Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='Saint']chromosomy metacentryczne, submetacentryczne i akrocentryczne rulez!!
komórki mioptelialne rox!
niech żyje histologia!

i żeby nie było:
odwiedzimy Was z Linką na zlocie :cool3:[/quote]
[quote name='betty_labrador']no pewnie Saint ze takie chromosomy najlepsiejsze, zarowno jak geny letalne i semiletalne :P

Saint na jeden dzien?[/quote]
[quote name='Saint']A nic tak nie cieszy jak kinetocylia i stereocylia :multi:
Niech żyje kadheryna!
Niech żyje desmogleina!
Niech żyją wimentyna i desmina!
hura hura hura !! :multi:


a na temat:
tak, na jeden dzień :razz:


dobra, dość na dziś.
czas iść spać :)
zostały mi całe 3,5h snu :loveu:
oh i ah :loveu:[/quote]
Obawiam się, że zbyt długie przesiadywanie na czacie i brak snu daje się Wam już we znaki... :shake:

[quote name='Paulina87']A za koszulkę do kiedy trzeba by było zapłacić? Bo tak się zastanawiam nad nią właśnie.[/quote]
Za koszulkę to pewnie dopiero w maju, ale lepiej niech Bigosowa się wypowie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']standardowo powtarzam;)

[SIZE=6][COLOR=Blue]Jechać na zlot mogą tylko łagodne psy, tolerujące inne psy niezależne od płci czyli reasumując bezkonfliktowe. [/COLOR][/SIZE][/quote]

A jak to było w tamtym roku? Słyszałam, że były jakieś spięcia pomiędzy psami? Od Agnisi chyba? Anecioreczka?


Mój pies toleruje psy, jednak jest dominantem i nie da sobie w kaszę dmuchać. Od większych psów będziemy po prostu chodzić z daleka, bo będzie próbował je ustawiać, gdy będą się bawić(nie zębami, lecz warczeniem, czy przepychankami).

Chyba, że i takie zachowanie jest nietolerowane, to w takim razie będziemy musieli zrezygnować :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli umiesz nad nim panować to ok;) byle nie było,że jakiś pies podbiegnie będzie chciał się bawić a np. Twój chaps na kark bo tego nikt nie będzie tolerował. Powarczeć zrozumiemy jeśli będzie miał powód a nie bez powodu;)
I wszystkie psy które są dominantami będzie tak czy siak ustawić by nie robiły problemów;)

A co do rozlewu krwi to na szczęście w tamtym roku nie było ale czasem było "krwiożercze ujadanie"na inne psy, czasem jakiś próbował się rzucić na jakiegoś np. na mojego wtedy małego szczeniaka:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Mój pies toleruje psy, jednak jest dominantem i nie da sobie w kaszę dmuchać. Od większych psów będziemy po prostu chodzić z daleka, bo będzie próbował je ustawiać, gdy będą się bawić(nie zębami, lecz warczeniem, czy przepychankami).

Chyba, że i takie zachowanie jest nietolerowane, to w takim razie będziemy musieli zrezygnować :roll:[/quote]


na pewno "ustawianie sie" poprzez warczenie i przepychanki jest niedopuszczalne chyba ze potrafisz zastopowac psa w czasie takich prób żeby nie folgował Sobie więcej.W poprzednim roku to chyba moja suka próbowała pare razy właśnie w taki sposób ustawiac psy ale była pacyfikowana i dawała spokój :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja się wypowiem odnośnie koszulek -> jesli chcecie zamawiajcie są bardzo ładne ale osobiście uważam że bardziej się opłaca kupić koszulkę dogomaniacką po prostu niż zlotowa - taką dogomaniacką możecie na kolejne zloty też zakłądać a taka zlotowa ma jednak datę nadrukowaną

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']oo, pojedziesz pociągiem :) ja i goldenka może też:cool3:
Pojedziesz z Bielska?? :)[/quote]

Jade z Cieszyna raczej, ale sądze że i tak z Bielska będziecie się przesiadać w Katowicach ? Zresztą jeszcze trochę czasu jest więc się zobaczy ;)

Moja suczka jest łagodna tylko trochę boi się dużych masywnych psów ( złe doświadczenia ) nie reaguje agresją jest poprostu ostrożniejsza ;) Ma 50-kilka cm w kłębie i jest mieszanką z czarnym labkiem ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Herspri']zaliczka poszła dziś przed chwilą, więc mam nadzieje że dojdzie na dniach ^^[/quote]

A ja właśnie chciałam wspomnieć o zaliczce:eviltong:

Mamy 2 tygodnie, a na razie zapłaciły 3 osoby.. Wolałabym żebyście nie robili tego na ostatnią chwile, bo wtedy nie jest pewne czy pieniądze dojdą do 31 stycznia..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']A ja właśnie chciałam wspomnieć o zaliczce:eviltong:

Mamy 2 tygodnie, a na razie zapłaciły 3 osoby.. Wolałabym żebyście nie robili tego na ostatnią chwile, bo wtedy nie jest pewne czy pieniądze dojdą do 31 stycznia..[/quote]
Do 28stycznia bo Asia musi zaplacic zaliczke do 31 za rezerwacje;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...