Jump to content
Dogomania

Galeria Yorkshire terrier Biewer


pompeo

Recommended Posts

Moonek napisz mi gdzie ja napisałam że masz kundla nic takiego z mojej strony nie padło

Jak najbardziej podoba mi się twój szczeniak jest przeuroczy ale jestem w 100% przekonana że kupiłas go u nas a nie w niemczech jedynie o to mi chodziło.

Jeżeli go kupił ci mąż to sama nie wiesz po kim on jest.

A mnie droga po psa trwała prawie 2 dni bo chciałam osobiście widzież rodziców i w jakich warunkach psy były howane. Więc nie porównój mnie do siebie.

I twoje atakowanie mojej osoby z czystej złości do mnie naprawde mnie nie ruszają.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Agata_B

[quote name='Moonek']Moj niebiewer:
[url]http://img233.imageshack.us/img233/5576/dsc00874lu0.jpg[/url]
[url]http://img91.imageshack.us/img91/9476/dsc00877it1.jpg[/url]
[/quote]
Nie rozumiem jak możecie mówić ze to mieszanka z Shih Tzu :shake:
Piękny jest, Moonek nie przejmuj się ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIEWERKA']Ja nie mam kundla kundel to pies wg. [B]mnie taki co lata koło domu na wsi[/B], mieszaniec to pies w wyniku skrzyżowania dwuch ras

Więc moja Surii ani nie jest kundlem ani mieszańcem bo obydwoje rodzićow to sa biewery

Ja jak ty mówisz za kundla zapłaciłam sporo i jechałam bardzo daleko

W niemczech tak jak i u nas często hodowcy dopuszczają sukę drugi raz, robią to na boku i sprzedają po cichu bez dawania ogłoszeń

[COLOR="Red"]I ja właśnie kupiłam Sirii z takiej hodowli,[/COLOR] ja byłam osobiście po nią widziałam rodziców ich zdjęcia jak były szczeniakami, z małą nim zapłaciłam zajechałam tam do weta by sprawdzić czy jest wszystko ok

Za rok do tych ludzi jadę na 2 tyg pracować właśnie do pilnowania ich psów


Ja wiem gdzie kupiłam psa i nie kłąmię mówiąc że mają rodowód jak nie mają[/QUOTE]

Wiec jakim psem WG. Ciebie jest moj pies? Nie mieszka na wsi, a w bloku, spi w łóżku, i nie jest mieszancem dwuch ras, a jest po prostu KUNDLEM ale jestem ciekawa Twojej teorii na temat mojego psa :lol::lol:

[COLOR="#ff0000"]Głupota... a tylko po to aby miec "ślicznego" pieska :shake: snobizm... nie wiem jak można kupić szczenie od osoby ktora nie jest uczciwa i dopuszcza suke przy kazdej cieczce.. szkoda suki, ale coz.. snobizm, nie wazne ze matka tego psa w wieku 5 lat bedzie wygladac jak 10 letnia suka... [/COLOR]:shake:
[quote name='jolisia34']A kto nimi handluje?:mad:[/QUOTE]

2-3tygodnie temu na allegro już pokazały się biewery bez rodowodu w Polsce... szkoda, że rasa jeszcze nie zarejestrowana przez FCI a już się ją niszczy, bo inaczej nazwac tego sie nie da, psy bez papierow, rozmnazane tylko dla kasy, bo prawdziwy hodowca ULEPSZA rase, a nie miesza z pierwszym lepszym psem byle by tylko był "biewerem" :shake: także kupować szczenie od takiego człowieka jest wrecz niewyobrazalne jesli KOCHA się zwierzęta.. co innego jesli ktos chce kochac tylko swoje malenstwo nie zwarzajac na to ze jego matka sie tak meczy... :shake: zgroza..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIEWERKA']Zacznijmy od tego że nie masz ich po psach z rodowodem, przestań ściemniać. :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:[/quote]Wiesz dla mnie niemieckie rodowody są jak papier toaletowy,;)który może użyć mój małżonek do stworzenia moim białym yorkom rodowodów.
Bo moje psy to tylko yorki ale niemieckie pom pony to już COOOOŚ.:evil_lol:Same prawdziwe kundelki które mam w domu:multi:zwłaszcza te nowo nabyte suczki,no cóż moje ryzyko.Albo albo.Sama jestem ciekawa co z tego mi wyjdzie.Jak nic ciekawego będę reklamować:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='artasik']Baycio pewnie że podobny do twojego:diabloti:Przecież pochodzi z twojej pseudo hodowlii na allegro go sprzedawałaś ale pod nickiem pompeo :evil_lol:


