Jump to content
Dogomania

KULFON był w DT u met, gdzie jest teraz? za TM? zbyt wiele znaków zapytania...


Mysia_

Recommended Posts

[COLOR=Red][B]Moim zdaniem prosby tu nic nie pomogą.[/B][/COLOR]
Czytałam jak oni się z ludźmi obchodzą. Ze swoimi pracownikami.
Zwalniają bez skrupułów. To nie są dobrzy ludzie. Jeśli się nie wystraszą to nic nie pomogą...
A [U]niewiedza w tym konkretnym przypadku raczej ich nie usprawiedliwia[/U]. Przeciez ktos tego psa musial widziec - a jesli nie jego to jego bude (ktos ja tez zniszczyl! - pewnie na polecenie centrali) - [B]buda nie robi się przecież niewidoczna za dnia - a mała nie jest ciężko byłoby jej nie zauważyć.

[/B]Kto złapie Kulfona i kto może pomóc w tranporcie - może założyciel wątku zmieni tytuł.
Mam sponsorów z Niemiec na jego DT i karmę - tylko trzeba go złapać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quasimodo']Noooo, MET to złota Kobieta jest...
Jeszcze i Kulfon sie u Ciebie zmieści? No to super!
Zrzutkę oczywiście trzeba będzie zrobic, tak jak np. na Dingulca, ale pierwsza rzecz, to Kulfona trzeba pojmać! Bez tego ani rusz :shake:[/quote]

Sluchajcie ja na dogo praktycznie nikogo nie znam wiec tym bardziej nikogo z Zabrza. Wy tu od lat. Ja mialam dluuuga przerwe. [COLOR=Red][B]Ruszcie glowami kto kogo zna i nagonka od rana tylko koniecznie. [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Czesc! Nazywam się Aśka. Nigdy nie byłam ,,czynnym"użytkownikiem Dogomanii lecz często wchodziłam żeby poczytać o ,,moich"psiakach. Jestem wolontariuszką ze schroniska z Zabrza, a więc dobrą koleżanką Mysi i Sary z Zabrza:o) Nigdy nie odczuwałam większej potrzeby, żeby tu napisać ponieważ widzę, że jest was dużo i radzicie sobie świetnie:oD Ale teraz napiszę, ponieważ sprawa Kulfonka jest dla mnie bardzo ważna! Jestem główną sprawczynią tego,że Kulfonek trafił na Dogo. Poprosiłam Mysię by napisała o nim wątek i się udało(za co jej baardzo dziękuję w imieniu Kulfona). Znam panią,która karmi psiaka. Codziennie staram się do niego zajrzeć i dowiedziec się co u niego. Niestety tak jak już Mysia napisała budowa zaczyna się rozwijac. Zburzono już jeden cały budynek....został jeszcze 1....To naprawdę straszne! Ale piszę tu, ponieważ ja z panią,która go karmi złapiemy psiaka i załatwimy transport. Tym proszę nie przejmujcie się:o) Kulfon chociaż w jakimś stopniu ufa mi i pani Bożence(ta,która o niego dba)więc lepiej jak pojdziemy tam w 2 żeby czuł się bezpiecznie:o) Ze złapaniem i transportem nie ma sprawy....tylko co mamy zrobić z psiakiem po złapaniu?gdzie mamy go dac?Bo to jest właśnie główny problem:o(...Jak coś wymyslicie dajcie znać na dogo albo na moje gadu2581546,tel698811607:o)Pozdrawiam wszystkich szczególności dziewczyny z Zabrza:o))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis']Tylko jakoś widzę, że miejscowi dziwnie ucichli... chyba nie czekają aż sie sprawa sama załatwi. Ludzie jesteście tu?[/quote]


Izis, niestety nie mam dostepu do internetu 24 h na dobę :roll: U met jest już jeden zabrzański psiak, więc tymbardziej się cieszę, że ma jeszcze miejsce u siebie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ojej super, ze sie ruszylo. Dobrze, ze sie odezwalas Asiu (podalam Ci na priv moja GG jakby co). Mysiu rozumiem ale jak przeczytalam, ze rano maja ogradzac teren (ktos tu tak napisal) to wpadlam w panikę, że psu coś się stanie zanim ktoś go złapie. A tu nikogo kto byłby na miejscu :-(
Bardzo się martwimy o Kulfona. Ja i Panie z Niemiec, ktorym lezy na sercu jego dobro od wczoraj mamy po prostu goracą linię :-)

