Jump to content
Dogomania

Galeria Yorkshire terrier Biewer


pompeo

Recommended Posts

[quote name='Agata_B']Come Back . wiedziaam xdd[/quote]
Daruj juz sobie swoje złośliwości!!! Tyle osób juz prosiło zebyś przestała aty dalej ... Nikt nie chce sie tu kłócić i wydaje mi się ze nie jest to miejsce na złośliwości.

Prosze skończ byc opryskliwa i złośliwa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/1446/metr2003xn5.jpg[/IMG][/URL]
.. ale zmęczony wracam z przegladu ...cały prawie dzień poza domem , a rano jaka była snieżyca :cool3:.... Azumi lepiej wypadła odemnie :p ( wkońcu starsza 4 mies. ) ja zato okazałem męskość i skutecznie zaznaczyłem całe biurko wkoło.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='iberia']Daruj juz sobie swoje złośliwości!!! Tyle osób juz prosiło zebyś przestała aty dalej ... Nikt nie chce sie tu kłócić i wydaje mi się ze nie jest to miejsce na złośliwości.

Prosze skończ byc opryskliwa i złośliwa[/quote]
a co w tym jest złośliwego? :roll:
Come back - wracasz, wiedziałam.
ja tu nie widze złośliwośći :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']a co w tym jest złośliwego? :roll:
Come back - wracasz, wiedziałam.
ja tu nie widze złośliwośći :roll:[/quote]

Agato Twoje zachowanie często jest złośliwe. Ironiczne wypowiedzi, zaczepki i teksty w stylu "szerokiej drogi". Wiele razy byłaś w centrum konfliktów na forum. Proszę, zastanów się czasem nad tym co piszesz;)

[URL]http://img405.imageshack.us/img405/8813/dsc03754js1.jpg[/URL]

Łóżko piętrowe bomba:multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Magda_Miki']Agato Twoje zachowanie często jest złośliwe. Ironiczne wypowiedzi, zaczepki i teksty w stylu "szerokiej drogi". Wiele razy byłaś w centrum konfliktów na forum. Proszę, zastanów się czasem nad tym co piszesz;)

[URL]http://img405.imageshack.us/img405/8813/dsc03754js1.jpg[/URL]

Łóżko piętrowe bomba:multi:[/quote]A co miałam zrobić? Popłakać sie?

Link to comment
Share on other sites

Przejzalam watek, psy ogólnie są ładne, ale jestem w szoku, ledwno co do Polski trafily to juz sa pseudohodowle bo inaczej tego nazwac sie nie da, krzyzowac psy bez papierow.. co to ma za sens? :roll: mam wrazenie zeby wprowadzic jakąś nowość na rynek, bo jeśli ktoś kocha psy i chce ulepszyć rasę to jej nie pogarsza.. za 2 lata bedzie to samo co z tradycyjnymi yorkami, kazdy inny... :roll: i jeszcze wiekszosc bez papierow sprzedawne za 1000 zł.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Biewery zostaną zaakceptowane przez ZK to będzie gorzej niż z yorkami. W końcu prawie ten sam pies, tylko że inne umaszczenie... nowość! Z pewnością wielu hodowców wzbogaci hodowlę o takich przedstawicieli.

Na razie chyba nie trzeba się tym martwić, bo ceny polskich Biewerów nie będą niskie. Zobaczcie co jest z Maltańczykami. Rasa jest już trochę w Polsce, ale nadal nie ma na nią mody - wysoka cena:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Jeśli Biewery zostaną zaakceptowane przez ZK to będzie gorzej niż z yorkami. W końcu prawie ten sam pies, tylko że inne umaszczenie... nowość! Z pewnością wielu hodowców wzbogaci hodowlę o takich przedstawicieli.

Na razie chyba nie trzeba się tym martwić, bo ceny polskich Biewerów nie będą niskie. Zobaczcie co jest z Maltańczykami. Rasa jest już trochę w Polsce, ale nadal nie ma na nią mody - wysoka cena:razz:[/QUOTE]

Magda ja niestety patrze na sytuacje yorków z łezką w oku, psy bez papierow sprzedawane za 1200 zł.. a z rodowodem idzie kupic za 1500.. ludzie powariowali i Ci kupujacy i Ci sprzedajacy.. a przy białych yorkach bedzie to samo, bo jeszcze rasa nie zatwierdzona a juz jest rozmnazana bez papierow, czyli produkuje sie pokolenie kundelkow.. :roll: no ale z tego co tu rpzeczytałam "no i co że nie beda miec rodowodu i tak beda kochane" powiem tak: mam kundla i co? tez jest kochany, ale jego rodzenstwo zgineło... kuzynki, kuzynki i dalsze pokolenia siedza w schroniskowych boksach bo szczeniaki są takie słodziutkie.. z tym że yorka mozna jeszcze upchnac za 1000 zł... :shake: przykre jest to ze w Polsce jest ich tak mało a już są mnożne tylko po to aby nacieszyc sie maluchami, bo innego wytłumaczenia nie ma.. te maluchy nic do rasy nie wniosa, a jedynie ja popsuja, bo trafia w dalsze rece i tamte znow beda je krzyzowac jak nie z yorkiem to z shi tzu.. bo takie krzyzowki na allegro tez sie juz pojawiaja.. szkoda słów..

a co do białych yorków juz sa na allegro bez papierow za 1500 zł.. jesli ludzie placa za standarda 1200 bez papierow to i kupia za 1500 i sami beda krzyzowac.. i beda nastepne kundelki uwzane za yorki.. ;)

Link to comment
Share on other sites

zaba14 zgadzam się z Tobą w 100%

Tylko niestety, nic na modę i na to, że ktoś woli "zaoszczędzić" i kupić psa bez papierów niby do kochania - a i tak za jakiś czas go rozmnaża:mad:- nie poradzimy!!
Tak było, jest i będzie - szkoda tylko tych suczek i wielu rozczarowanych właścicieli słodkich maluszków!

Link to comment
Share on other sites

To walka z wiatrakami, ludzie zeszli na psy, społeczeństwo ubożeje i chcą zarabiać na psach.
i jak świat światem nigdy nie było tylu hodowców a tym bardziej psudohodowców jak jest teraz.

Maltany ngdy nie będą tak popularne jak yorki,zbyt wiele pracy przy tych psach.
Suczki owszem w dobrych cenach, bo kupuja hodowcy a pieski i za 1500 cięko sprzedac. Wiem , znam taka hodowle , maja same importy , ale wcale nie ma zainteresowania wsród zwykłych ludzi , tylko wsrod hodowców .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...