Jump to content
Dogomania

Whippetka ma już whippetkę - Naomi!!!!!!


Arika_Dominika

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaraz coś mnie tttrafiiii :evil: Nie moge wysłać ci zdjęc emeilem (komplikacje), a nie są one opublikowane w necie i nie moge dlatego tu ich wstawic :evil:

Jak masz problem to spróbuj do mnie wysłać..... [email protected] albo [email protected] a ja je umieszcze na stronie i wkleje.Bedziesz się mogła pochwalic pociecha...

Acha..jeszcze możesz przez gg...mój nr 3982457

Pozdrawiam

Diana

Link to comment
Share on other sites

Whippetko, dzięki,

Na nową ponkę zdecydowałam się, kiedy się dowiedziałam, że Czata ma poważną wadę serca! Inaczej poczekałabym z tym jakieś 2-3 lata.

Szkoda mi chorej Czatki, strasznie ją kocham, ale nowa sunia wniesie do mojego domu radość, jakiej przez chorobą Czaty dawno już nie zaznałam.

Uwielbiam pony, ale mam nadzieję, że whippeta też będzie mi kiedyś dane posiadać - One są cudowne!

Ucałuj malutką! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Czata ma nie tylko wrodzoną wadę, ale też wielokrotnie złożoną... :cry:

ale narazie czuje się dobrze i to jest najważniejsze!

Nową sunię od razu przebadam - dla pewności!

Czatka ucałowana, a mała musi poczekać do jutra - już się nie mogę doczekać! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, jak się będzie zwać, bo domowego imienia jeszcze nie wymyśliłam, choć myślę już dłuuugo, ale zdecydować się nie mogę. Chciałabym coś prostego i 2-sylabowego.

A rodowodowego imienia tez nie znam, bo jeszcze nie zdecydowałam się na konkretną sunię. Mam jedną "na oku", ale decyzję podejmę jutro, kiedy ją zobaczę!

Napiszę jak tylko będzie już u mnie (Wracam z nią pojutrze)!

I wkleję zdjątka, jak będę je miała, ale trzeba będzie poczekać, bo nie mam cyfrówki.

Pa.

Link to comment
Share on other sites

Diana14

Wysle do ciebie w takim razie reszte zdjęć :) Miło mi bardzo , ze uwielbiasz takie umaszczenie :) Arika całuje i pozdrawia :)

do wszytskich

Oto zdjątka Arici :)

Na pierwszym zdjęciu leży sobie na tapczanie po treningu (biegała po ogrodzie). Na tym zdjątku jest też jej ukochany sznurek, ja (w szarym swetrze) i kawałek mojej przyajciółki - Klaudi co ma sunię Almę rasy Cane Corso.

Na drugim zdjęciu Arika udaje diabełka :lol: Taką minke zrobiła wspaniałą, to moje ulubione zdjęcie. Widać zmarszczenie na czole (można nie zauważyc) :).

Na trzecim zdjęciu jest Aricia ze mną. Akurat podnisła głowę i nie najlepiej zdjecie wyszło, a poza tym ja kucałam, aby byc na wysokości Arici, a pan któy robił fotkę stał, więc głupi kąt był :x :lol:

Niedługo Diana14 wstawi resztę zdjęć, to je opiszę :)

____________

Dominisia i moja charcica polska Ariczka :D

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...