Jump to content
Dogomania

PACO buldog amerykański Rockiego


Olcia P.

Recommended Posts

fajnie piechy na tej stronce :)

a tak z czystej teorii to jak to jest:

mamy psa bez ogona czy suke...teoretycznie zeby byla ona suka hodowlana to chyba musi miec jakies tytuły tak? a jak nie ma ogona to tytułow nie moze miec, zgadza sie? wiec jak mozna przyznac szczeniakom rodowody, wyjasnijcie mi , bo sie na tym nie znam. Wiem ze logicznie mam racje, ale czy zawsze musi byc suka hodowlana i reproduktor, zeby byly psy z rodowodem? Kto mi moze to wyjasnic? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sobol aby szczenieta mialy rodowod ZAWSZE oboje rodzice musza miec conajmniej hodowlanke :roll:

Jesli w standardzie jest ze pies ma np.dluuuuugi,gruby ogon a pies nie ma ogona to powinnien zostac zdyskwalifikowany,chyba ze we wzorcu jest napisane iz to obniza tylko ocene np. do bdb a co za tym idzie suka bez ogona moze zostac hodowlana ale pies nie :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chcialem tylko napisac, ze Paco nie boi sie burzy :B-fly:

Wlasne w Wawie jest burza a on nic, ta pogoda zastala go spiacego delikatnie na dzwiek huku podniósl leb i nic rozejrzal sie i spi dalej :lol: olal maluch huki

To jego pierwsza burza dumny z niego jestem :oops: ale jest twardzielem 8)

Link to comment
Share on other sites

Psiak jest piekny. Mam pytanie - pisaliscie o rodowodach ale czy w Polsce mozna kupic buldoga amerykanskiego z rodowodem? Wydawalo mi sie ze ta rasa nie jest uznawana przez FCI czyli przez nasz ZK rowniez, a moze sie myle? Jak to z tym jest?

Link to comment
Share on other sites

Armani zapoznal sobie "kolezanke"- nakrapiana buldozka amerykanska. Bylismy juz pare raze na wspolnych randkach. Mala (Virus) jest nieco mlodsza i ma tyle energii, ze nawet Armani przy niej wysiada...Ostatnio razem uczyli sie lowic patyki z rzeki. Liczymy na wspolne plywanie... :multi:

A Paco jest sliczny, Rocki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...