Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='Herspri']Pinczerko nie gadaj to tylko trochę 5 godzin drogi, ja też jadę z psem i to pociągiem koszty podróży są żadne bo razem z dopłatą za psa jakieś 25zł ;)
Zastanów się jeszcze :razz:[/quote]
oo, pojedziesz pociągiem :) ja i goldenka może też:cool3:
Pojedziesz z Bielska?? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']Mam pytanie - czy można zarezerwować cały domek czteroosobowy na dwie noce (pt-so i so-n)?
I jeśli tak, to cena wyniosłaby 240 zł? (za dobę domek kosztuje 120 zł)[/quote]
[B]Pagaj[/B], myślę, że to niestety raczej niemożliwe. Chyba, że znajdzie się ktoś, kto przyjedzie w poniedziałek i w piątek będzie chciał już wracać. :roll:
W takim przypadku jak najbardziej można. ;)

[quote name='Tomo 2']Tej to tak blisko /bliżej niż na zeszłoroczny zlot biglusi w Zdworzu/.
Muszę przemyśleć sprawę .
Pozdrowionka[/quote]
Zapraszamy biglomaniaków. :cool3: :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']
No i na zlot jedynie psiaki łagodne mogą jechać, nie mogą rzuczać się na psy bo akurat nie lubią typu onkowego, czy bullowego czy jeszcze coś tam. Tylko i wyłącznie łagodne psy[/QUOTE]

Dobrze by bylo gdyby na spisie tych co jada bylo napisane jakiego ma psa, bo moja Samba ma uczulenie na ONkowate, briardy i collie.. dlatego sie zastanawiam czy jechac, bo bez psa to niezbyt mi sie to widzi :roll:
Jezeli pies bedzie spokojny to moja potrafi sie z nim zaprzyjaznic, ale na poczatku jest bardzo nieufna i obszczekuje ze strachu

i pytanie.. jezeli ktos przyjedzie na krocej niz na tydzien to i tak musi zaplacic za calosc czy za tyle, ile bedzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Dobrze by bylo gdyby na spisie tych co jada bylo napisane jakiego ma psa, bo moja Samba ma uczulenie na ONkowate, briardy i collie.. dlatego sie zastanawiam czy jechac, bo bez psa to niezbyt mi sie to widzi :roll:
Jezeli pies bedzie spokojny to moja potrafi sie z nim zaprzyjaznic, ale na poczatku jest bardzo nieufna i obszczekuje ze strachu

i pytanie.. jezeli ktos przyjedzie na krocej niz na tydzien to i tak musi zaplacic za calosc czy za tyle, ile bedzie?[/quote]
No mogę się nawet pokusić o wypisanie psów, jak mnie ładnie poprosisz. :evil_lol: :eviltong:

Ale czy Twoja psica jest agresywna (rzuca się) do tych, których nie lubi, czy po prostu się ich boi i woli trzymać z daleka? :roll:

A co do pytania, to zapisujemy się i płacimy za cały tydzień (jeśli chcesz być krócej, to i tak musisz zapłacić za cały pobyt), chyba, że znajdzie się ktoś, kto przyjedzie na Twoje miejsce.
Zobacz na poprzednią stronę, [B]Pagaj[/B] napisała, że chciałaby wynająć cały domek, ale tylko na weekend. Może się dogadacie? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']No mogę się nawet pokusić o wypisanie psów, jak mnie ładnie poprosisz. :evil_lol: :eviltong:[/QUOTE]


o Pani, prosze prosze prosze proszeeeeeeeeeeeeeeeeeee :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:
bede dzwieczny do konca zycia:evil_lol:

[QUOTE]Ale czy Twoja psica jest agresywna (rzuca się) do tych, których nie lubi, czy po prostu się ich boi i woli trzymać z daleka? :roll:[/QUOTE]

woli sie trzymac z daleka i moze obszczekiwac, ale jak sie zapozna to pozniej sie uspokaja i tylko zabawy jej w glowie;) chyba ze pies nie bedzie do niej przyjaznie nastawiony to bedzie sie jeszcze bardziej bac... ale nie zaatakuje, chyba ze ktos ja zaatakuje zebami to odda;) nie da sobie w kasze dmuchac ta suka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']No nie wmówisz mi że Jacky jest agresywny:mad:[/quote]

Oj jest jest :shake:
Jeszcze teraz jak jest Luć to na spacerach jak zobaczy jednego takiego psa z naszego bloku to sie na niego zuca :roll:
Mysle ze chce bronic Lucia bo nigdy taki nie byl :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']o Pani, prosze prosze prosze proszeeeeeeeeeeeeeeeeeee :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:
bede dzwieczny do konca zycia:evil_lol:[/quote]
W takim razie pokuszę się. :loveu:

[quote name='LeCoyotte']woli sie trzymac z daleka i moze obszczekiwac, ale jak sie zapozna to pozniej sie uspokaja i tylko zabawy jej w glowie;) chyba ze pies nie bedzie do niej przyjaznie nastawiony to bedzie sie jeszcze bardziej bac... ale nie zaatakuje, chyba ze ktos ja zaatakuje zebami to odda;) nie da sobie w kasze dmuchac ta suka:evil_lol:[/quote]
Czyli agresywna nie jest, raczej nieco lękliwa. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']ja dostałem i przyjmuje do wiadomości ;);)

a PW zawsze dojdzie :p[/quote]
To, że dojdzie, to nie znaczy, że ktoś przeczyta. A nawet jeśli przeczyta, to nie wiadomo, jak się do tego ustosunkuje. :eviltong:

[quote name='rose'][SIZE=6][COLOR=red][B]Dalej płacić[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=red][B]!![/B][/COLOR][/SIZE]:mad::mad::mad: Muszę się wzbogacić:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
:roflt::roflt::roflt:

[SIZE=1]Ale z Ciebie poetka.[/SIZE] :turn-l:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...