Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

Tak.
Najpierw była mowa, ze weźmie na zlot bokserkę, potem że będzie miała szczeniaki po suczce seterce (pseudo seterce) i ze pewnie pojedzie ze szczeniakiem setera. Potem że z kaukazem... (11 letnia dziewczynka, sama w namiocie z kaukazem przez tydzień w obcym miejscu z obcymi ludźmi:cool1:)
potem okazało sie, ze ma jechać z mamą i biorą pinczerka i seterkę a teraz znowu jakiś dog???:angryy:
Któregoś tam mieli oddawać jeszcze ...ale nie doczytałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Tak.
Najpierw była mowa, ze weźmie na zlot bokserkę, potem że będzie miała szczeniaki po suczce seterce (pseudo seterce) i ze pewnie pojedzie ze szczeniakiem setera. Potem że z kaukazem... (11 letnia dziewczynka, sama w namiocie z kaukazem przez tydzień w obcym miejscu z obcymi ludźmi:cool1:)
potem okazało sie, ze ma jechać z mamą i biorą pinczerka i seterkę a teraz znowu jakiś dog???:angryy:
Któregoś tam mieli oddawać jeszcze ...ale nie doczytałam.[/quote]
Sorki ale źle to przyjeliście :) Nie oddałam żadnego psa. Nie wzięłam żadnego psa. I chce kupić Dogue de Bordeaux z rodowodem i może kupię nie wiem. Jak kupię to nie prędko dopiero za jakiś miesiąc. I nie zmieniam psów jak rękawiczki:) Mylicie się;):razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']Sorki ale źle to przyjeliście :) Nie oddałam żadnego psa. Nie wzięłam żadnego psa. I chce kupić Dogue de Bordeaux z rodowodem i może kupię nie wiem. Jak kupię to nie prędko dopiero za jakiś miesiąc. I nie zmieniam psów jak rękawiczki:) Mylicie się;):razz:[/quote]
Chcesz kupić psa i nic nie wiesz o danej rasie,że tutaj się pytasz na forum czy są dominujące? sorry ale to żenujące...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Chcesz kupić psa i nic nie wiesz o danej rasie,że tutaj się pytasz na forum czy są dominujące? sorry ale to żenujące...[/quote]
Wiem o danej rasie tylko źle się wyraziłam czy wam nie będzie przeszkadzać taki pies?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Zycze Ci powodzenia droga gossiu w wychowaniu bordozka i tego mixa kaukaza z bernardynem... posiadajac ta wiedze jaka posiadasz na dzien dzisiejszy bardzo kiepsko to widze...albo dojdzie do jakies tragedii albo ciotki z dogo beda sie dwoily i troily zeby szukac tym psom domu o ile ich nie oddasz byle gdzie i nie wezmiesz kolejnego psa:roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak. "Ja kupię".... Pies kosztuje koło 2 - 3tys.:roll:
To nie pieniądze do osiągnięcia dla jedenastolatki...

Tutaj wszyscy mają piękne, kochane i zadbane psy i nie potrzebują słyszeć, "ze ktoś sobie kupuje doga z rodowodem" (jej! jaki to prestiż przecież!). Nikt tutaj nie będzie zazdrościł i chwalił jakie to fajne psy itd. To nie podwórko.
Tutaj psami sie nie szpanuje. Tutaj psy sie kocha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']Wiem o danej rasie tylko źle się wyraziłam czy wam nie będzie przeszkadzać taki pies?:razz:[/quote]
Ty się ciągle się wyrażasz źle jak widzę! I ciągle kręcisz, mataczysz i w ogóle...nie lubię takiego zachowania, i robię się wtedy zła, a ty mnie do tego prowokujesz coraz bardziej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Zycze Ci powodzenia droga gossiu w wychowaniu bordozka i tego mixa kaukaza z bernardynem... posiadajac ta wiedze jaka posiadasz na dzien dzisiejszy bardzo kiepsko to widze...albo dojdzie do jakies tragedii albo ciotki z dogo beda sie dwoily i troily zeby szukac tym psom domu o ile ich nie oddasz byle gdzie i nie wezmiesz kolejnego psa:roll:[/quote]
Nie mam tego mix kaukaza mam tylko narazie pieski jakie miałam. I źżadnego nie oddam:shake: I żadnego mix kaukaza nie wezmę:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...