Jump to content
Dogomania

Francuski Łącznik :)


Habibi

Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PaulinaT']Śliczny ryjek.
Ja tam blizny nie widzę :niewiem:[/quote]

:p

[quote name='Kaśka (Hasta)']:mdleje: :roflt:
(też jesteśmy ubezpieczeni w allianzie :evil_lol:)[/quote]

My nawet nie mielismy wyboru, bo w IRL tylko allianz ubezpiecza ogony.

[quote name='zaba14']Czy ja dobrze zrozumiałam czek moze zrealzowac tylko wasz pies? :evil_lol: zamiast na włascicieli wystawiono go na psa? :cool3:[/quote]

Tak, tak czek był wystawiony na poszkodowanego :evil_lol: odeslalismy go i teraz czekamy na kolejny w prawidlowymi danymi.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki ;) w przyszlym roku chcemy tutaj kupic psa takze takie informacje sa bardzo cenne ;) Ubezpieczenie pokrywa koszty wizyty u weta, a co np. z lekami ktore trzeba stosowac do wyzdrowienia psiaka?

W Polsce tez powstalo cos takiego ;) z tym ze psy powyzej 8 lat juz nie sa objete ubezpieczeniem :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Hodowlami sie jeszcze nie interesowałam, w sumie wiem tyle ze ma to byc pies z rodowodem, nie musi byc super, bo wystawiac sie nie bedziemy ;)

co do sprowadzania hm... z Polski odpada, wiadomo kwarantanna ;) ale nie wiem jak jest z sprowadzeniem psa np. z Anglii? Sama nie wiem .. gdybym byla w Polsce to szukalabym raczej psa wystawowego, ale bedac tutaj nie ma na to czasu :) wole ten wolny czas spedzic z psem na plazy ;)

Basiu wiem wiem ze szukacie stafika ;) nie zawsze wszedzie pisze, raczej czytam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Habibi']jestesmy, jestesmy :p

a jaka chalupke znalezliscie? sami juz jestescie czy nadal ze wspollokatorami?[/quote]


no niestety bedziemy miec sublokatora ale tylko jednego a chalupka super az jestem w szoku ,ze takie dobre warunki udalo nam sie znalezc :evil_lol:. Teraz mamy wielgachny ogrod , dwa ogromne pokoje i do tego maly salonik sliczna kuchnie i calkiem ladna lazienke ;). Mieszkamy nad sama woda wiec Franek bedzie miec frajde ze spacerkow:multi:. jedyny minus to to ,ze nad nami lataja samoloty ale przestaja juz latac ok 21 wiec wv nocy jest cisza..okolica tez super ..nie ma co porownywac z tamtym domem to jak niebo a ziemia :diabloti:..Lanlord super juz widzial naszego Franka bawil sie z nim polowe dnia w ogrodzie bo porzadkowal nam ogrod tzn przycinal krzwy :razz:itd. mialam juz chwile ,ze myslalam ,ze nic nie wynajmiemy a jak cos to jakies straszne slamsy ale trafil sie ten domek:pw ogloszeniu napisane do negocjacji male zwierzeta :eviltong:to negocjowalismy i bez problemu sie zgodzil :loveu:. Kamien z serca mi spadl naprawde.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...