Jump to content
Dogomania

KROPKA - ma domek i jest szczęśliwa!


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Makuuu, dobrze ze zmienilas tytul watku:diabloti: ja tez sie super ciesze ze Kropka juz na dywanie u swego pana.Widac tak musialo byc bo gdyby wyladowala u mne na tymczasie to moze chlopak by wzial innego psa???a tak prosze:pw domu stalym!ja biore w sobote inna bide:lol:na DT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']Makuuu, dobrze ze zmienilas tytul watku:diabloti: ja tez sie super ciesze ze Kropka juz na dywanie u swego pana.Widac tak musialo byc bo gdyby wyladowala u mne na tymczasie to moze chlopak by wzial innego psa???a tak prosze:pw domu stalym!ja biore w sobote inna bide:lol:na DT[/quote] Panca, może się czepiam... ale podobno wyjeżdżasz w połowie lutego. Tymczas to nieraz 3 dni a nieraz miesiące. Może daruj sobie.....

Link to comment
Share on other sites

no niestety troche sie czepiasz...nie moge wyrazic radosci z powodu szczesliwego zakonczenia?!?!?!?Red ...tak, wyjezdzam ale pies ktorego biore jest chory i na pewno pobyt u mnie go wzmocni i nie wroci juz do schronu...nie bede sie wymadrzac ani klocic bo nie od tego jest forum psie...grunt ze kropka szczesliwa
[SIZE=5]Peace![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

wiesz jestem osoba dojrzala, odpowiedzialna, swiadoma swych czynow- wszystko juz zostalo ustalone i pies przejdze do wolontariuszki ktora jest chyba najlepsza jesli chodzi o wyzly i znajdowanie im domow wiec nie ma zadnych obaw....i zapewniam Cie ze nie jest to zaden problem tylko zwykla pomoc psu,ktory potrzebuje domu juz

Link to comment
Share on other sites

oj red red, uwazam ze nie powinnas odradzac Pancy wziecia psa, do dzis dziwie sie dlaczego robilas Pancy problemyz Kropka. Miesiac czasu to full, przez ten czas napewno mozna psiakowi pomoc, skotro sie decyduje dac tymczas, tzn ze bierze wszelkie za i przeciw, skoro wyjezdza to oczywistym jest fakt, ze zanim to zorbi zalatwia domek do ktorego pieska przekazuje na kolejny tymczas.
Znam Pance wirtualnie juz od jakiegos czasu, to dobry czlowiek, i napewno nie zaszkodzi a jedynie moze pomoc.
Panca buziak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pani_stanislawa']oj red red, uwazam ze nie powinnas odradzac Pancy wziecia psa, do dzis dziwie sie dlaczego robilas Pancy problemyz Kropka. Miesiac czasu to full, przez ten czas napewno mozna psiakowi pomoc, skotro sie decyduje dac tymczas, tzn ze bierze wszelkie za i przeciw, skoro wyjezdza to oczywistym jest fakt, ze zanim to zorbi zalatwia domek do ktorego pieska przekazuje na kolejny tymczas.
Znam Pance wirtualnie juz od jakiegos czasu, to dobry czlowiek, i napewno nie zaszkodzi a jedynie moze pomoc.
Panca buziak :)[/quote] W przypadku Albinki, sugerowała danie jej do domku, o którym mowa wcześniej, może nie doczytałaś, może nie miałaś takich informacji na ten temat na pw od innych osób. Do końca Panca nie dała mi odpowiedzi co zrobi jak przyjdzie jej wyjechać, a sunia nie znajdzie domu. Wystarczyło napisać, gdzie ją dalej przekaże. Wiesz co Natalia, my już kiedyś stanęłyśmy w obliczu takiej sytuacji... Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...