Jump to content
Dogomania

[Wa-wa]Dżeki-JUŻ W DS!!! :)


Sharona

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myslalam, ze zakladajac bazarek pomoge i Tince i Dzekiemu, a tu nici....
Mieszkam cale "7 godzin do tylu", i nie nadazam z podbijaniem bazarku.

Wiec spodniczka i torebeczka srebrzysta wieczorowa spadaja....spadaja...i nikt do nich nie zaglada.

Moze Wam sie cos przyda, a moze po prostu podbijecie....Koniec tez w sobote.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101228[/URL]

[COLOR=magenta]zapraszam ponownie![/COLOR]
:p

Link to comment
Share on other sites

Sharona, ja zawsze zamawiam karmy na [url]www.karmydodomu.pl[/url] (z tego co kojarzę to oni chyba w Twoich okolicach urzędują). Nigdy nie miałam problemu z paczką, gratis dowóz, porządna firma,polecam.

Przepraszam, że się dopiero teraz odzywam ale mam straszny młyn.Widzę, że już sobie poradziłyście z foteczkami:razz: Dżekuś cudny, ma śliczne, mądre ślepka.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']A czy poza allegro Dżekuś ma jakieś ogłoszenia? Bo nie pamiętam...[/quote]

Poza allegro miał też ale.gratka.pl - ale nie wiem, czy już nie wygasło.:niewiem:
Większość ogłoszeń które wystawiłam w necie już wygasła...:shake:
zostało chyba tylko Allegro i to [URL]http://www.pies.pl/p_index.php?strona=strona&kat=352&od=&id_a=705[/URL]
Dziewczyny, jeżeli macie możliwości to baaardzo Was proszę - pomóżcie rozgłaszać psiaka :modla: ja sama poprostu ze wszystkim nie nadążam...
[I]Proponuje zrobić w którymś z 1 postów taką listę z tym, gdzie ogłaszany jest psiak - żeby ogłoszenia się nie dublowały. :razz: Co Wy na to?[/I]


[B]konisia[/B] - co do karmy :) - to koleżanka poleciła moej mamie włśnie tę firmę ;) :evil_lol: Skoro tyle osób ją poleca to skorzystamy. ;)

[B]Zdrojka[/B] - tak jak juz pisałam chodzi o Nutre lamb&rice. [I]Tam koszt teraz to 155zł za 18kg karmy + dowóz gratis ;)[/I]

Link to comment
Share on other sites

[U]Teraz pare nowości :cool3::[/U]
Dzisiaj będąc z psiakami na spacerku po raz 1 spuściłam na chwilę Dżekiego ze smyczy :razz: . Oczywiście na początku miałam lekkigo stracha, ale stwierdziłam, że chyba wiem, jak zachowa się piesek i zrobiłam to ;)
No i zgodnie z moimi przewidywaniami Dżekuś podleciał najpierw do mojej suni, potem pobiegł trochę dalej - jak go zawoałalam przygalopował do mnie :loveu: Psiak miał ogromna ochote poganiać i pobawić się z moja sunią, ale musialam go wziąść na smycz - nadchodził inny pies...
Potem znowu go na chwilę spuściłam - biegał, cieszył się, zaczepiał moją suńke, raz nawet przez nią skakał :crazyeye: i na szczęście przeskoczył.;) On kocha ludzi - zwłaszacza na spacerach :loveu:
Tak więc Dżekus wraca do zdrowia i tryska energią :loveu:
:loveu: Najwyższy czas na [B][U]domek [/U][/B]:loveu:

Sprawdziłam jak nam idzie na Allegro :cool3: - do teraz ogłoszenie o Dżekim obejrzało 345 osób :loveu: i jedna nadal obserwuje :razz: Mam nadzieję, że na poważnie.

Dżekus pozdrawia i biegnie na 1 w poszukiwniu domku :)

Link to comment
Share on other sites

Ojeejjjjj :shake:
Mamy problem :shake: :oops:
Była dzisiaj u mnie sąsiadka w sprawie psiaka... Powiedziala, że w dzień psiak cały czas wyje :shake: Wiadomo - my wychodzimy do szkoły/pracy i psiaki zostają same. Moja sunia w domu - Dżekus na dworze z budą... Okazało sie, że jak nas nie ma to psiak wyje przy wejściu do domu :-( Ja naprawdę nie wiem co robić... Macie może jakieś rady co robić, żeby nie wył??? Proszę pomóżcie... [I]prasowane uszy itp. odpadają - on nie wie co z tym zrobić :-( - raz zjadł w końcu takie ucho, ale nie dokładnie pogryzł i puźniej wszystko zwrocił...:shake: poprostu do tego nie przywykł...:-([/I]

On się przyzwyczai do zostawania samemu, ale to wymaga troszkę czasu, a my musieliśmy go od razu wrzucic na głęboka wodę...:shake:

[I]Dla wyjaśnienia: p. sąsiadka przyszła w trosce o psa - czy nie dzieje mu się krzywda. Mieszkamy tu od niedawna i ona nie wiedziała, że Dżekus to nie nasz pies... Ale wszyscy wiemy, że takie wycie może byc uciążliwe - nas nie ma w domu po 8 godzin... Ona przyszła w trosce o psa, ale ktoś inny przyjdzie(juz raz był inny sasiad), bo będzie mu to przeszkadzało...:-([/I]

[B]Dlatego teraz [U]domek[/U] jest jeszcze pilniejszy!!!![/B]

Dziewczyny prosze, - porozsyłajcie "wici", moze uda Wam się zrobic jakies ogloszenia...- może ktoś da mu szanse - on jest naprawdę baaardzo kochany :loveu:

[B]Bardzo pilnie poszukujemy domku dla tego wspaniałego psa!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a nie wchodzi w grę zostawienie go w domu? bo jak wyje przy wejściu do domu tzn że chce wejśc - może tam by spał spokojnie?[/quote]
niestety nie...:shake:
Ja to ja, ale tu chodzi o moich rodziców. I tak jestem wniebowzięta, że zgodzili się na ten DT, ale raczej nie widzą możliwości trzymania psa w domu podczas naszej nieobecności...:shake:

[B]madziamn [/B]też kieeedyś miałam ten problem z moją sunia, ale teraz wszystko jest ok. ;) - mam nadzieję, że i Wam i nam się twraz uda ;)

[B]Dżekus hooopa na 1 [U]po domek[/U]!!![/B]


[I][FONT=Arial Narrow][SIZE=1][FONT=Garamond]Na allegro obejrzały go już 393 osoby[/FONT] :multi: [/SIZE][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sharona'][B]Zdrojka[/B] - tak jak juz pisałam chodzi o Nutre lamb&rice. [I]Tam koszt teraz to 155zł za 18kg karmy + dowóz gratis ;)[/I][/quote]
Na animalia.pl z moim rabatem mam za 151 zł z groszami + 5zł za dowóz. Ale przynajmniej są punktualni, jak napisane dostawa 1-3 dni, bo nie mają w magazynie, to są tak, jak piszą, kurier dzwoni przed przyjazdem, może umówić się na konkretną godzinę. Płatne z góry przelewem, przynajmniej ja tak płacę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...