Kulfon ma juz czesciowo sponsora na DT i karme ale wiadomo trzeba bedzie go zaszczepic, zalozyc najlepiej od razu paszport i CHIP, odrobaczyc itp. , a i zima dluga (a nie wiadomo kiedy staly domek sie znajdzie) to kazdy grosz pilnie wyczekiwany dla niego :-)
No i nie wiem, czy nie będzie potrzebna buda (to już Met musi się wypowiedzieć).

Kto bylby w stanie go przewiezc do Met a moze Met bedzie w okolicach Zabrza?

Link to comment
Share on other sites

już sie martwiłam co będzie z psiakiem.....

mam znajmomą dogomaniaczkę która w miarę często jeżdzi w tamte okolice......
z resztą rzucę tez hało na wątek transportowy......

zaraz poprosze ux o napisanie tekstu na allegro i wystawimy aukcje cegiełkową......
aha...na jakie konto zbieramy kaske.....
na afn zakładając skarpete czy na jakieś prywatne konto.....wtedy będzie łatwiej wyciągnąc pieniądze na hotel....chyba ze met wystawia fakture za pobyt psa.....to nie ma problemu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']już sie martwiłam co będzie z psiakiem.....

mam znajmomą dogomaniaczkę która w miarę często jeżdzi w tamte okolice......
z resztą rzucę tez hało na wątek transportowy......

zaraz poprosze ux o napisanie tekstu na allegro i wystawimy aukcje cegiełkową......
aha...na jakie konto zbieramy kaske.....
na afn zakładając skarpete czy na jakieś prywatne konto.....wtedy będzie łatwiej wyciągnąc pieniądze na hotel....chyba ze met wystawia fakture za pobyt psa.....to nie ma problemu[/quote]

Kase mozna bedzie zuzyc na leczenie (moze byc potrzebne), szczepienie, odrobaczenie i odpchlenie psiaka (zakladam, ze nikt mu Frontline nie podawal) itd - a na to wet pewnie moze wystawic fakture.
Wazne, zeby juz zaczac zbierac.

Napisalam na GG do Asi - na razie bez odzewu.

Link to comment
Share on other sites

uff... czyli Kulfonek będzie miał DT... od razu mi lepiej... bo jak zobaczyłam dzisiaj ten budynek taki porozwalany, bez zadaszenia nad tą prowizoryczną budą Kulfona i samego Kulfonka stojącego na chodniku niedaleko mojego bloku takiego ośnieżonego, zapatrzonego gdzieś w dal to się prawie popłakałam... :( Izis- Asia Ci odpisze ale wieczorem bo tylko wtedy na gg wchodzi... niekiedy dopiero po 18-19 do domu wraca bo dojeżdża 2h do szkoły... a zazwyczaj po szkole jeszcze do schroniska jedzie więc przed południem rzadko kiedy jest na gg...

Link to comment
Share on other sites

Widzę,że już wszyscy za mną tęsknią:D Przepraszam,że wcześniej mnie nie było ale byłam w schronisku oczywiscie:) Oczywiście podejmuję się złapania Kulfona. Na parę dni(aż nie znajdziemy transportu) ,,buda" może zostać przeniesiona kawałek obok piekarni- dalej od ogrodnictwa,bo mamy zgodę pani,która tam sprząta i tamtejszej ludności:)ale pamiętajcie ze to tylko gora pare dni..więc szukajmy transportu!:)teraz to najwazniejsze...Wogole chce wam jeszcze napisac dlaczego ten teren ma byc calkowicie ogordzony...Gdy zaczela się rozbiurka i rozwalanie budynków(o czym wspominala Sara)znalaz sie złodziej złomu:/wpadl w jakas dziurę na terenie ogrodnictwa i trafil do szpitala!Wiec teraz zeby bylo bezpiecznie musza wszystko ogordzic;/MUSIMY DZIAŁAĆ!:)

Link to comment
Share on other sites

No to kiedy go lapiecie?

