Jump to content
Dogomania

Obcinanie Uszu


seeeb

Recommended Posts

No :D Sylwio-teraz dobralismy inne uszy i Piksik wyglada inaczej (niestety koncowki poobcinane, bo wyszly z kadru :( ) , ale tez Corisowe :lol:

Podeslalam tez Fabiana :) Mi bardzo przypomina Corisa sprzed 2 lat na tej obcietej fotce.

Mrowko :) Adobe Photoshop 7.0-przynamniej ja tak robie-sporo mozliwosci :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kasiu dziekuje! ;) Zaraz chyba zaczne cos kombinowac w tym programie.. :D Tylko zee jestem tak bardzo rozeznana w tym programie m, ze napewo cos wymysle w 5 min :lol: :lol: :lol:

Ja tez chce zobaczyc psiaki! :D

hMMMM... szkoda ze nie mozna klat powiekszac.. :lol: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Picassik w awatarku ma już nowe uszy :D

Te są bardziej hm..mięsiste,większe-lepiej misiowi pasują.

Dziękuję bardzo Anastazjo-ślicznie przerabiasz naszych chłopców.

Myslę,że powinnismy założyć Klub Wirtualnych Przystojniaczków :D i Klinikę Bezbolesnych Przeszczepów :lol:

Fabianek z ciętym uchem wygląda bardzo,bardzo elegancko :D

Mam nadzieję,że poznamy się wreszcie na jednej z wystaw i będę mogła zobaczyć Ugowego synka :D

Jak patrzę na boksikowe ogonki,to marzy mi się taka kitka u Picasika-z jego posturą i czasami ciężkim chodem przypominałby tygrysa :wink:

Takie dolepianie i odejmowanie to rzeczywiście świetna zabawa-szczególnie gdy robi to bardzo fachowo Anastazja :D

Link to comment
Share on other sites

ja tez liczę na spotkanie z Tobą gdzieś na wystawach. Mam nadzieję że i do nas los się uśmiechnie teraz jedziemy do Bydgoszczy gdzie miałbyć też Grafcio bo to Marta mnie namówiła tak naprawdę a tu niestety ich nie będzie ale liczę że spotkam się z nia w Lesznie bo i tam się chyba pojawimy. W Bydgoszczy w klasie będziemy walczyć Z Oliwierem Alfa Hara liczę że będzie wszystko dobrze i powlaczymy jak najlepiej możemy i musi być dobrze!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...