Jump to content
Dogomania

Etienne De Villar & Fasti-Fastryga Gold Bonzo CZYLI YORK&AMSTAFF hodowla Magic Lider


AmiX

Recommended Posts

Filmik i zdjęcia boskie :loveu:

A maluchy pierwsza klasa :loveu:

Jak bym miała wybierać to chyba bym wybrała jakąś dziewuszkę bo mam swoją ulubienicę :)

Ucałuj je Aniu ode mnie. Chyba już zaczynają czadu dawać a przy 10 to na pewno jest wesoło :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Agata_B

Moje faworytki :) to [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=Verdana]AMBER [/FONT][/COLOR][/B][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Verdana]na pierwszym miejscu zdecydowanie[/FONT][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=black][FONT=Verdana] :loveu::loveu: [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=2]potem dwie ślicznotki to [/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=Verdana]ALMA UN DEMONIO [/FONT][/COLOR][/B][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Verdana]oraz oczywiście[/FONT][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][B][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]ANGELINA JO[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=Verdana] :loveu::loveu::loveu::loveu:
[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo :)

No to jeszcze Angelina Jo:loveu:

[URL="http://pl.tinypic.com/usermedia.php?uo=Khz2gMPNRt8irOqWpLL0LA%3D%3D"]View My Video[/URL]

I rodzynek:loveu:

[URL=http://pl.tinypic.com/usermedia.php?uo=Khz2gMPNRt8g2A3vljR%2BNg%3D%3D]View My Video[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki:loveu::loveu:

[quote name='***Paulina***']
Do kiedy zostają u was???[/quote]

Jadą do nowych domków przed świętami.....

Jeszcze raz ANGELINA JO :loveu:

[URL=http://pl.tinypic.com/usermedia.php?uo=Khz2gMPNRt%2FSh2aNcbBzUQ%3D%3D]View My Video[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj zrobilam mojemu synowi wyklad na temat psow rasowych i mieszancow (rozmnazania, rodowodu i takie tam) :p mam nadzieje ze choc 1/10 tego co mowilam zrozumial :evil_lol:



a kluseczki przeslodkie oj mi by bylo ciezko rozstac sie z takimi mordeczkami :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj maluchy kończą 4 tyg:loveu::loveu::loveu::loveu:

[quote name='beatkacg']Aniu
cudne szczylki, sama słodycz, oczywiście czekam na więcej zdjęć, choć najchętniej to bym Wam jedno (albo i dwa) maleństwo podkradła :evil_lol:, dobrze ze mój mąż podziela moje zauroczenie nimi, więc może kiedyś...[/quote]

No dwie najlepsze trzymam;):evil_lol: dzisiaj została zarezerwowana wstępnie sunia [B]AMICA MIA Magic Lider FCI ale AGELINY JO I [FONT=Calibri][FONT=Verdana][SIZE=2]ANATHEMA OF LOVE[/SIZE][/FONT] [/FONT][/B]na razie nie wypuszczam:loveu::loveu:
[quote name='Aga76']Małe słodkie tuptaki [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/flirt.gif[/IMG][/quote]

nniiiiooooo:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']dzisiaj zrobilam mojemu synowi wyklad na temat psow rasowych i mieszancow (rozmnazania, rodowodu i takie tam) :p mam nadzieje ze choc 1/10 tego co mowilam zrozumial :evil_lol:



a kluseczki przeslodkie oj mi by bylo ciezko rozstac sie z takimi mordeczkami :loveu::loveu::loveu:[/quote]

To zależy od wykładowcy...coś o tym wiem:evil_lol: dobrze że już kończe edukacje:multi:

Będzie bardzo ciężko:placz:...ale na razie trzeba cieszyć sie tym czasem który mamy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']słodziaki nieziemskie :loveu:

Aniu na pewno będzie bardzo ciężko Wam sie rozstać...ja chyba nie potrafiłabym, serce by mi pękało gdybym musiała je oddać:oops:[/quote]

Noooo nie wiem jak to będzie :shake: bo wygląda na to że przed świętami szczeniaki rozjadą się po nowych domach....ohhhh smutne będą te święta:placz:

Na dzień dzisiejszy zarezerwowane są:

[B]ALMA UN DEMONIO Magic Lider FCI
ARIA Magic Lider FCI
AMICA MIA Magic Lider FCI
ABIGAIL Magic Lider FCI
AFRODYTA GODDERSS OF LOVE Magic Lider FCI
ANATHEMA OF LOVE Magic Lider FCI[/B]

Wstępna rezerwacja:
[B]ANGELO DI ABISSO Magic Lider FCI
AMBER Magic Lider FCI
ANGEL OF WOLD Magic Lider FCI [/B]
[B]
ANGELINA JO Magic Lider FCI [/B]wstępnie zostaje w hodowli:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Współczuje, ze trzeba będzie oddać małe kluseczki, fajnie by było jakby jedna została, to by było jakieś pocieszenie:cool3:
A czy wiadomo czy któraś idzie w ręce wystawowe?[/quote]

Na wytawy jak na razie podobno idzie....

[B]ANGELO DI ABISSO Magic Lider FCI[/B]
[B][/B]
[B][B]ANATHEMA OF LOVE Magic Lider FCI[/B][/B]
[B][B][/B][/B]
[B][B][B]ALMA UN DEMONIO Magic Lider FCI[/B] [/B][/B]
[B][B][/B][/B]
[B][B][B]ABIGAIL Magic Lider FCI[/B][/B][/B]
[B][B][B][/B][/B][/B]
[B][B][B][B]ANGELINA JO Magic Lider FCI[/B] ;):loveu:[/B][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...