Jump to content
Dogomania

Galeria Yorkshire terrier Biewer


pompeo

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:loveu: Facet jej idealny. Najukochańszy na świecie! Nie wymienię go nigdy na żadnego innego, musiałabym być głupia jak but :loveu:

Jedyny problem to właściciel mieszkania od którego wynajmujemy. Nie zgadza się na drugiego psa....

Jak się przeprowadzimy to będę mieć stadko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]No jasne!! jeszcze nie skoczyłam posta pisac, a tu:
"Ciekawe czy ma rodowód?"
...bo to jest najważniejsze!!
[/QUOTE]

Moonek nie złość sie. Nie dziw się, że hodowcy jak spotykają jakiegoś nieznanego psa, to najpierw pytają o rodowód, bo to im najwięcej powie o tym psie.

Ale nigdy to nie jest kwestionowanie jego wartości jako przyjaciela.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że chodzilo o pokrycie suczek.Czy ten tekst kogoś obraził,przecież nie napisałam nic zbereżnego ani obrażliwego.To tylko samo życie i potrzebne jest to do powstania nowego życia ,czyli następnego pokolenia białych yorek.A piesiu śliczny witamy w naszy towarzystwie noewgo faceta.

Link to comment
Share on other sites

to miała być galeria biewerków a nie jakiś nowych wynalazków.Przeciez ten piesek nie ma nawet kolorów biewerka, długie uszy no i kufa też ma wiele do życzenia:shake: .Dla mnie ten pies to mix pompeo takie ostatnio sprzedawała niby z Holandii hehe:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='białeyorki']Oczywiście że chodzilo o pokrycie suczek.Czy ten tekst kogoś obraził,przecież nie napisałam nic zbereżnego ani obrażliwego.To tylko samo życie i potrzebne jest to do powstania nowego życia ,czyli następnego pokolenia białych yorek.A piesiu śliczny witamy w naszy towarzystwie noewgo faceta.[/QUOTE]

aby powstal york oba rodzice musza byc rodowodowi i miec uzyskane konkretne tytuly ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...