Jump to content
Dogomania

Bari-"cmentarny" psiak - W DOMKU!!!


Zmysł

Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej, trochę byłam chora przez dłuższy czas i zakręciłam się w bazarkach na miau i dogo. Dużo tego wystawiam i widzę, że przeoczyłam wysyłkę pieniążków z bazarku dla Bariego.
Pieniądze wpłaciły:
[B]Ulka12 - 15,50 zł[/B]
[B]samoglow - 15 zł[/B]
Sprawdziłam dokładnie konto i wydaje mi się, że tego nie wysłałam, a jak wysłałam to pewnie innemu psiakowi bo mam taką sumę w wysyłkach, więc wysyłam jeszcze raz.
Tak się zakręciłam, normalnie szok. Chyba muszę mniej bazarków wystawiać.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam wieści od Zmysła, który wszystkich przeprasza za chwilowy niebyt (sprawy wyjazdowe), co nie zmienia faktu, że adopcję Bariego zdalnie pilotuje .... i wlaśnie wszystkim przekazuje cudowną wiadomość, że chłopak ma już swoje miejsce na ziemi przy boku ukochanego człowieka :multi:

Serdeczne podziękowania za pomoc w adopcji należą się Joannie z Fundacji Maja :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia2']A ja mam wieści od Zmysła, który wszystkich przeprasza za chwilowy niebyt (sprawy wyjazdowe), co nie zmienia faktu, że adopcję Bariego zdalnie pilotuje .... i wlaśnie wszystkim przekazuje cudowną wiadomość, że chłopak ma już swoje miejsce na ziemi przy boku ukochanego człowieka :multi:

Serdeczne podziękowania za pomoc w adopcji należą się Joannie z Fundacji Maja :lol::lol::lol:[/quote]

Jak ja się cieszę :laola: :cunao:

Psinko, wszystkiego dobrego :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich i przepraszam za długą nieobecność. Byłem zupełnie odcięty od wszystkiego, jedyny kontakt nawiązywałem w sprawie Bariego.
Chłopak ma od soboty wspaniały domek z ogródkiem, gdzie przyjęło go małżeństwo w średnim wieku.
WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA P.JOANNY ZANIEWSKIEJ Z FUNDACJI MAJA.
To dzięki jej audycji w radio zgłoszono się po Bariego. Zadzwonili, gdyż wzruszyła ich historia pieseczka. Pani Joanna dodatkowo pomagała w tej adopcji - mimo swoich wielkich problemów i braku czasu.
:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Hej, trochę byłam chora przez dłuższy czas i zakręciłam się w bazarkach na miau i dogo. Dużo tego wystawiam i widzę, że przeoczyłam wysyłkę pieniążków z bazarku dla Bariego.
Pieniądze wpłaciły:
[B]Ulka12 - 15,50 zł[/B]
[B]samoglow - 15 zł[/B]
Sprawdziłam dokładnie konto i wydaje mi się, że tego nie wysłałam, a jak wysłałam to pewnie innemu psiakowi bo mam taką sumę w wysyłkach, więc wysyłam jeszcze raz.
Tak się zakręciłam, normalnie szok. Chyba muszę mniej bazarków wystawiać.[/quote]
Wielkie dzięki:loveu:. Bari ma domek, więc pieniążki na jego utrzymanie nie będą już potrzebne. A dodatkowo została nadwyżka, będziemy radzić, na jakie psiaki ją przeznaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Evelin - 70,00 zł (ballantines)

Tomcug - 70,00 zł (czekolady)

Bombka - 70,00 zł (absolut)

Lavina- 20,00 zł (czekolady)

Roxana - 20,00 zł (czekolady)

MichalMi - 5,00 zł (czekolady)

MichalMi - 21,50 zł (czekolady)

Tomcug - 100,00 zł (wina).
RAZEM: 376,50 ZŁ.
Przekazano 400,00 zł

Tomcug - 50,00 zł(bazarek).:loveu:
Czarna60 - 16,00 zł(bazarek):loveu:
Tomcug - 80,00 zł(bazarek):loveu:
lavinia - 50,00 zł(bazarek):loveu:
hesia- 150,00 zł[B]:loveu:[/B]
Olga132- 30,00 zł:loveu:
Aisak102 - 30,00 zł(bazarek) :loveu:
Mośka - 30,00 zł:loveu:
Anouk92-30,00zł[B]:loveu:[/B]
Ludwa- 50,00 zł(bazarek)[B]:loveu:[/B]
Tomo2- 30,00 zł:loveu:
Ludwa - 30,00 zł(bazarek)[B]:loveu:[/B]
Ula Czarnuszka - 47,00 zł(bazarek)[B]:loveu:[/B]
Aisak102- 50,00 zł(bazarek)[B]:loveu:[/B]
Bazarki Fony-54,00 zł[B]:loveu:[/B]
Tomo2 - 116,00 zł[B]:loveu:[/B]
LittleMy - 29,00 zł(bazarki Fony)[B]:loveu:.[/B]
Aisak102 - 50,00 zł(bazarek Fony)[B]:loveu:[/B]
Przekazano 900,00 zł
Pucka69 - 20,00 zł(bazarek Fony)[B]:loveu:[/B]
Slapcio - 35,00 zł (bazarek)[B]:loveu:[/B]
Mimiś - 10,00 zł(bazarek)[B]:loveu:[/B]
Tomcug - 50,00 zł:loveu:
[B]Argat - 10,00 zł:loveu:[/B]
[B]Szpilka123- 11,00 zł:loveu:[/B]

