Jump to content
Dogomania

Jesteśmy tu nowi więc się witamy !


Recommended Posts

Witam wszystkich Dogomaniaków !

jestem Magda ...vel. Złośnica :evilbat: i mam 4 miesięcznego białego bullka Scooter BUTEO... vel. LUGER ( Nosferatu BUTEO x Beetlejuice KILADAGH )

Regularnie przeglądam Wasze forum,ale tak jakoś wyszło, że nie mogłam się tu zarejestrować, bo system ciągle odrzucał albo mój login albo hasło. Dopiero teraz się udało... :P

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i mam nadzieję, że zawrzemy z LUGEREM całkiem miłe znajomości na tym forum.

Link to comment
Share on other sites

Witaj i znamy sie od niedawna z listy dyskusyjnej bullowate :D

A gdzie jest taka lista?

Witam bardzo serdecznie - siostra Twojego pieska jest w mojej okoloicy (gdzies pod Poznaniem). Jako, ze ja czekam na pieska z Buteo, jestes mi w jakis sposob bliska ;) Wstaw szybko zdjecia - bo ostatnio widzialam Twojego malucha jak mial kilka tygodni na zdjeciach od Piotra :)

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki za ciepłe powitanie !

i pokolei ....

tak Mareczku znamy się z bullowatych :D jak i z innymi, np. Julka Bulka czy Tom 666 czy Anix

a propos zdjęć....to mam jakieś jak miał 2 miechy, ale stara już jestem i skleroza mi doskwiera i ciagle zapominam wziąć płytki do pracy :oops: a teraz trudno mu zrobić jakieś zdjęcie, bo to straszny szatan jest i ani sekundy nie ustoi w jednym miejscu :lol: ...nawiasem mówiąc to niewyobrażam sobie wystawiać go !!

a tak w ogóle to straszny pokurcz z niego więc i tak nie ma się czym chwalić...zreszta już złożyłam u Piotra reklamację, że mi takiego NRDowskiego bulla sprzedał...z wklęśnietym downfacem :diabloti:

natomiast siostra Lugera......piekniusiaczkowa jest !!!

a tak na poważnie, to zamierzam kupić jeszcze jedego bullka, tym razem pregusa i chyba tez od Piotra, ale niestety nie w tym roku...kasa nie puszcza :(

jak tylko się obrobię w robocie to spróbuję poskromić tego szatana i wrzuce wam parę fotek

Link to comment
Share on other sites

WITAJ!!!

tak sie sklada ze ja tego twojego scooterka to prawie ze wod plodowych ocieralam;) a tak na prawde to sie niestety troche spoznilam:( w kazdym razie 2 godzinnego juz mialam okazje tulic (cudowne przezycie)

i nie nazekaj na niego bo z tego co pamietam to owszem-mala shined sliczna jak gwiazda filmowa ale scooter mily i przylepny (tamta to diabel wcielony-przynajmiej na taka sie zapowiadala poki jeszcze u piotrka szyle byly:))

w kazdym razie jeszcze raz serdecznie witam!:D i, pewnie jak wszyscy tu na forum, z niecierpliwoscia oczekuje na jakies zdjecia:)

Link to comment
Share on other sites

WITAJ!!!

tak sie sklada ze ja tego twojego scooterka to prawie ze wod plodowych ocieralam;) a tak na prawde to sie niestety troche spoznilam:( w kazdym razie 2 godzinnego juz mialam okazje tulic (cudowne przezycie)

i nie nazekaj na niego bo z tego co pamietam to owszem-mala shined sliczna jak gwiazda filmowa ale scooter mily i przylepny (tamta to diabel wcielony-przynajmiej na taka sie zapowiadala poki jeszcze u piotrka szyle byly:))

w kazdym razie jeszcze raz serdecznie witam!:D i, pewnie jak wszyscy tu na forum, z niecierpliwoscia oczekuje na jakies zdjecia:)

Link to comment
Share on other sites

a tak w ogóle to straszny pokurcz z niego więc i tak nie ma się czym chwalić...zreszta już złożyłam u Piotra reklamację, że mi takiego NRDowskiego bulla sprzedał...z wklęśnietym downfacem

ponieważ nieżyczliwych ludzi w naszym kraju niebrakuje, małe sprostowanko do powyższego- Luger wygląda jak bull, tylko jest trochę chudziutki, bo taki "Tadek - Niejadek" z niego, a głowa dopiero zaczyna sie rozwijać, więc z tą reklamacją i NRDowskim bullem to był ŻART!

Asiu ( Draka ) a ja nawet chyba wiem, jak ty wyglądasz.....blondyneczka z grzywką ?? :lol:

Zazroszczę ci, że mogłaś widzieć moje maleństwo tuż po urodzeniu, no ale cóż.... ja za daleko mieszkam , więc molestowałam Piotra telefonicznie , jak się moje cudo czuje.

Luger faktycznie wdał się w mamę i jest bardzo przytulaśnym i pozytywnie nastawionym do całego świata bullkiem, że czasami mam wrażenie, że sprawiłam sobie labladora :roll:

mam już jego fotki ze sobą ....tylko niech mnie ktoś poinstruuje, jak sie je tu umieszcza ??

Link to comment
Share on other sites

Aby zdjęcia tutaj umieścić muszą być już na jakiejś stronie internetowej, gdy już będą to juz z górki klikasz na zdjęcie prawym przyciskiem myszki, dajesz na właściwości kupiujesz adres URL i w tedy w poście robisz coś takiego, aby zdjęcie tutaj pokazać:

adres URL i po całej sprawie.. ;) pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

:)))))

tak tak-blondyneczka z grzywka to ja:) chociaz w sumie aktualnie juz bez grzywki..;)

z tego co napisalas wynika ze ktos cie zle zrozumiel?? wzial za niedobra pancie??:) ojj..przeciez piotrek nie sprzedalby szczyla komus nieodpowiedniemu..no co wy ludzie....;)

fajnie ze trafilas na forum-kolejne dziecie z buteo z nami (a ciekawskich co u piesa na pewno nie brakuje:D)

jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i buziak w nocha dla malego

Link to comment
Share on other sites

no i nasze zdjęcia czyli Magdy Złośnicy i Scooter BUTEO ...Lugera można już zobaczyć w galerii Dogomaniaków w dziale "Nasze szczeniaczki" pod adresem

http://galeria.ipto.info/categories.php?cat_id=25&page=1

zdjęcia są niestety mocno podstarzałe, bo Luger miał wtedy 2 miesiące, a teraz ma 4 miesiące, stojące uszka, bardziej wypigmentowany nosio..no i nabrał troche masy :lol:

w najbliższym czasie idziemy robić zdjęcia cyfróweczką, więc na pewno za jakiś czas znów coś wrzucę do galerii :D

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...