Jump to content
Dogomania

Oborniki Wlkp. Tiger...jest już po operacji. ma nowy dom!!


Hala

Recommended Posts

[quote name='MalgosMalgos']Don Kichot vel Michelangelo alias Lancelodzia

Kto ma "na stanie schroniskowym" naprawde duuuzego psa?
Dostalam ogrooooomna poduche,wysle natychmiast, musze tylko wiedziec gdzie..
Rozpuscie wici..

Pigula[/quote]


Może najlepiej byłoby przysłać psiaki do przymiarki do tej poduchu? :diabloti:
Oj widzę, że już się biedactwa kolejkują do Małgoś. Tiaaa - te Anioły...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I][FONT=Tahoma][COLOR=#000080]Niech te Święta tak wspaniałe,[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=#000080]będą całe jakby z bajek…[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=#000080]Niechaj gwiazdka z nieba leci,[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=#000080]a Mikołaj tuli dzieci.[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=#000080]Biały puch niech z nieba spada,[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=#000080]niechaj piesek w nocy gada...[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=#000080]Niech choinka pachnie wszędzie,[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=#000080]no i radość wokół będzie…[/COLOR][/FONT][/B][/I][/CENTER]

[CENTER][I][B][FONT=Tahoma][COLOR=#000080]Radosnych, cudownych Świąt Bożego Narodzenia[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[B][I][COLOR=black][FONT=Tahoma][COLOR=navy]Życzy Ania z Nerusiem, Zuluskiem i Hetre[/COLOR] [/FONT][/COLOR][/I][/B]:tree1:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

po przejsciu horroru ciezkiej grypy, ktora dorwala mnie byla drugiego dnia swiat.
Na domiar zlego przed Swietami padl mi modem i zgubilam login do Dogo, wiec nijak nie moglam sie dostukac.

Nieszczescia chodza parami, jak wiadomo.
Tigerkowi powodzi sie dobrze, lapa wyglada pieknie, Petera poprosilam tradycyjnie o zamieszczenie zdjec.

Nic sie bojcie, jestem wam i Dogomanii nadal wierna.
Pozdrawiam, co nieco oslabiona jeszcze malgosmalgos

Link to comment
Share on other sites

Ho ho Gosia, to nie tylko Ty w święta padłaś. :evil_lol:
Ja się na spacerkach z husią wykończyłam. Małpa jedna chciała zajace ganiać, a ja na to zdrowia nie mam. A propo..kto chce świnkę morską samczyka? Śliczna rozetka młoda.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, zrobiłam listę opp (organizacji pożytku publicznego) pomagających zwierzętom, na które można wpłacać 1% podatku, roześlijcie do znajomych link do wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102846[/URL]

Jeśli macie coś do dodania - serdecznie zapraszam :p

Link to comment
Share on other sites

..ponoc krecil glowka na rozne strony i robil glupie miny.
A na powaznie - Daniel, opiekun Tigera intensywnie uczy go zostawania samemu i Tiger podobno jest pojetnym uczniem.
Czuje sie dobrze, szaleje jak pijany zajac, rana na nodze ma szerokosc
papierosa; przeslalam zdjecia Peterowi z prosba o wstawienie, ale nie moge sie jakos do niego dostukac..A sama wstawic nie umiem, bo analfabetka komputerowa jestem...

Chcialam wam wirtualnie przedstawic Anie z Gorzowa Wielkopolskiego, ktora poznalam w zeszly czwartek.
Ania ma wszelkie zadatki na wzorowa Dogomanke.
W tygodniu pracuje w Berlinie, co drugi weekend jezdzi do domu, wczoraj zabrala i dzisiaj potwierdzila wyslanie 35 kilogramowej paczki z ocieplaczami dla Orzechowiec.
Fajna dziewczyna, wlascicielka 3 psow, w tym 2 ze Schroniska.
Czy jest na Dogo ktos z wolontariuszy gorzowskich? Z wdziecznosci za wspolprace Ani bedziemy sie starac wspierac rowniez Schronisko Gorzowskie.
Pozdrawiam serdecznie, juz troche mniej zagrypiona malgosmalgos

Link to comment
Share on other sites

Jako obiecałam, tako i czynię :p
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/102/3caef755823f07a7.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/102/f604549e2c29d6b6.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/137/1e9c9174529575db.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...