Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak nie którzy nie mają żadnej wiedzy a z wyobraźnią jeszcze gorzej...No np. przyszła do nas nowa babka do pracy i jak rozmawiałam z koleżanką na temat naszych psiaków -bo ona ma też psa tyle że w PL, no a ta babka wyskoczyła z tekstem że jak jej suka biegała po podwórku /w domu nie trzyma psów tylko na łańcuchu zazwyczaj/ to tak jakoś wyszło wg niej oczywiście to normalne że "zaciążyła" no i wyszło z tego 12 szczeniaczków z czego tylko jeden pies a reszta suczki no i sobie zostawiła tego psa a resztę uśpiła - tyle że to kobita ze wsi a wiadomo na wsi jak są niechciane szczeniaki to pewno do wora i utopić albo coś w tym stylu- serce się kraja na myśli że są takie bezmózgi, albo się psa czy suki pilnuje albo się sterylizuje !!

A tak poza tym to co tu tak cicho ostatnio? Zostały mi tylko 4 dni do urlopu i w drogę,już się doczekać nie mogę-byle tylko zwierzaki dobrze i spokojnie zniosły podróż. Jutro po obrożę ide a z homeopatycznych leków znalazłam coś takiego
[url]http://www.petmeds.co.uk/p-5153-homeopet-anxiety-15ml.aspx[/url] i zwykły valerian i serene-um ale to chyba akurat homeopat. nie jest

Link to comment
Share on other sites

cześć, karmi z Was swoje futro Orijenem? Może wiecie w jakim sklepie można kupić go trochę taniej niż 15f za 2,5 kg? Chciałabym przerzucić moją na tę karmę ale cena jest trochę zaporowa. Przy większych wagowo workach już nie ma aż tak wielkiej tragedii ale nie kupię od razu prawie 13 kg bo nie wiem jak młoda na nią zareaguje

Link to comment
Share on other sites

Ja karmie swoje 38kg futra, Gosia.Marta karmi swoje 2 Oneczki, Gos karmi swoja frytke i bedzie karmic Iwana.

Ale ja kupuje 20kg na raz (3.5 kg i 13 kg torby bo mieszam original a z rybna).

Male faktycznei drogo wychodza...

Ostatnio kupowalam z Zooplus, jak wpiszesz stock up w voucher code to daje chyba 5% czy 10% znizki, delivery bylo za darmo ale i tak mi prawie 100 pekla....

Link to comment
Share on other sites

ale ja mam jeszcze 8kg, i wole przechodzic na nowa karme jak juz mloda bedzie w domu. Powinno zostac 4 kg na wprowadzenie orijena.
Wlasnie odstawilam sucz na hotelowanie. Dom pusty bez Roxie ;(
ps. znam zasady zmiany karmy;) a moda ma zoladek ze stali ;)

Link to comment
Share on other sites

No więc zaopatrzyłam się w obrożę z feromonami i takie tabletki: [url]http://www.feedem.co.uk/dog-2/health-hygiene-medicines-108/beaphar-sherleys-serenity-tablets-14328.htm[/url] (ktoś się z tym spotkał??) pani z zoologa dzwonila do producenta by się dowiedzieć jak długo powinno to dzialac...mam nadzieję że wszystko jakoś pójdzie dobrze no i że ten autobajer okaże się dobrą i solidną firmą...

ile płynie się promem?bo z tego co pamiętam to tak ok 1h 20min płyneliśmy a mój chłopak mówi że nie więcej niż godzinę...

Link to comment
Share on other sites

Hejka
Nie udało mi sie przebrnąć przez te wszystkie posty i dlatego pytam.... Zamierzam wyjechać do Szkocji a posiadam łobuziarę Tole i nie zamierzam jej zostawiać a tym bardziej oddawać(nie po to ją adoptowałam...P.S. tu na Dogomanii ją znalazłam:)) Mam pytanie bo rozważam dwa sposoby dotarcia na miejsce samolot bądź podróź autem. Wiem, że musi przejść półroczną kwarantanne i takie tam badania. Jaką opcję najlepiej wybrać no i co robić. Bo na każdym forum piszą co innego. Plisss pomocy

Link to comment
Share on other sites

No sie aklimatyzuje panna :evil_lol:.
Fajny przytulak jest, gadula niesamowita :loveu:
[IMG]http://karjo1.fotosik.pl/albumy/759358-6.html[/IMG][IMG]http://karjo1.fotosik.pl/albumy/759358-6.html[/IMG]Tylko jak tu sie wstawia fotki, chyba nigdy sie nie naumiem...
Za to tu fotki ze spaceru, wreszcie jakas ludzka pogoda sie zrobila [URL]http://karjo1.fotosik.pl/albumy/759358.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja karmilam mojego babelka przez jakis czas Orijenem (Puppy Large), ale niestety nie sprawdzil sie. Tzn co do jakosci nie mam najmniejszych zastrzezen, kupy ladne, "jedrne" :D Ale niestety smakowo mu nie podchodzila. Tylko ze on straszny niejadek jest.... Kamila moze potwierdzic ;) Generalnie slyszalam od ludzi ze raczej dobrze ich psom wchodzilo.
Kupowalam tez w zooplusie i teraz zaluje ze kodu nie mialam, bo troszeczke na to kasy poszlo... Ale i tak lepiej niz Bozita Robur, puppy large £61 albo £63 za 15kg!!

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za zdjecia mojej malenkiej. Juz sie nie moge doczekac kiedy ja zobacze. Tylko mój tz ciagle mi przypomina ze jesteśmy na wakacjach i powinnam wypoczywac a nie rozmyslac co porabia roxie. Dobrze ze trafiła w Twoje ręce, jestem spokojna o jej los. Tylko ta tęsknota ...
ps a zdjecia sliczne, specjalnie polazlam na internet cafe zeby je poogladac.
pozdrawiam wszystkich z upalnej Majorki

Link to comment
Share on other sites

Kasia fotki mlodej obiecala i cos sie obija, gdzie one sa :mad::lol:?
A ja pospamuje, moze komus sie przyda. Wilku starawy sie robi, zaliczylismy weta, bo problemy z kregoslupem, cos przeskoczylo i pies wyl przy kazdym ruchu.
Po wecie i kilku dniach tabletek p/zapalnych i p/bolowych niby nie bylo zle, ale pare dni temu problem wrocil. To teraz przestawilismy na ketonal 50 mg i zamiast arthroflexu na juz kupilismy JointCare Glucosamine Chondroityne Complex z kwasami Omega 3-6-9. Ze skutkow ubocznych - pierwsza noc zarwana, kilka spacerow na zalatwienie sie, teraz wrocilo do normy. Z pozytywow - pies odzyl niesamowicie, swobodniej sie rusza, gorzej go sie hamuje, by nie skakal, pomimo ze ketonal szedl tylko w 2 dawkach w 24 godzinnym odstepie :multi:.
[URL]http://www.hollandandbarrett.com/pages/product_detail.asp?pid=661&prodid=866[/URL]
Wyszlo na to, ze sklad bogatszy niz Arthroflex, tanszy i dosc duza ilosc preparatu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...