Jump to content
Dogomania

KROPKA - ma domek i jest szczęśliwa!


Makuuu

Recommended Posts

Kochani mnie też jest jej szkoda, sama chętnie bym ją wzięła bo ten pies jest super, ale nie mam warunków. zamiast rozpaczać nad głupotą właściciela, czy jego brakiem odpowiedzialności lepiej trzymajmy kciuki za nowy lepszy domek dla Kropy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie niszczy na bank pytałam o to, nie jest agresywna, no może do psów których nie zna i do innych suk, ale to lekko daje się uciszyć i nie nabrudzi w domu, a jeśli ma potrzebę nawet w środku nocy to będzie budzić człowieka do skutku.

Link to comment
Share on other sites

Uwaga najnowsze wieści od właściciela: (cytuję, żeby nie było)
"jest bardzo spokojna, na nikogo nie szczeka, nawet an listonosza, szczeka na niektórych pijaków, nic nie niszczy, z dziećmi chce się bawić, bo merda ogonem i leci do nich, jak inny pies nie zaatakuje to też jest spokojna, chyba, że będzie ją wąchał tam gdzie nie trzeba, jak jej pies wącha dupke to wtedy sie denerwuje"

Link to comment
Share on other sites

mnie tez to wkurza, ale drodzy dogmaniacy, jeśli ma się to skończyć cierpieniem dla psa to po co?? chce ją oddać?? no dobra znajdzie się kogoś o niebo lepszego (mam nadzieję)
mamy już tylko 2,5 tygodnia.. inaczej Kropa ląduje w radomskim schronie a tego chcemy uniknąć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']:crazyeye: co to k... za powód? Niech jej dostosuja diete i tyle. Przeciez wiedział że pies będzie kosztować!!!! Teraz się dziwi?:mad:[/quote]



a no się dziwi. widziałem, że pies będzie kosztował, ale nie wiedziałem, że aż tyle.
jak sama ela g napisała pies potrzebuje ruchu, a w bloku go nie dostanie. Ja też nie mam czasu chodzić z psem na spacer godzinami. Lepiej, żeby pies znalazł odrazu lepszy dom niż męczył sie u mnie. Jakbym chciał źle dla psa, to bym bez gadania oddał go do schronu. Ale daje mu szanse. I te powracające co tydzień biegunki mnie wykańczają, bo od 2 w nocy co godzina mam pobudke. nie wiem co jest. jak ktoś chce to proszę wziąc psa do dobrego weta (nie wiem gdzie on jest) i niech zoabzczy. Ja już mam szczerze dośc wydawac pieniądze na weta, a tym bardziej na droga karme. Myślę, że wszystko wyjaśniłem.

Link to comment
Share on other sites

Szczepan ile ten pies kosztuje? To są ważne info skoro mamy znaleźc mu dom. To że pies potrzebuje ruchu to jest norma. |Ja tez mam dalmata w bloku, mam rodzinę, pracę ale staram się i chyba pies nie nażeka.

W jakich stuacjach biegunki sie powtarzają? Jakie są jej wyniki? Mam dobrego weta od dalmtów i możemy to skonsultowac za darmo. Potrzebuję wyników. Poprosze je na pw.

Gorzej będzie jak sunie będziemy przerzucali z domu do domu ( a już tragedia jak się znajdzie w schronie) . Jeżeli sraczka to jedyny powód to postaram Ci pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Ela szczepan czyta ten watek więc niech sam odpowie.

Właściccielem wyników jest Szczrpan więc weci mają obowiązek je wydać. Proszę mi je zeskanować bądź po prostu przepisac na pw.
Pomożemy!!!!
Jeżeli sa inne problemy to prosze na pw jeżeli szczepan nie chce ich poruszać na watku.

Link to comment
Share on other sites

Pytałam go o to, powiedział, że jak znajdzie czas to będzie pisał na wątku, ale ja w to wątpię. dla niego spacer z psem dłuższy niż pół godziny (pies cały czas na smyczy automatycznej) to już za dużo, chyba, że wyciągnę go na łąki raz w tyg to pies może się spokojnie wybiegać (taka z niej mała torpeda) ;)

Link to comment
Share on other sites

:roll: Szczepan obudź się noooo. Jestes młodym, odpowiedzialnym człowiekiem. Jeżeli ja oddasz od tak sobie bo ma sraczke i cię nie obudzi to poczujesz pustkę. Trudno jest znaleźc dom dla psiaka. Trudno psiakowi będzie sie z tobą rozstać. Trudno jej będzie w schronie bo pewnie tam trafi, trudno znależć jest dom.

Pies to nie rzecz... to osoba która potrafi kocha i sie nie pyta dlaczego. Ona nie zrozumie. Zgaśnie. Odejdzie. Nie ma dużych szans na nową adopcję bo jest taka jaka jest. Nie na darmo siedziala tyle w schronie.
Ale.... nie na darmo Ty ją w tym momencie wziąłeś. Pokazałeś że można kochać, można być bezpiecznym, można być ważnym.
Chcesz jej to wszystko zabrać?

Szczepan można wszytsko poukladać. Odezwij się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Boże jakie to przykre...... myślę, że mimo wszystko lepiej jak znajdzie inny dom. Sądząc po wypowiedzi Szczepana......on nie kocha tego psa.[/QUOTE]
A ja myśle że kocha. Męślę że bije się z myślami. Myślę że spać nie będzie po nocach gdy ja odda. Myślę że będzie jej mu brakować.

A wiem na pewno że odpowiednie nastawienie i pomoc z naszej strony może zdziałać cuda. Albinka ma u Szczpana dobrze. Szczepan (może jezcze nie wie) ale tez pewnie jest bardzo zadowolony z Albinki. Kwestia wyprostowania pewnych spraw.
Szczepan odezwij się.

Link to comment
Share on other sites

Panca, tak się cieszę, pisz. Mam doświadczenie w ..aczkach po Fafiku i jego schronie. Dostawał i dostaje tylko gotowane mięso z jarzynami, kurze bo wołowe to znów...
i do tego tylko ryż. Wszelkie kasze odpadają, kluchy również. Sztuczne żarcie na dłuższą metę też szkodzi, chociaż lubi. Przydały by się badania na robale.

Link to comment
Share on other sites

no to opowiem teraz jak Kropka nowy dom znalazla.jakis miesiac temu wyslalam w Polske maila o piesku imieniem Frodo mieszkajacym w potwornej klatce w Orzechowcach.Zdjecie bylo na tyle poruszajace, ze sporo osob odpowiedzialo na maila.Piesio znalazl dom i w sobote jechalam do Plocka gdy zadzwonil telefon....bardzo mila pani spytala o Frodo a ja niewiele myslac mowie ze Frodo juz adoptowany ale jest taka jedna piekna sunia, ktorej grozi powrot do schroniska a co za tym idzie dotkliwe pogryzienie lub wrecz zagryzienie...umowilam sie z nia na niedziele na telefon.Natychmiast skontaktowalam sie z Ela i dalej juz panie rozmawialy bezposrednio bez mojego posrednictwa
Pani sie zakochala w Kropce i jutro o 20 stej jedziemy z Ela do Legionowa zostawic slicznotke w nowym domu:multi::multi::multi:
ps. w sprawie Kropki tez wyslalam maila i jedna dziewczyna sie zastanawiala ale nam potrzebna byla szybka i jednoznaczna decyzja:evil_lol:
porobimy fotki z nowego domku i wkleimy je na pewno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...