Jump to content
Dogomania

Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.


Russellka

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malina.']A u nas burzowo, niedawno trochę mocniej pogrzmiało i po burzy, za to wczoraj było strasznie :-o.
Żeby przyzwyczaić Tośkę do wody, najpierw trzeba by było taką wodę znaleźć. Mogłaby się pluskać w naszym oczku, ale pijawki się tam zaległy :roll:.[/quote]
W miskę nalej i powooolutku... :cool3:

[quote name='infers1995']A u nas teraz się jakaś niezła burza zaczyna:shake:.
Ale, psy są tak wymęczone że nic ich nie ruszy, znaczy Lena jest zmęczona, ale Gram...:evil_lol:[/quote]
Może Gram dostał piorunem w dzieciństwie, że mu się akumulator ciągle ładuje :evil_lol:

[quote name='Waxy']Hej Agnieszko :cool3:
Co u was słychać w taką burze?[/quote]
Całkiem całkiem :razz: Ale u nas nie ma burzy... :niewiem:

Moli teraz dostała cieczkę i Koda ciągle chodzi za nią i wącha jej doope :roll:
Czy można sterylizować w czasie cieczki? :razz: Czy lepiej zaczekać? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

To chyba nie tak dużo. Mi weterynarz powiedział, że to będzie koszt ponad 200zł, ale nie 300zł :hmmmm:.
Piszesz, że Koda rozprasza się przy cieczkowej Moli, a co ja mam powiedzieć jak Tośkę rozprasza trawa? :lol: Czasem jest tak, że niezbyt się nią interesuje, ale jak tylko odejdę na chwilę to ona biegnie jeść trawę :niewiem:. W domu jakoś mniej chętnie się uczy, o ile ona w ogóle chętnie to robi :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Malina.[/B] planujesz sterylkę Tosi?
Sama planowałam ciachnięcie Weniaczka, ale boję się ewentualnych komplikacji. Za strachliwa jestem na takie rzeczy (szczególnie jeśli chodzi o psa)

[B]Russelka[/B] skorzystam z twojego opisu przezwyczajania Kody do wody. Bo Wena owszem, do wody wejdzie, ale tylko do momentu w którym czuje grunt pod nogami. O pływaniu nie ma mowy. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote=Enchantress'ka;10708718][B]Malina.[/B] planujesz sterylkę Tosi?
Sama planowałam ciachnięcie Weniaczka, ale boję się ewentualnych komplikacji. Za strachliwa jestem na takie rzeczy (szczególnie jeśli chodzi o psa)[/quote]

Tak, planuję, ale też się boję, bo słyszałam, że sterylizacja u suki, to bardziej skomplikowany zabieg niż kastracja u psa, ale nie wyobrażam sobie następnego "przeżywania" cieczki Tośki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Koleżanki miłe, nie panikujcie! Przecież tyle suczek na DGM zostało wysterylizowanych i jest OK.

Operacja - wiadomo, nic przyjemnego. Potem dochodzenie do siebie... Ale to tylko ok. 10 dni a potem już może byc tylko lepiej!:lol:
Pzdr.[/quote]

Ja też Leny nie wysterylizuje, tyle się naczytałem o różnych powikłaniach:shake:.

Link to comment
Share on other sites

Ok dzięki za odpowiedzi ;-) Koda jest sterylizowana i żyje :lol: Sterylizowaliśmy ją przed pierwszą cieczką. W tym samym roku w którym do nas trafiła, straciliśmy 2 pieski, w tym jednego właśnie przez cieczkę :-( A teraz Koda czuje się na prawdę świetnie i czuję ogromną ulgę bez jej cieczek, ona chyba też :D

Aha, ale jeśli suczka nie będzie sterylizowana, to także jest ryzyko ropomacicza, bądź innych chorób, więc czy w tę, czy w tę - i tak jest ryzyko ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='infers1995']Bu!
Co tam?[/quote]
A nawet nieźle :lol: Chciałam przestawić Kodę na BARFa, ale z kolei ona tego nie chce, więc dałam jej spokój, niech je co lubi - i tak wygląda świetnie :evil_lol: Jakbym zorganizowała w Białej Podlaskiej zawody w stylu "Top Dog" (Pies na medal) to ktoś byłby chętny? :D

[quote name='aleb']Dobry wieczór :)[/quote]
Witamy się! :loveu:

[quote name='Malina.']Dzień dobry :cool3:.
Dałam do tośkowej galerii nowe zdjęcia, co byś nie marudziła, że ją zaniedbuję :eviltong:.[/quote]
Bry :evil_lol: Ok ide do was :eviltong:

[quote name='Kinguska']Zapraszam na nowe zdjęcia ;)[/quote]
Odwiedzimy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...