Jump to content
Dogomania

[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Błagam o pomooc dla Ingrid !!!
Sunia znów jest w ciąży a my nawet nie mamy jej fdzie po sterylce przetrzymać
Oto jej wątek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71961[/URL]

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9705/zdjcie001qy2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img524.imageshack.us/img524/528/zdjcie003gv7.jpg[/IMG]
Zobaczcie jaki brzuchol...nie wiem czy nie za późno już nawet na sterylkę :placz:

Link to comment
Share on other sites

Ludziska i co udało się boksiowi?
Strasznie jestem ciekawa, bo nie wiem czy cieszyć się czy płakać.
Bo jak jest szansa na dom to prak transportu:mad:

A co do Ingrid to przydało by się ją zabrać i wysterylizować. Tylko gdzie na działce komplet psiaków. Z jej adopcja maga byc problemy. Tak strasznie mi jej szkoda. :-( Ona tak długo już czeka.

Link to comment
Share on other sites

Liczymy na to ,że człowiek, który będzie dzisiaj wiózł naszą Dudzię zgodzi sie wziąć drugiego psa, ale tego jeszcze nie wiemy, bo możemy sie z nim skontaktowac dopiero po 12-tej.
On będzie jechał sam, więc nie wiem ,czy da radę.
Jeżeli nie , to może w środę sie uda, bo iza_szumielewicz pisała,że jej TZ jedzie wtedy z Radomia do Wa-wy.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny jak juz pisałam, jade i moge go zabrać tylko kurka jak to zwykle mój brat nie daje znaku czy jutro jadziemy. Jak nie pojade z nim jutro( samochodem) to jade we wtorek autobusem bądz pociagiem (jesli jechałabym z psem ) .
moge go zabrać z Kielc do Wawki. Tylko musiałbym wczesniej wiedzeć czy jade pociagiem czy autobusem no i jechałabym wczesnie rano.

PS. jakby co chyba miałabym dla niego książeczke boksera z kompletem szczepień

Link to comment
Share on other sites

Udało się , udało:loveu:. Przeklejam z wątku kieleckiego:lol:.

Pojechały!!! Po dniach nerwówy w końcu się udało:mdleje:.
Ale jak zwykle nie obyło się bez komplikacji i podnoszenia adrenaliny:diabloti:.
Pan, który wiózł psiaki zadzwonił zaraz z drogi,że chyba się wróci i zostawi boksia, bo bardzo molestuje Dudzię i chyba nie da rady ich wieźć oboje:diabloti:.
Byłyśmy naprawdę przerażone, wszystko już w Warszawie było ustalone z odbiorem boksia, a w dodatku , jak Elwira dzisiaj dwa razy była na działce, to zastała go po drugiej stronie płotu, czyli znowu przeskakiwał.
Jak pomyślałyśmy,że trzeba go będzie z powrotem zaprowadzć na działke , to zrobiło sie nam niedobrze:cool3:.
Ale jednak facet jakoś sobie poradził, może je umieścił je inaczej, nawet nie wiem, w każdym razie dojechał.:p

[B][COLOR=seagreen]AgaiTheta już dzwoniła do mnie,że boksiu przekazany:loveu:.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]Bardzo serdecznie Jej dziękujemy i dziewczynom z Warszawy za pomoc.:iloveyou::iloveyou::klacz::modla::modla:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]Nie wiem, co byśmy bez niej zrobiły:shake:.[/COLOR][/B]

[COLOR=black]Boksiu będzie na razie na SGGW, gdzie go zbadaja i będą leczyć w razie potrzeby, a potem tylko domek!:loveu:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

no to ja tylko jeszcze zacytuję z forum bokserow:

"chlopczyk juz bezpieczny w hotelu,teraz czas mu nadac imie [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] ,w hoteliku nazywaja go Jeeger. Jest cudowny,bardzo opanowany,inteligentny,bez problemu wykonuje polecenia i wywija swoim dlugim ogonkiem.W domu oproznil miche i polozyl sie grzecznie spac,jest typowym domowym psiakiem,na pewno jezdzil samochodem,bo podczas drogi zachowywal sie bardzo spokojnie i do tego jest przesliczny.....taki psi ideal,az trudno uwierzyc,ze go ktos porzucil"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...