Jump to content
Dogomania

[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki AgaiTheta:loveu:.
Tylko będziemy miały problem z dowiezieniem go do Warszawy jutro .
Ostatnio tylko rozwozimy psiaki w różne strony, ja juz nie mam kogo prosic o pomoc:shake:.
Ledwo udało sie nam znaleźć kogoś , kto będzie właśnie do Warszawy wiózł nasza suczkę w niedziele. Ale ten człowiek wyjeżdża z Kielc ok.15 i w Warszawie będzie ok. 18. No i nie wiem, czy on by się zgodził wziąć dwa psy, raczej nie , bo jedzie sam.
Jeszcze pytam znajomych.
Napisze też na wątku transportowym , ale nie sądzę ,żeby tak szybko sie ktos znalazł.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam właśnie z AgąiThetą. Transport musi być jutro, bo ona jest w Warszawie właśnie jutro do godz, ok.20-tej.

Ale jeżeli nie uda nam sie nic zorganizować, to ona zorientuje sie w Warszawie, czy nie byłoby tam gdzieś miejsca dla boksia.
I wtedy można by go było zawieźc w niedzielę.

Jeżeli Pati mogłabys pomóc, to byłybyśmy wdzięczne:loveu:.
Boksiu jest bardzo grzeczny w samochodzie, lubi jeździć.
Jak ta dziewczyna go wiozła do nas to położył sie i spał spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

co prawda bede w wawie znow w niedziele badz poniedziałek ale jak dodzwonie sie do pewnej osoby i zdołam przełozyć spotkanie moze zawioze go jutro pociagiem jażeli wykupicie mi bilet (pociag plus autobus do domu) tylko do ktorej musiałabym dac wam jutro odpowiedz? jak daleko jest ta działka od dworca PKP? tylko błagam nie nastawiajcie sie jakoś bardzo bo nie wiem co z tego wyjdzie kombinuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...