Wcale się nie dziwie że bronisz samą:shake: siebie hehe baycio/pompeo czy jak ci tam.[/quote]
W wogóle jesteś nie w temacie to mnie chociaż nie obrażaj.

Link to comment
Share on other sites

Swoja drogą baycio/pompeo to mnie wkurzasz wypuszczasz mieszanki i sprzedajeż je za biewery.I pózniej naiwni ludzie gadaja teksty cyt. na allegro były biewery za 999zł .Nie szkoda ci tych wszystkich ludzi co oszukałaś????????Nawet na tym forum udajesz baycio. Cierpisz na rozdwojenie jaźni czy co????????????????:diabloti:kasa kasa kasa kasa :diabloti:kasa kasa pieniądze pieniążki więcej chce kasa kasa to ja pompeo :multi:owładnięta mamoną.

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHA rozwaliłaś mnie białeyorki swoim stwierdzeniem o biewerach z niemiec może to ty je pierwsza wychodowałaś HAHAHAHAHA normalnie idzie się posikać ze śmiechu.

Jesteś śmieszna, robisz ze swoich psów przedmioty doświadczalne. Wyjdzie co wyjdzie i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIEWERKA']HAHAHAHAHA rozwaliłaś mnie białeyorki swoim stwierdzeniem o biewerach z niemiec może to ty je pierwsza wychodowałaś HAHAHAHAHA normalnie idzi[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/4140/yorkiibiewerki277mh7.jpg[/IMG][/URL]
e się posikać ze śmiechu.

Jesteś śmieszna, robisz ze swoich psów przedmioty doświadczalne. Wyjdzie co wyjdzie i tyle.[/quote]TAK W POLSCE TO JA PIRWSZA WYCHODOWAŁAM BIALE YORKI I JUZ TEGO NIKT NIE ZMIENI.A ty widzę żę jesteś złośliwą baba któą nic nie widzi oprócz czubka swojego nosa.Już niejedna osoba zwróciła ci uwagę co do twoich wypowiedzi,tak więc uważaj co tu wypisujesz i pogódż sie z rzeczywistością.PALMY PIRSZEŃSTWA W POLSCE NIKT Z WAS MI NIE ODBIERZE:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

BIEWERKO dowiem sie w koncu czym jest moj psem, jak nie kundlem i nie mieszancem? Bo jestem ciekawa nowej teorii :roll:

Białeyorki na fotkach Twoje psy są natłuszczane (czy jak to sie zwie ;) ) ?? bo nie wyglądają atrakcyjnie, co ile im natłuszcza sie włos ??

Link to comment
Share on other sites

Na tych zdjęciach uważam że wychodzą bombowo,to chyba wina aparatu że widać im każdy wlosek osobno.Niczym nie natłuszczam im wlosów,jeśli chodzi o to.W rzeczywistości to wygląda nieco inaczej,ale co mi tam.Do tej pory mieliście pretensje że robie im zdjęcia kamerką internetową ale teraż mam aparat Kodaka i mnie się jaośc zdjęć bardzo podoba,są bardzo wyraziste.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Białeyorki a dlaczego im nie spinasz włosów?[/quote]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/144/yorkiibiewerki282pe1.jpg[/IMG][/URL]
Z prostego powodu ,bo je sobie ściągają, i mają je do pierwszego zdjęcia:cool3:a potem to jest zabawa:evil_lol:Tak więc dałam sobie spokuj z gumkami,bo co stresowac pieski skoro bez tego są szcześliwsze:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...