Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

a ile w jednym domku może być osób? A poza tym pies pinhead'a nie trawi mojego psiaka to już w ogóle nie za dobrze by było mieszkać w jednym domku. Może by jakąś bezdomną dzieffczynkę przygarnąć? :cool3::cool3: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']a ile w jednym domku może być osób? A poza tym pies pinhead'a nie trawi mojego psiaka to już w ogóle nie za dobrze by było mieszkać w jednym domku. Może by jakąś bezdomną dzieffczynkę przygarnąć? :cool3::cool3: :eviltong:[/quote]
Domki są 4 lub 5-osobowe. ;)

[quote name='Karilka']Czyli mamy sie dobierać do chałupek - ci bezdomni?
Zaraz pomyślę....jak mi się rzecz jasna, pomyśleć uda:cool1:.[/quote]
Jeśli się z kimś znacie, to po prostu się zgadajcie. Albo dobierzcie tak, zeby psiaki sie ze sobą dobrze czuły.
Wszystko zależy od Was.
Jeśli sami nie ustalicie składu, wtedy dopiero my Wam pomożemy. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']a ile w jednym domku może być osób? A poza tym pies pinhead'a nie trawi mojego psiaka to już w ogóle nie za dobrze by było mieszkać w jednym domku. Może by jakąś bezdomną dzieffczynkę przygarnąć? :cool3::cool3: :eviltong:[/quote]
a może Ty z Karilką się dobierzesz? ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Wiedziałam!!! :diabloti:
A kogo bierzecie jeszcze do domku?
Bo ja Wam nikogo nie oddam. :eviltong:[/quote]

A skąd wiedziałaś?:eviltong:
Chcieliśmy wziąć Julie, ale ona by przyjechała w czwartek..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']witajcie:) mam problem...bede pracowac cale wakacje i nie dostane calego tygodnia urlopu:(
i teraz tak...moge wziac na weekend wolne badz na tygodniu...jesli bylby ktos kto by tez chcial do domku tylko na pare dni to ja sie moge dogadac tak zeby sie wymienic:)
jakies propozycje?[/quote]

Hala bodajże chciała przyjechać od czwartku;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora-'][COLOR=DarkGreen][B]Ja+ pies i domek. ;)[/B][/COLOR] oczywiscie z Martynką czyli M$T wiem że domki trzyosobowe, ale zmieszcze się tak w spiworze :evil_lol:[/quote]

Możecie wziąć domek 4 os;)

Jeśli jakieś zostały:P

Link to comment
Share on other sites

Ojej! Czyli możemy być w domku 4 osobowym?:lol:
Ja mam nie tylko dobermana. Mam też pana Iwana Groźnego - tzn. sznaucerka miniaturowego. Niestety to jest taki mały szajbus i barrrdzo boi sie innych psów przez co nie może raczej jechać:shake:. Spróbuję go komuś wepchnąć na ten tydzień ale jeszcze zobaczymy:roll:...

Doberman oj tak.. fajna sprawa. Tyle że to jest okaz nieposłuszny i nie grzeczny, zwłaszcza w razie nie wybiegania.
Aktualnie niby ma złamaną łape... jednak w życiu bym tego nie powiedziała patrząc na to ile on biega....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora-'][COLOR=darkgreen][B]Ja+ pies i domek. ;)[/B][/COLOR] oczywiscie z Martynką czyli M$T wiem że domki trzyosobowe, ale zmieszcze się tak w spiworze :evil_lol:[/quote]
Dopisuję. :p
Czyli jesteście już 3: M&T + osoba i Ty, tak? Dobrze myślę? :cool3:

[quote name='Niki-lidka']witajcie:) mam problem...bede pracowac cale wakacje i nie dostane calego tygodnia urlopu:(
i teraz tak...moge wziac na weekend wolne badz na tygodniu...jesli bylby ktos kto by tez chcial do domku tylko na pare dni to ja sie moge dogadac tak zeby sie wymienic:)
jakies propozycje?[/quote]
Niki, będę pamiętać. ;)

[quote name='rose']Ja bym prosiła o małą zmianę w naszym domku:eviltong:

[U]Domek nr 2:[/U]
KaRa
rose
Komar
bigos[/quote]
Czyli co, tamten domek się rozsypuje? :roll: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...