Jump to content
Dogomania

ONek na szczęśliwej emeryturze w nowym kochającym domku!! WIELKA RADOŚĆ!!!


dominik_a

Recommended Posts

Niestety przychylam się do tego, co pisze xxxx52. Do poznańskiego schroniska trafia dużo psów rasowych, nawet takich z tatuażami, właśnie w wieku "poprodukcyjnym" - czyli gdy przestały już przynosić dochód.
I nie robią tego tylko i wyłącznie pseudohodowcy, bo były w schronie psy z całkiem znanych hodowli....a hodowca zawiadomiony przez nas wcale nie kwapił się z pomocą.... Na poznańskiej Sielance psy rasowe, te starsze oczywiście (powyżej 7 roku życia) nie sprzedane zostają przywiązane do płotu i czekają, aż Straż Miejska zawiezie je do schroniska.
Nie wspomnę o aferach w rodzaju głodzenie starych suk w znanej hodowli bassetów...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 763
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MonikaP']
Nie wspomnę o aferach w rodzaju głodzenie starych suk w znanej hodowli bassetów...[/quote]

O tak, pamiętam tą sprawę i kojarzę nawet gościa z wystaw. Ale nie znam osobiście, wiec się nie wypowiadam.

Swoich rodziców też ludzie oddają do domów starców, bo przeszkadzają im w życiu. Ja życzę takim degeneratom, by sami na starośc zostali opuszczeni przez wszystkich i umierali w cierpieniach i samotności, wtedy wspomną co zrobili bezbronnej istocie.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak juz wczeniej wspomnialam wszedzie sa czarne owce i oczywiscie z takimi nalezy podjac walke jezeli taka jest mozliwa. Ale nie obrazajmy tych chodowcow ktorzy sa chodowcami z prawdziwego przypadku i nie jest im obojetny los zwlaszcza ich mieszancow rasy ktora choduja a niejednokrotnie nie zostawia zwyklego kundal ktory jest w potrzebie. My osobiscie wlasnie z takimi chodowcami mamy kontakty, dlatego tez tak zaciekle ich bronie.

Link to comment
Share on other sites

Witam ! Słuchajcie jeżeli się decydujecie na hotel u met i dobrze wyczytałem że met ma siedzibę w Jastrzębiu Z i tam można go można na jakiś czas przywieź to ja biorę transport psa na siebie to moje rejony a kasę która by miała być wydana na ewentualny przewóz obcej osobie to lepiej mu opłacić hotel u met i będzie więcej czasu na szukanie domu docelowego.Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

gigi-44 met ma swoj hotelik 50 km za krakowem w strone polnocnego zachodu a nie w Jastrzebiz Z. jak myslisz, dlatego wczesniej pisalam ze od nas z Chrzanowa jest okolo 100 km. Ja tez jestem zdania ze chyba jednak na poczatek bo to juz w srode w przyszlym tygodniu damy go chyba do met a pozniej na spokojnie mozna mu szukac domu. Koszty za paliwo jakie wczesniej podsunelam ze trzeba by pokryc to nie jest dla obcej osoby to zrobily by nasze dziewczyny Ula, Dominika lub Gosia. Wszystkie trzy dziwczyny sa niepracujace wiec i nie maja kasy na benzyne. Co innego jezdzic w obrebie kilku lub kilkunastu kilometrow a co innego jechac 200 km. a wiadomo ze to nie jest tylko ten jeden transport bo na miejscu w tygodniu jezdzimy prawie codziennie na szczescie juz na zmiany. Bo do tej pory ja potrfilam w jednym tylko miesiacu jezdzac w miejscu zrobic 700 km. I tyle trzeba liczyc ze co miesiac robimy. Tak ze zdajesz sobie chyba sprawe ze troche kasy na paliwo wydajemy, nie biorac za to kasy od nikogo.

