczestniczy w dyskusjach na tym wątku a że już jedna Pani była zainteresowana ale trochę się namieszało chce wiedzieć na czym Kropka stoi.

Link to comment
Share on other sites

dzieki Makuuu za wiare we mnie:evil_lol: jak wezme zwierze to zajme sie nim jak dzieckiem;) wiec o to nie ma obaw... a dopytuje sie tak bo jak juz wspomniala Patrycja vel Makuuu niezle zamieszanie panuje z ta biedna psina:shake:ja moge ja oczywiscie wziac na okres do polowy lutego bo prawdopodobnie po 20 stym pojade na 2,3 tygodnie do Hong Kongu wiec do tego czasu musimy jej DS znalezc bo przecie nie wroci do schromu po DT.Najlepiej byloby zeby przyjechala do mnie w ten wknd to sie poznamy , pogadamy jak kobity co wolno a czego nie;) i takie tam sprawki
popytajcie wsrod znajomych, moze ktos bedzie jechal do wawy?podobno na dogo ludzie oglaszaja ze jada z miasta do miasta(nie wiem tylko gdzie):oops:

Link to comment
Share on other sites

Jest dziewczyna, która w piątki jeździ na weekend do Warszawy z Radomia i przyjeżdża do Warszawy po południu w piatek. Ale czy warto ją zawozić, co będzie jak do połowy lutego nie będzie domu stałego? Wróci do schroniska....? Nie mamy takiej gwarancji, zwłaszcza że zastój jakiś w tych adopcjach. Poza tym .... przeszukałam strony wątku, ona nie ma allegro :mad: a tu przecież trzeba ją pokazać. Ogłoszeń jest mało. Figa czy ona jest na tych ogłoszeniach, które dałaś? Czy może ktoś ją umieścić na allegro????????????????? To pilne, sunia już wysterylizowana w pierwszej kolejności... i siedzi nadal. A zagryzień jest tyle, że przykre jest jak pies ma wątek i często się nie zdąży:-( Panca, zorientuj się czy w czasie wyjazdu ktoś by mógł odpowiedzialny ewentualnie się nią zająć. Nie chcemy być w takiej sytuacji, że nie mamy z nią co zrobić, bo wyjeżdżasz... Niektóre szybko znajdują domki inne dłużej.... PROSIMY O AlLEGRO DLA KROPECZKI:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Mówisz, masz ;) Napiszcie jeszcze co mam dopisać, jakich zmian dokonać.
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=298822660[/URL]


Jest też tu:
[URL]http://www.allegro.pl/item297115872_dalmatynczyk_dalmatynczyk_pomoz_charytatywna.html[/URL][/quote]
Figa super! Dziękujemy:multi: Ja bym zmieniła jej wiek bo ona już takim szczenięciem nie jest:lol: Była jak trafiła do schronu, teraz ma ok. roku. I jeszcze zamiast telefonów do schronu podaj mój 660 516 083 i red 501 732 982

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi moj wyjazd do Hong Kongu w lutym to na razie nie przychodzi mi nikt do glowy kto przejalby Kropke bo w zyciu mi sie pokomplikowalo a mama ktora zawsze jest ostatnia desk aratunku do Swiat siedzi za wielka woda...jednak slyszalam ze psy z tymczasu szybciej znajduja domy ale rzeczywiscie gwarancji nie ma...moze warto si epodpytac pania co byla nia zainteresowana ale ma klopoty z kregoslupem???malo czasu jest bo jutro sunia moglaby juz byc u mnie na DT skoro jest transport

Link to comment
Share on other sites

Nie liczyłabym na Panią z chorym kręgosłupem..... to powazna decyzja.... czekamy dalej na dom tymczasowy lub stały......:shake: Poza tym
trzeba mówić o tym, że sunia ma jakies triki nerwowe, to ważne.....wprawdzie w niczym jej to nie przeszkadza, ale żeby nie było rozczarowania. Widzę, że na allegro nie ma takiej informacji.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli wyznaczyłaś konkretny termin, to co mamy zrobić w takiej sytuacji? Nie z jakichś innych pobudek, tylko wyłącznie dlatego. Bardzo chcialybyśmy zabrać tę bidę, wiem, że zaopiekujesz się nią dobrze, ale jak pisałam wyżej również.. przyjdzie dzień wyjazdu i wtedy będzie alarm... a nie wyobrażam sobie by wróciła do schronu. Jest jeszcze hotel, ale to są koszty, na które nie możemy sobie pozwolić. Decyzja naprawdę należy wyłącznie do Ciebie, transport to pestka.

Link to comment
Share on other sites

z tym wyjazdem wyszlo tak naprawde w niedziele i wiem ze to wszytsko komplikuje ale..skoro sunia sobie nie radzi to moze lepiej zeby trafila nawet na miesiac do mnie do domu zeby to sie tragedia nie skonczylo...juz to razprzezylam- chcialam wziac psa i niestety nie doczekal:-(:-(:-(do tej pory to przezywam:placz::placz::placz:
przez miesiac cos znajdziemy albo w ostatecznosci jakis inny tymczas..to wy dziewczeta znacie sytuacje Kropki w schronie wiec musicie cos postanowic...wiem ze to trudna decyzja i ryzykowna bo co bedzie za miesiac???nikt tego nie wie ..ale widzialam na allegro ze bylo ponad 200 odslon wiec????...

Link to comment
Share on other sites

Jesteś dobrej myśli..... naprawdę się boję, bo ciężko z adopcjami. Rozmawiałam dziś z dziewczyną, która jutro może ją zabrać do Warszawy. Panca, w naszym mieście można pomarzyć o tymczasie, ale może w Warszawie łatwiej, pytaj też różnych ludzi, na ten czas wyjazdu może ktoś ją weźmie, po powrocie mogłabyś ew. ją znów zabrać? Piszę o tym na wszelki wypadek, jeśli nie znajdzie domu. Napisz swój numer telefonu, a ja podam tej Magdy, która by ją wiozła i umówicie się jutro.

Link to comment
Share on other sites

nie moge na 100% obiecac czy wezme ja po powrocie z Hong Kongu- moje zyciowe sprawy sie bardzo komplikuja:-(a myslisz ze nie uda sie przez miesiac od jutra zaczynajac jej czegos znalezc?w najgorszym wypadku DT?telefon podam Ci na pw - ma go juz Makuuu ale oki wysylam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia, czy w ciągu miesiąca się znajdzie dom. Jest naprawdę różnie i ponosimy ryzyko. Trzeba będzie dać maksimum ogłoszeń. Zawsze biorę pod uwagę tę najgorszą wersję - co wtedy......Panca, z tego co piszesz nie ma Cię w domu prawie cały dzień, co wtedy z sunią....jak się w domu załatwi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...