[B]Mamy 158,00 zł!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][I]Szanowni Państwo, Moi Drodzy! W sobotę Bari znalazł się nareszcie w nowym domu. To równo 3 miesiące od przewiezienia go do hotelu-azylu, a prawie 7 od mojego z nim spotkania na Powązkach. Nowi Państwo przeszli rozmowę kwalifikacyjną bardzo dobrze, Bari ich zaakceptował. Mają domek z ogródkiem pod W-wą ( widziałam), są bezdzietni, w srednim wieku, mieli piesia, który zmarł na serce. Bardzo chcieli ( po duzej przerwie) miec psa, własnie tego, bo wzruszyła ich opowieśc o losie i poniewierce Bariego.W niedzielę miałam już telefon, ze Bari nawet już oszczekał przechodzących za ogrodzeniem, a więc zaczyna się czuć "na swoim". Do nowego Pana rozkłada się na grzbiecie i czeka na głaskanie. Uznał go więc za "przewodnika stada". Najgorzej było mu przyzwyczaić się do ..ciepłej ( podgrzewanej) podlogi w domu ( zostaje w ogrodzie tylko kiedy Państwa nie ma, na 4-5 godzin). Oczywiście o pełnej adaptacji będzie można mówić za kilka tygodni. A ja będę przekonana, że to na pewno nowy dom Bariego nie wcześniej, niż za pół roku.Jestem zaproszona na wizytę "jak się zrobi wiosna", więc naocznie ocenię postępy adaptacyjne i - mam nadzieję- wzajemną miłośc i przywiązanie Państwa i Bariego.Na razie jestem w kontakcie telefonicznym z nowymi właścicielami.[/I][/FONT]
[FONT=Arial][I] Bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do ratowania Bariego, wspierali jego i mnie w różny, wspaniały sposób.Bardzo, bardzo DZIĘKUJĘ i szczęśliwe hau-hau od Bariego![/I][/FONT]

[FONT=Arial][I] Małgosia [/I][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ojjjj cudownie ,że Bariemu tak sie poszczęsciło i w koncu po tej tułaczce cmentarno - hotelowej ma swoja przystan..Miło słyszeć ,że to zasługa Joasi zaniewsiej;-))))trzymamy kciuki za Bariego.. wczoraj w telewizji Kora tez wspominała o Barim z cmentarza..albo to nie Kora (chociaz ona tez wystepowała) tylko niejaka Ania M..

Link to comment
Share on other sites

Bari w domku, więc pieniążki nie są mu potrzebne.
Zostało ich jeszcze trochę, a dodatkowo Małgosia prześle mi jakąś sumę, bo wszystkiego nie wykorzystała z ostatniej wpłaty, więc będzie częściowy zwrot.
Oczywiście proponuję przeznaczyć je na bidy.
Jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do moich wyborów, to śmiało mówcie.

Ja proponuję:
1. wsparcie finansowe dla sparaliżowanej [B]Bony[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102454[/URL]

2. wsparcie finansowe dla [B]Farcika:[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106110[/URL]

3. zakup karmy dla psiaków w przytulisku, gdzie znajduje się m.in. [B]Chelsee:[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77238[/URL]
i [B]Mila:[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106107[/URL]

4. zakup karmy dla psiaków z [B]Fundacji Maja:[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62362[/URL]

Wiem, że czasem lepiej nie rozbijać pieniędzy na mniejsze kwoty, może lepiej pomóc jednemu miejscu, a wtedy będzie to pomoc realna, ale ja wolałbym nie pomijać żadnego z powyższych punktów.

Link to comment
Share on other sites

Może nie powinnam się wypowiadać, bo moich pieniążków chyba nie ma w tych pozostałych wpłatach ale jestem ZA! Nie podważam żadnych Twoich decyzji, bo nie ma czego podważać. Właśnie przed chwilą odkryłam wątek Farcika :-(.
Niech inni się wypowiedzą, ale myślę, że nie będzie protestów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...