Link to comment
Share on other sites

:angryy: jak to przeczytałam, to aż mnie...:angryy: :mad:
Jak tak można?! Pies całe życie wiernie służył, a tu nagle hoop i do uśpienia, bo już nie ten wiek i nie do końca to zdrowie?! Ludzie potrafią byc potworami. :angryy:
Czy macie jakieś informacje jak jego relacje z dziećmi? Przy szukaniu domku to dość istotne...
3mam kciuki, żeby się wszystko udało! :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']A ja rozumiem bo siedziba fundacji moze byc w innym miejscu a (hotel przytulisko zupelnie oddalone od siebie) My np. tez mamy podana siedzibe w Chrzanowie co nie znaczy ze pod tym adresem bedzie schronisko hotel lub przytulisko.[/quote]

A już niewiele brakuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

skad w tobie tyle agresji?

prosze bardzo:

(4151907)
Witam mam pytanie gdzie mieści się hotel dla zwierzaków bo wyczytałem że w jastrzębiu? gigi-44

12:52:20 domena (4972864)
nie, nie, 50km na polnocny-wschod od krakowa

12:52:25
w jastrzebiu mamy siedzibe fundacji

12:53:28 (4151907)
to tam by było trzeba przewieź psa tego onka niby z policji?

12:53:36 domena (4972864)
tak

12:54:50 (4151907)
ok tyle chciałem wiedzieć jak się ludzie zdecydują to najprawdopodobniej ja go będę przewoził.Pozdrawiam Krzysiek.

12:55:37 domena (4972864)
ok ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Słuchajcie. Pies ma duże szanse o dom. Kedyś mieliśmy jednego policyjnego psa to się o niego wręcz bili. A miał 8 lat ;)

Z OwP napewno się dołożymy do hotelu Sorbona. Jutro wrzucę go też na [URL="http://www.owczarki.eu"]www.owczarki.eu[/URL] bo dziś już padam a nie chce nieprzespać kolejnej nocy :shake:[/quote]

A może warto spróbować się skontaktować z jedną z tych "bijących się " osób. :razz:
nie wiem, jak dawno miała miejsce ta sytuacja i czy ew. możnaby było tak zrobić...:oops:??? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

art. 212
§ 1 Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Link to comment
Share on other sites

Dajcie spokój nie kłućcie się w wątku. Każdy ma troche racji, jeśli Gigi miał wątpliwośći chciał się upewnić, a nie podważać odrazu Twojego autorytetu Met. Rozumiem Twoje oburzenie ale takie rzeczy nalezy wyjasniać a nie straszyć paragrafami.

Link to comment
Share on other sites

Ojjj, kochani mi się wydaję że po prostu zwykłe nie porozumienie :lol: Ja też nie do końca bym zrozumiał ;) Krzysiu daj na wstrzymanie i zobacz co Met robi na stronie jej fundacji :loveu: Krzysiu znamy się i wiemy że dobro psa tutaj jest najważniejsze , Met nie znasz go , ale ja ręczę za niego , też ma psa ONka z Lublina biedę po operacji ,adoptowaną :shake: Znamy się osobiście z Krzyśkiem :lol:
Jak nie będzie innej opcji to ja pojadę do Met ;)

Link to comment
Share on other sites

met prosze cie przestan, nieporozumienia nalezy wyjasniac a nie wszczynac klotnie, mysle ze i tobie na tym nie zalezy a wrecz odwrotnie jak wspomnialas chcesz zachowac swoje dobre imie a klotnie w takich wypadkach nie pomagaja. Dorosli ludzie potrafia ze soba rozmawiac zwlaszcza tycy jak my ktorzy maja na wzgledzie przede wszystkim ratownie zwierzat i to niech pozostanie naszym celem.

Link to comment
Share on other sites

met miała prawo się zdenerwować, bo gigi-44 był niemiły. A ona po prostu nie wzięła pod uwagę, że nie każdy wie, gdzie leży Jastrzębie. A ja się pochwalę, że wiem, bo tam mój Tomek mieszka;) I zapamiętajcie to wszyscy: Jastrzębie Zdrój leży jakieś 150 km na południowy-zachód od Krakowa. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...