Jump to content
Dogomania

KROPKA - ma domek i jest szczęśliwa!


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Hej!! Słuchajcie Kochani dogomaniacy, pojawił sie problem, który trzeba całkiem szybko rozwiązać.

Okazało się, ze szczepanz86 zamierza z pewnych względów oddać Albinkę, nie chcę, żeby znów trafiła do schronu (żal, ale niestety musi zmienić dom). pOSZUKUJę KOGOś KTO WEźMIE TEGO CUDOWNEGO PSIAKA DO SIEBIE!!

W sumie Albinka jest cudownym psiakiem, który bardzo potrzebuje dużo miłości i potrafi się za nią odwdzięczyć, jej tiki nerwowe pozostały w bardzo minimalnym stopniu i jest to do zaakceptowania, na pewno na początku u nowego właściciela będzie zestresowana, więc objawy (tiki) mogą się lekko nasilić, ale bez obaw gdy się wyciszy wszystko wróci do normy.

Albinka to pies, który ma mnóstwo energii i trzeba dać jej możliwość wybiegania się do tego bawi się ładnie z innymi psami :D

Kochani Dogomaniacy, zwracam się z Tą ogromną prośbą...
wiem, że są wakacje, ale mamy tylko 3 tygodnie inaczej Albinka wróci do Radomskiego Schroniska a tego chcielibyśmy uniknąć...

Link to comment
Share on other sites

Bez komentarza......... powrót do schroniska dobije tego psa, przepełnienie ogromne, zagryzienie gotowe. :-( To straszne .... przecież ten pies się przyzwyczaił przez te kilka miesięcy....Dlaczego ta psina nie ma szczęścia!

Link to comment
Share on other sites

to bedzie na pewno bardzo proste biorac pod uwage wakacje:angryy::angryy:ciekawe kiedy ludzie zaczna byc obciazani duuuuuuzymi finansowymi karami za branie psa i oddawanie go z powrotem
to chyba jedyna metoda zeby zastopowac ten proceder

Link to comment
Share on other sites

bardzo prawdopodobne, ze masz rację. aczkolwiek ja nie chcę wnikać czemu szczepanz86 zamierza oddać takiego sympatycznego psa, gdyby nie to, że mieszkam w bloku i mam już dwa duże psy z naszego schronu najprawdopodobniej wzięłabym ją do siebie i nikt by się nie dowiedział, ale niestety nie mogę jej pomóc tak jak nie mogę uratować wszystkich bezdomnych psów. stąd wziął się ten apel... trzeba psu pomóc, bo powrót do schroniska ją zniszczy.

Link to comment
Share on other sites

a ja poprosze kontakt do kogo mam odsylac zainteresowanych
wyslalam maila do baaardzo wielu osob i na razie odebralam jeden telefon rownie zbulwersowanej osoby jak ja...niestety nie moze jej wziac ale posle maila dalej...mam nadzieje ze sie uda znalezc jej TEN JEDYNY DOM:mad::mad:nie moge wprost ochlonac ze zlosci co ta biedna sunie czeka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...