Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='anne269']Heeej;)
A ja mogłabym się zapisac?:)
razem z mamą (bo ona też za psami szaleje) i z pieseczkiem oczywiście i z namiotem;)[/quote]
No ja niemogę coraz więcej ludzi:multi: Niedługo utworzymy armie wojskową:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada:)']A propos agility: czy początkujący w tej dziedzinie psiego sportu muszą coś ze sobą posiadać do ćwiczeń? (Pytam, bo kompletnie nie znam się na tym - jak widać jestem baaardzo początkująca :evil_lol:)[/quote]
powinni posiadać... bardzo dużą ilość [U]malutkich[/U] smakołyków:cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Junka']Ja nie wiem czy se nie zakupie takiego dziecięcego ale nawet jeśli to nie bede miala jak go wziąśc :shake:[/quote]
taki dziecięcy tunel to ma chyba 2m, po złożeniu zajmuje naprawdę niewiele miejsca i jest lekki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

I na to agality tez się doklejamy;) jesteśmy kompletnie początkujący, ale wydaje mi się że Spajki by się nadawał bo on zawsze na każdy murek wlezie:lol:
ale będzie fajnie:multi:
Hihi tylko moja mama się martwi że za stara jest:grin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anne269']I na to agality tez się doklejamy;) jesteśmy kompletnie początkujący, ale wydaje mi się że Spajki by się nadawał bo on zawsze na każdy murek wlezie:lol:
ale będzie fajnie:multi:
Hihi tylko moja mama się martwi że za stara jest:grin:[/quote]

U nas panuje tolerancja wielkowa :) Więc niech twoja mama się nie martwi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anne269']Heeej;)
A ja mogłabym się zapisac?:)
razem z mamą (bo ona też za psami szaleje) i z pieseczkiem oczywiście i z namiotem;)[/quote]
Jasne, że możesz, zapraszamy. :multi:
Kolejny spanielek na zlocie. :cool3: :loveu:
Już Was zapisuję. :p

[quote name='anne269']I na to agality tez się doklejamy;) jesteśmy kompletnie początkujący, ale wydaje mi się że Spajki by się nadawał bo on zawsze na każdy murek wlezie:lol:
ale będzie fajnie:multi:
Hihi tylko moja mama się martwi że za stara jest:grin:[/quote]
Będzie kilka mam, także Twoja mama też będzie miała towarzystwo. ;)

Link to comment
Share on other sites

A props tunelu ja mam taki, o dość dużej średnicy, ale niestety jest on bardzo krótki (taki do szkolenia szczeniorów, coby się wchodzić do tunelu nie bały :roll:), jeśli będzie zapotrzebowanie na taki tunel, to ja chętnie wezmę ;)

I na agility też się zapisuję, co prawda początkujący, ale zawsze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kelpie0']A props tunelu ja mam taki, o dość dużej średnicy, ale niestety jest on bardzo krótki (taki do szkolenia szczeniorów, coby się wchodzić do tunelu nie bały :roll:), jeśli będzie zapotrzebowanie na taki tunel, to ja chętnie wezmę ;)

I na agility też się zapisuję, co prawda początkujący, ale zawsze :evil_lol:[/quote]
Taki też się przyda :cool3:
A czy np. dałoby się jakos złączyć 2 takie tuneliki? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']Taki też się przyda :cool3:
A czy np. dałoby się jakos złączyć 2 takie tuneliki? ;)[/QUOTE]

Pewnie tak, ale ja mam tylko jeden :roll: ;);), więcej nie znalazłam, zresztą on był dodatkiem do 15kg Royala, tylko raz mi się udało.


Edka, go kocha, chociaż nie zawsze udaje jej się dojść do tego, że do tego tunelu się WCHODZI , a nie przez niego przeskakuje, lub na nim siada (a, że wysoki, to z siadaniem też problemy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Żeby nie było - wpłaciłam właśnie zaliczkę ale całość sumy będę mogła wpłacić dopiero po 20:oops:. Niestety ciągle mam jakieś przygody z psami (np. zaraz jadę na szycie mordki...:shake:) do tego jeszcze muszę dziką kotkę wysterylizować... Także ten miesiąc jest nie fajny:roll:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...