Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='Pagaj']To bardzo kiepsko. W Morsku tak nie było - każdy mógł przyjechać kiedy chciał, i wielu ludzi przyjeżdżało tylko na weekend, bo pracowali.
No ja niestety pracuję, więc nie mogę przyjechac na cały tydzień.[/quote]

Wydaje mi się, że przyjazd na weekend byłby możliwy, ale tylko we własnym zakresie, a nie w przypadku, gdy my wynajmujemy cały ośrodek.. Bo musimy opłacić wszystkie domki za cały pobyt.. więc gdy ktoś przyjeżdża na weekend my musimy dopłacić za pozostałe dni..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']To bardzo kiepsko. W Morsku tak nie było - każdy mógł przyjechać kiedy chciał, i wielu ludzi przyjeżdżało tylko na weekend, bo pracowali.
No ja niestety pracuję, więc nie mogę przyjechac na cały tydzień.[/quote]
W Morsku nie wynajmowaliśmy całego ośrodka, każdy domek mógł być wynajęty na inną ilość dni. W tym przypadku chcemy wynająć cały ośrodek i wszystkie domki muszą być obsadzone przez wszystkie dni. ;)


Chyba, że przyjedziesz pod namiot albo zrobimy dostawki. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kida i Olo']No chyba, że ktoś będzie płacił również za te dni, w których nie będzie spał w domku. :roll:[/quote]
:crazyeye:

[quote name='Asia & Ginger'] W tym przypadku chcemy wynająć cały ośrodek i wszystkie domki muszą być obsadzone przez wszystkie dni. ;)

[B]Chyba, że przyjedziesz pod namiot albo zrobimy dostawki.[/B] :roll:[/quote]
Rozważę namiot.
Dostawki są dość ryzykowne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaCzips']ja pieniążki wręczę osobiście:cool3: Wiedziałam Aniu że sie ucieszysz że znów mnie zobaczysz:eviltong:


orzech-fajny podpis:cool3::eviltong:[/quote]


Nie!!!! Błagam tylko nie to!!!:placz::placz::placz::placz:
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaCzips']a zobaczysz mnie za 5...dni:eviltong:[/quote]

Za jakie grzechy?:placz:
Ale w sumie są tez tego plusy, bo przynajmniej sianko dostane:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Rozumiem, że całość płacisz? Zaliczek nie przyjmuję:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo, bardzo chciałabym pojechać. Może jeszcze uda mi się nakłonić rodziców.
Choć dziś Justyna próbowała mi zwizualizować scenę: ok 4 psy w jednym wagonie włącznie z Szarikiem.
Obawiam się, ze nie stac mnie na zapłatę za szkody wyrządzone przez Szarika ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']Ktoś tu pytał o koszulki! Ja jestem chętna jak najbardziej!:)[/quote]
Będziemy mieć Cię na uwadze. :p

[quote name='Szarik']Tak bardzo, bardzo chciałabym pojechać. Może jeszcze uda mi się nakłonić rodziców.
Choć dziś Justyna próbowała mi zwizualizować scenę: ok 4 psy w jednym wagonie włącznie z Szarikiem.
Obawiam się, ze nie stac mnie na zapłatę za szkody wyrządzone przez Szarika ;)[/quote]
A co Szarik taki wandal? :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Monika, nie martw się... Gizmo ewentualnie doprowadziłby go do porządku... ;)


Asiu - po namyśle dopisz kolejnego uczestnika:

[B]Justyna (pinczerka_i_Gizmo) + TZ + pies (pinczer średni, samiec, dominant, aczkolwiek nie agresor) / namiot

[/B]Na 3 dni(2 noce), ale nie potrafię się określić, czy byłby to pon, wt, środa, czy czwartek, piątek, sobota. Jesteśmy z Bielska-Białej :)


Mam nadzieję, że wszystko uda się dograć z pociągami, kasę chyba zacznę zbierać już dzisiaj :evil_lol:


To teraz gadać... kto nam użyczy łazienki i prądu? :razz:


Myślę, że poza spisem psów przydałby się również wykaz kto w które dni przyjeżdża.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...