Jump to content
Dogomania

KULFON był w DT u met, gdzie jest teraz? za TM? zbyt wiele znaków zapytania...


Mysia_

Recommended Posts

  • 1 month later...

tyle ludzi poruszyl los Kulfona...
najgorsze, ze nie wiemy, jak odszedl, czy bylo mu dobrze, czy tez wysylajac do met, skazalismy go na poniewierke :-(
czesto o nim mysle.
o zmarnowanych wysilkach tylu ludzi.
o bezdomnym kundelku, ktory najpierw stracil swoje miejsce, a potem jedyne, co mial - zycie :-(

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zaglądamy tu,bo w sercu zaświeciła nadzieja,że się coś wyjaśniło,ale nie dalej nic nie wiadomo..:-(:-(:-(
Kulfonku biedny,jak mi cię żal:-(:-(:-(
Jak patrzę na naszego Gucia i widzę jak bardzo zależny jest od człowieka i jak bezbronny jest pies wobec człowieka to mam nadzieję,że krzywda Kulfona powróci,szczerze życzę,,
E

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dziś próbowałam wejść na wątek, w którym met szuka psiego przyjaciela, a do którego link był podany w poście na 77 stronie:

hmmm [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113499[/URL]

I dowiedziałam się, że.... nie mam uprawnień :crazyeye:

Jakie to szczególne uprawnienia są potrzebne - i jak można je zdobyć - by dowiedzieć się, czy met znalazła już upragnionego przyjaciela?

*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutka-']Dziś próbowałam wejść na wątek, w którym met szuka psiego przyjaciela, a do którego link był podany w poście na 77 stronie:

hmmm [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113499[/URL]

I dowiedziałam się, że.... nie mam uprawnień :crazyeye:

Jakie to szczególne uprawnienia są potrzebne - i jak można je zdobyć - by dowiedzieć się, czy met znalazła już upragnionego przyjaciela?

*[/quote]


Hmmm, ja też nie mam uprawnień...

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam wątek Kulfonka - bardzo żal biednego psiaka :-( . Straszne jest też to, że psy trafiają do tak nieodpowiedzialnych osób jak met. Nie mieści się w głowie, jak można oddać psa "dziwakowi", który nie życzy sobie żadnych kontaktów, nie pozwala podać swojego adresu, nie wpuszcza nawet znajomych do domu! Zarówno ja sama jak i moja przyjaciółka ( w większym stopniu niż ja) staramy się wspomagać różne fundacje czy stowarzyszenia ratujące psy, ale lektura poczynań met wzbudziła spory niepokój. Mam nadzieję, że jest to tylko niechlubny wyjątek i że uda się wyjaśnić w końcu jaka jest prawda o losach Kulfona. Piesku, jeśli odszedłeś za TM - to bądź szczęśliwy i spokojny

Link to comment
Share on other sites

chcialabym wiedziec co tak naprawde się stalo...przeciez powiedzenie prawdy-nawet najgorszej nie jest trudem...po co klamac...nawet jesli uciekl-jestem w stanie to zrozumiec...jesli umarl-takze...ale chcialam wiedziec prawde od poczatku a nie zaklamanie...napisalam w sprawie kulfona PW dam znac jak dostane odpowiedz:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Elżbieta481

Nie wiemy Kulfoniku jak potoczyły się Twoje losy..
Dla Ciebie okruszku:-( tym bardziej,że 5.10 to Psie Zaduszki,ale nie mogliśmy się dostac na forum...
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8562/wieca2sv6.gif[/IMG][/URL]
E/W

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 years later...
  • 3 years later...

Przez przypadek trafiłam na ten wątek.

 

Mam pytanie. Czy Met nadal prowadzi hotel dla psów, czy ma psy tylko fundacyjne? Jak to po tylu latach wygląda.?

 

 Nasza Szkapa wygrała konkurs w KV w 2014 roku. Ponownie startuje i oczywiście ponownie wygrywa w tym miesiącu.

Nigdzie nie mogę znaleźć jakiś aktualnych info. 

 

Nie pytam się bezinteresownie..... Po prostu schronisko w Szczecinku przegrywa ze Szkapą i chciałabym wiedzieć do ilu zwierząt trafi karma za 15 tys.

 

http://www.krakvet.p...hp?f=18&t=18549

http://www.krakvet.p...hp?f=18&t=17440

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jestem zobowiązana za wpis na tym wątku,bo ja Kulfonika szukałam,szukałam,szukałam i nie mogłam znależć.Szczególnie po zmianach na dogo...Sądzę,że informacje czy jest hotelik dla psów,czy tylko fundacyjne to może można znależć w wyszukiwarce google...A wspomniana fundacja jest na fb?Myślę,że możesz na ich stronie zadać pytanie,tylko czy odpowiedzą?

Ja nie umiem być obiektywna jeśli chodzi o tę fundację więc cokolwiek oni napiszą i tak im nie uwierzę.Właśnie za Kulfona.

Elżbieta

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też absolutnie nie uwierzę met, co by nie pisała o swojej przemianie i cudawiankach.

 

Poza Kulfonem - przypominam- była Konga, która z fundacji wyszła zaciążona (już nawet nie mówię o próbach twierdzenia, że leki wysyłane jakoś ani razu nie dotarły), była sunia od nas ze schronu- Mafi która tajemniczo zaginęła.....  były zaginione koty z Łodzi (jednego znaleziono martwego, co z resztą?) i uciechowski Dingo....

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Wielokrotnie próbowałam nawiązać kontakt z Asią,aby się dowiedzieć czy wyjaśniło się cokolwiek jeśli chodzi o Kulfona.Próbowałam także przez komunikatory.Bez efektu.Nigdy niczego się nie dowiedziałam.

Zaginione koty...Tę kwestię swego czasu szeroko omawiano na miau.I jeśli dobrze pamiętam też się nic nie wyjaśniło.A potem wszyscy się dziwią,że jak człowiek nie ma jasnych informacji to się domyśla samych złych rzeczy...

Strasznie szkoda.

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

A pewnie, pamiętam Kongę, i nieszczęsne koty - ludzie myśleli, że je ratują przywożąc do met, a ona po prostu wypuściła je na wieś. Ot tak.
I po kotach. :(

każdy może popełnić błąd, ale tyle przypadków, co najmniej kilka?! szkoda każdego zwierzaka i każdego słowa. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Bo bardzo trudno nazwać błędem te wszystkie wydarzenia,ale żeby nie można było po tylu latach powiedzieć co naprawdę stało się z Kulfonem?Zresztą to nie był jedyny przypadek zniknięcia psa,że nie wspomnę biednego Peraszka...Dziś po 7 latach nie żyje. pewnie Kulfon....

Najłatwiej jest skrzywdzić psa szczególnie starszego,osoby bezrobotne,starych ludzi i dzieci..Oni nie chwycą za płytę chodnikową żeby przywalić w podły łeb!

Aż się boję przeczytać kolejny raz cały wątek Kulfonika..

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...