Jump to content
Dogomania

Kartonowa czwórka już w nowych domach!!!Dziękujemy!


KaRa_

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KaRa_']Ja nie wiem wszyscy chcą maluchy zaadoptować ale jak piszę o wizycie przed adopcyjnej wszyscy milczą:shake:Ja mam pecha...rodzina coraz bardziej się wścieka :shake:[/quote]

Do mnie też piszą maile i jak wspominam, o umowie i wizycie przedadopcyjnej, to przestają pisać.
Ciekawe, co ci ludzie mają do ukrycia? :diabloti:

A jak tam sytuacja ze szczeniorami. Czy któryś ma już dom? Lub chociaż jest jakiś sensowny chętny?

Link to comment
Share on other sites

W sobote zrobilam 200km ,z 2 pieskami,celem sprawdzenia przyszlych domow(pragne zaznaczyc ,ze te 2 rodziny byly u mnie w domu na rozmowie) i niestety moje skarbiatka zabralam spowrotem do domu,gdyz nie byly to rodziny do moich pieskow.(domy z ogrodami,zawod inzynier,to czasami za malo)
Pieski czekaja na odpowiednich ludzi.

Link to comment
Share on other sites

No tak ale ja nie mam warunków trzymania tych szczeniaków nie wiadomo ile, nie mam własniego domu mieszkam z rodziną wiec ja mam mało co do powiedzenia...dla nich 5psów w domu to za dużo tym bardziej szczeniaki które zalatwiają się wszędzie... i tak z własnej kieszeni muszę czyścić w domu dywany bo mają ślady kupek i siusków maluszków. No i finansowo nie wyrabiam bo i mleko dla szczeniąt musiałam kupić, odrobaczyć je, a ja mam też własne wydatki takie jak własne psy, opłacenie szkoły. Więc szukam im tych domów, ale jak widać nie daje ich byle komu tylko cały czas szukam. Rodzinie bardzo się nie podoba,że maluchy są tak dlugo w domu mają już ich dość,a ja świece oczami,że już domek się znajduje;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Kara a juz jakies domki sa na oku?:) i tak masz cierpliwych rodzicow, moi by na takie cos nigdy nie poszli :lol: jakbym z maluchami weszła do domu to tak samo bym z nimi wyleciała :lol:[/quote]

Jest jedna chętna osoba nie wie jeszcze na którego z chłopaków, no i mamy się umówić na wizytę przed adopcyjną zobaczymy jak wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

GrubbaRybba Pan Bartek bardzo podziekował za tak wspaniałego pieska ;) ja to tak zrozumiałam.

Fajnie, że jakiś domek jest na horyzoncie :) teraz tylko głupi czas jest, święta i ludziom różne głupie pomysły do głowy przychodzą.. :shake: gdyby ktoś Ci dzownił w sprawie jamniczka to w rudzie sl. jest 8tyg. rudy... prawie czysty.. tzn. wygląda jak jamnik, ale on tyle szczescia nie ma, bo w schronisku siedzi :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Nie zrezygnował?
Wydawało mi się, że napisałaś wcześniej, że dziękował i podziękował. Może jednak mam problem z czytaniem ze zrozumieniem, szczególnie w poniedziałek :oops:.
Czyli pan Bartek jest zainteresowany Czesiem?[/quote]

Czesio już dawno u Pana Bartka jest i pisał,że dziękuje za tak wspaniałego psa;) Że bardzo mu się podoba,że mogę go odiwedzać.

A co do jamniczka to temu na gwałt szukam domu bo ja już sama nie mam nerwów co do tego, te nocne serenady bo chce wejść do łózka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Czesio już dawno u Pana Bartka jest i pisał,że dziękuje za tak wspaniałego psa;) Że bardzo mu się podoba,że mogę go odiwedzać.

A co do jamniczka to temu na gwałt szukam domu bo ja już sama nie mam nerwów co do tego, te nocne serenady bo chce wejść do łózka...[/quote]

Cieszę się, że Czesio już w nowym domku :multi::multi::multi:. Ale pierdoła jestem, że tego nie doczytałam. :oops:

Jeśli chodzi o Rojbera, to współczuję, ale i zazdroszczę. Spanie z jamniorkiem to wielka przyjemność. :loveu: Wiem, bo sama tego doświadczyłam.