No dobra dogram sprawa na GG z Asia i Met.

[COLOR=Blue][COLOR=Black]Ale [U][COLOR=Blue][B]u[/B][/COLOR][/U][/COLOR][U][B]waga Transport potrzebny[/B][/U][/COLOR]- to nie jest daleko - [COLOR=Red][B]moze ktos za zwrotem kosztow by pojechal?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

watek transportowy ruszony.....prywatne osoby też....
zobaczymy cos się z tego da zrobić...

mysia...mysle ze szczepnienia a przynajmniej kontrola weta powinna być przprowadzona zanim kulfon trafi do met
ona ma mase "swoich" psów i najgorsze było by przywlec jakiegoś chorobstwa do gospodarstwa.
nawet profilaktycznie odpchlić i odrobaczyć już dużo daje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']watek transportowy ruszony.....prywatne osoby też....
zobaczymy cos się z tego da zrobić...

mysia...mysle ze szczepnienia a przynajmniej kontrola weta powinna być przprowadzona zanim kulfon trafi do met
ona ma mase "swoich" psów i najgorsze było by przywlec jakiegoś chorobstwa do gospodarstwa.
nawet profilaktycznie odpchlić i odrobaczyć już dużo daje...[/quote]


Tak to juz zostalo ustalone z Asią. Obiecala, ze [B]odpchlą i odrobaczą[/B] Kulfona (najwyzej Met powtorzy dla pewnosci odrobaczenie - jest uprzedzona juz), [B]zaszczepią [/B](i chip i paszport tez na wszelki wypadek bo to musi byc przed szczepieniem robione, zeby szczepienie wazne bylo na wypadek gdyby znalazl sie dla niego domek za granica...)

Link to comment
Share on other sites

Mam transport i to bardzo pewny, bo to przyjaciółka mojej mamy zdeklarowała zawieźć Kulfona(jest to pani,która wspolpracuje z TOZem:)). Niestety transport moze byc tylko piatkami popołudniu i w weekedny dlatego nie wiem co zrobic. W ten weekend raczej nie damy rady wszystkiego zalatwic:(Kulfon będzie musiał poczekać do piątku wtedy zostanie zawieziony..Jesli trafilaby się jakaś inna okazja szybszego transportu było by super chociaż nie ukrywam, że chcialabym pojechac z Kulfonkiem do MET i zobaczyc mojego schroniskowego przyjaciela-Prestusia:)

Link to comment
Share on other sites

alez cudne wiesci
gdziekolwiek pojawi się Izis wszystko się udaje , nawet rzeczy o ktorych by nikt nie pomyslal ze mają najmniejszą szanse powodzenia

Izisku...............

dla mnie i tak pozostaiesz Aniołem :lol:

mam pytanie takie na marginesie
czy dacie radę złąpać Kulfonka bez otumaniaczy typu sedalin??
psiak ktory jest "wolnym strzelcem" jak poczuje ze ma coś na szyi moze sie w stresie roznie zachować
jesli ta pierwsza proba sie nie powiedzie nastepna moze byc skazana na niepowodzenia

napiszcie kto bedzie lapal pieska
niestety osobiscie nie moge pomoc ale zawsze moze coś sie chociaż doradzi

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie pogadalam z Asia i pogadalam z Met
i jednak [SIZE=4][COLOR=Red][B]Kulfon pojedzie jutro
[/B][SIZE=2][COLOR=Black]o ile oczywiscie Asiu uda się go złapać. [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
Nie ma co czekać, zebyśmy sobie później nie wyrzucali jak wpadnie np. pod auto :-( Mam takie przeczucie, ze powinien jechać jutro.

Dobrze byloby jakby Asia mogla go zlapac dzis, gdy wiadomo na pewno, ze jest w budzie. Ale [U][COLOR=Blue]nie ma [/COLOR][B][COLOR=Blue]NIKOGO w całym Zabrzu kto przenocowałby Kulfona na 1 noc
[/COLOR][/B][/U][I][B][COLOR=Blue][COLOR=Black]Bardzo to smutne, bo jutro rano nie wiadomo czy go coś nie spłoszy i gdzie będzie :-([/COLOR][/COLOR][/B][/I][U][B][/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...