Jump to content
Dogomania

Francuski Łącznik :)


Habibi

Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Habibi']Dzis Roncio jedzie na rtg, bo ma problemy z lapkami z tylu. Mamy nadzieje ze to nic powaznego, ale dla wlasnego spokoju zrobimy mu przeswietlenie.[/quote]



matko Habibi a ja tak wyskoczylam z tym postem :oops: nie wiedzialam ,ze macie takie problemy kurcze :roll: daj znac jak bedziecie po badaniach..trzymamy kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Habibi']rtg nie pokazał niczego niepokojącego (generalnie kęgosłup "nietypowy" jak wyrazil sie vet :) ) zalecany wypoczynek przez 2 tygodnie.[/QUOTE]
uff czyli nie jest źle
pewnie wszystkie bf mają nietypowe kręgosłupy ;-)
wypoczywajcie na zdrowie!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyn jakiego mi pies jobla dostaje od siedzenia w domu. Wychodzimy tylo na siku i wracamy, bida siedzi w pokoju za plotkiem. Kupilismy tez klatke, ale juz lezy w garazu za duzy byl lament.

2 tygodnie bez panierkowania jakos trzeba zniesc, w kazdym razie pogoda nam pomaga, leje niemilosiernie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Habibi']Dziewczyn jakiego mi pies jobla dostaje od siedzenia w domu. Wychodzimy tylo na siku i wracamy, bida siedzi w pokoju za plotkiem. Kupilismy tez klatke, ale juz lezy w garazu za duzy byl lament.

2 tygodnie bez panierkowania jakos trzeba zniesc, w kazdym razie pogoda nam pomaga, leje niemilosiernie ;)[/quote]


no bidulek :roll: no wycaluj go od cioteczek i powiedz mu ,ze dwa tygodnie to szybko zleci :razz:. Habibi a roni nadal jest na jakis suplementach bo ty vchyba dawals mu ten srodek na takie uroazy o ile dobrze pamietam ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981'] Habibi a roni nadal jest na jakis suplementach bo ty vchyba dawals mu ten srodek na takie uroazy o ile dobrze pamietam ???[/quote]

Tak nadal podaje[COLOR=#ffffff][COLOR=black]ArthriAid,[/COLOR][/COLOR]to profilaktycznie na stawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Habibi']Wydaje mi sie ze albo spadł ze schodów, albo z parapetu gdy wpatrywał bandziorów :roll: durnota nasza:shake:

Dzis juz o wiele lepiej (tfuuutfuuu zeby nie zapeszyc)[/quote]


kurcze no biedny zabolek no :-( musi uwazac teraz na siebie :roll:wymiziaj diableka od nas :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Habibi']Wydaje mi sie ze albo spadł ze schodów, albo z parapetu gdy wpatrywał bandziorów :roll: [/quote]
:-o to Roninek taki obrońca?! :-o
pewnie jak by dorwał zbója, to by się w nim panierkował aż do utraty przytomności (bandziora, ma sie rozumieć!) :evil_lol:

niechaj szybko wraca do pełni sił!!! przekazujemy mizianka :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...