Jump to content
Dogomania

PACO buldog amerykański Rockiego


Olcia P.

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie raczej interesuja AB w typie scott. Mam takie zdjecie AB sciagniete z neta i on nie wyglada jak pies w typie Johnson. Ale po obejrzeniu zdjec na tej stronce

http://www.moloss.com/brd/ab/a004/a004b/impfacts.htmlstronka ze zrodel twojego opisu :wink:

to znowu zglupialam ktory jest ktory :o , bo piechu na pierwszym zdjeciu to jak dla mnie amstaff :o , juz ten drugi pies jest bardziej jak ten z mojego zdjecia - taki troche przerosniety boxer :roll: ...

Link to comment
Share on other sites

010.jpg

Ten pies to hybryda zdecydowanie w typie standard zreszta napisane jest ze plynie w nim 5/8 Standard i 3/8 JDJ mi sie ten psiak srednio podoba

a ten

tk.jpg

jest typowym standardem i to calkiem fajnym

Psy w typie Scottow maja jak najbardziej prawo pezypominac pity (ktore sa bliskimi krewniakami AST) bo dr.Scott przy tworzeniu rasy uzywal pitbulli AB byly nawet na poczatku nazywane pitbulldogami :wink:

Tez wole AB w lzejszym typie nez przesady oczywiscie ale bardziej odpowiadaja mi psy zwinne, moze cie zmartwie ale po scotta mosiala bys sie wybrac do USA na naszym kontynecie chyba ciezko o nie natomiast sa psy w typie scotta czyli standardy :D

A wiesz ze w bokserach plynie 1/3 krwi starego bulldoga angielskiego z ktorego AB powstaly :wink:

Link to comment
Share on other sites

Acha, czyli scott to jedno, a standard to pies w typie scott, tak?

Mysle ze mozna tak powiedziec zakladajac Johnson=AB budowy ciezszej ----> Scott=AB budowy lzejszej, Classic=AB budowy ciezsze -----> Standard=AB budowy lzejszej

Tylko Scott jest standardem ale AB (hybryda) niemoze byc Scottem

Ogolnie to zamotka jest straszna w rasie :x

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[img]http://www.molosy.pl/galeria/data/media/41/nowe_male.jpg[/img]

[b]Bardzo mi się podoba![/b] Ciekawe, czym się sugerowali te przypały wciągając tego pieska na tą śmieszną listę psów agresywnych! Przecież w Polsce to taka rzadka rasa! :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Widocznie lubia pofantazjowac - Moskiewski Strozujacy to tez rzadka rasa u nas, takze niezatwierdzona przez FCI a tez jest na liscie :evilbat:[/quote]

Ze juz o owczarku anatolijskim nie wspomne,aczkolwiek on akurat zatwierdzony jest.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...