Link to comment
Share on other sites

Aż głupio się przyznać ale ja nienawidzę jamników, gdyż sama miałam spadku jamnika po dziadkach i od tamtego czasu mam do jamników uprzedzenie:roll::oops: Po prostu ich charaktery to nie dla mnie, one są zbyt ludzie jak coś chcą to muszą mieć, są szczekliwe i jak dla mnie straszne:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

To prawda, jamniki są uparte i potrafią się awanturować, choć moja jamnisia była wspaniała, a spanie z nią... hmm... istna przyjemność. :)

Aha, uzupelniłam allegro... wstawiłam nowe zdjęcia i napisałam, że Czesio ma już domek. Ilość odwiedzin allegro - imponująca - 1430 i 13 obserwatorów.

Link to comment
Share on other sites

jezeli spicie z pieskami to pomyscie jaki szok bedzie mial piesek jezeli tego nie wolno mu bedzie robic,albo bedzie mial zakaz wchodzenia na kanape w nowym domu:-(

juz od szczeniaka wychowujemy tzn nie jest nie ,a jak czesto ludzie robia bledy,
szczeniakowi pozwalaja na kanapke lub do lozka ,a jak podrosnie wyrzucaja gdy pies probuje wskoczyc .
pies tego nie rozumie:shake:bedac DT uczymy ,nie tylko czystosci ale prawidlowego zachowania juz od szczeniaka,zeby adopcja byla udana a nie ,zeby piesek wrocil spowrotem,gdyz bedzie bity gdy pobrudzi kanape lub posciel w lozku.Ze szczeniaka wyrosnie czesto duzy pies i co bedzie ?:placz:Ze swoimi psami to mozemy zlamac zasade,ale nie jako DT

Link to comment
Share on other sites

Ale nie moja wina,że mam niskie łóżko niskie kanapy co jamnik u mnie wejść ;) wole juz go do lozka wziąć niż ma budzić rodzine w środku nocy a później wściekają sie na mnie,że pies im spać nie daje a niestety Rojber zawsze nad ranem drze pape :shake: bo głody a jak dostanie jeść to oczywiście o spaniu nie mysli, a ja nie mam czasu też na wychowanie większe szczeniaków i tak nauczyły się już sikać i kupciać u mnie w pokoju na gazety, nauczyly się siadać przed położeniem miski na ziemie, a nie skaczą na mnie.

xxx52 mam wrażenie jakbyś się co chwile na mnie za coś wściekła,że mam w domu te szczeniaki:roll:że dla Ciebie wszystko źle robię, jakbym źle robiła to bym mogła je do schroniska odwieść i zostawić je na pewną śmierć bo w schronisku non stop zaraza jest.

Link to comment
Share on other sites

KaRa-jest to wspaniale ,ze pieski maja taka wspaniala osobe jak TY:lol:zeby wiecej bylo takich !!!!!!ale wiem ,gdyz latami zajmuje sie adocjami jak mozna ulatwic psie zycie Nie mysle zupelnie ze to Ty czy kto inny czyni.Czytam watek i nasuwaja mnie sie pewne uwagi .przekazuje uwagi i adoptujacym,i nikt sie nie gniewa.To sa tylko praktyczne uwagi,ja sama chetnie slucham i ciagle sie ucze jak wlasciwie sie adoptuje i wychowuje zwierzeta:oops:
KaRa -ach nie gniewaj sie ,gdyz ja sie na nikogo nie gniewam;)
Kochamy wszyscy zwierzeta i chcemy robic jedno -ratowac te biedaki ale musimy tez cale zycie sie edukowac;)

Link to comment
Share on other sites

A wiec Grubcio pojedzie do nowego domu, i to niezły zbieg okoliczności bo znajomy dziś mi napisał czy nie wiem czy ma ktoś szczeniaczki bo szuka dla siebie psa bo jest w końcu na swoim, w domu u rodziny ma akite iu i posokowca z odzysku, pieski karmione eukanubą, on uwielbia zwierzeta i chce zaadoptować bidę. Jutro wizyta przed adopcyjna, w czwartek wyprake kupuje ze mna a później Grubcio do nowego domu jedzie:multi::multi::multi:

Szukamy domu tylko dla Rojberka eychodzi na to;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']A wiec Grubcio pojedzie do nowego domu, i to niezły zbieg okoliczności bo znajomy dziś mi napisał czy nie wiem czy ma ktoś szczeniaczki bo szuka dla siebie psa bo jest w końcu na swoim, w domu u rodziny ma akite iu i posokowca z odzysku, pieski karmione eukanubą, on uwielbia zwierzeta i chce zaadoptować bidę. Jutro wizyta przed adopcyjna, w czwartek wyprake kupuje ze mna a później Grubcio do nowego domu jedzie:multi::multi::multi:

Szukamy domu tylko dla Rojberka eychodzi na to;)[/quote]
:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...