Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doginko - gratulacje! Będziemy obie babciami ;)
Dziękuję wszystkim za ciepłe brzuszkowe słowa :loveu:
Szykujemy kojec dla dzieciaków i kompletujemy wyprawkę. I miewam juz ataki paniki, że nie podałam bo tak dawno miałam szczeniaki :roll: Ale przecież podołam :multi:
Wczoraj byłyśmy u weta na drugim szczepieniu na herpes i mamcia sobie waży 43 kg :mdleje: czyli 6 kg więcej niż przed ciążą. Wet się śmiał po osłuchaniu i obmacaniu brzusia, że niezły tam harmider panuje :diabloti::loveu:

Co do imion. Chciałabym żeby miały wszystkie wspólny mianownik ale nie wiem jeszcze jaki, literka też nie jest nijak narzucona. Nie daję po kolei. Pierwszy miot był F, drugi A. Teraz może być B ale może być jakakolwiek.
Z racji na pochodzenie rodziców i żarłoczność Dirki myślałam żeby może były jakieś spożywczo-jedzeniowo-alkoholowe ;)
Kiedyś jak planowałam dzieci Forsy to miałam jedno imię które chciałam dać SILVER SHADOW więc zastanawiam się czy nie pociągnąć, że wszystkie będą SILVER a drugie słowo różne, mam już parę koncepcji.
To co? Pomożecie?

Link to comment
Share on other sites

no ja chetnie sie dolacze ino az tak tworcza nie jestem i chcialabym konkretow w postaci litery, tematu czy slowa przewodniego
bo ni jak nie mogie wpasc na poloczenie srebra z alkoholem [ poza Ksiezycowka] czy spozywka!

ale pewnie znajda sie sprytne dziewczymki i zaraz sie posypia pomysly

ja niestety konkrety prosze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']no ja chetnie sie dolacze ino az tak tworcza nie jestem i chcialabym konkretow w postaci litery, tematu czy slowa przewodniego
bo ni jak nie mogie wpasc na poloczenie srebra z alkoholem [ poza Ksiezycowka] czy spozywka!

ale pewnie znajda sie sprytne dziewczymki i zaraz sie posypia pomysly

ja niestety konkrety prosze[/QUOTE]

[quote name='Saththa']hmmm mi się nasuneła tylko srebrna woda Silver Water :lol: O albo Silver Daniels ten od Jack'a :lol:[/QUOTE]

Ale nie mają być połączenia Silver + np. alkoholowe. To dwie niezależne koncepcje.
Albo z angielska SILVER cośtam albo może jakies te właśnie "spożywcze". Ale to nie jest nic że tak ma być. Ot luźne myśli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Ale nie mają być połączenia Silver + np. alkoholowe. To dwie niezależne koncepcje.
Albo z angielska SILVER cośtam albo może jakies te właśnie "spożywcze". Ale to nie jest nic że tak ma być. Ot luźne myśli.[/QUOTE]

Hmmm to ja nie bardzo rozumiem tej drugiej części;) Rozumiem, że silver miałobyć przy Forsowych małych a przy tych już nie..

Ale co do spo,zywczych to :hmmmm::)

Link to comment
Share on other sites

opcja z SILVER przypadła mi do gustu:loveu: i tak na szybko wymyślone, później może mnie olśni jeszcze raz:lol:

[FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]SILVER SPIRIT
SILVER BEAUTY
SILVER ANGEL BEAUTY
SILVER ROSE
SILVER DANCER
SILVER INSPIRATION[/B] [B]
SILVER QUEEN OF HEARTS[/B] [B]
SILVER QUEEN OF THE NIGHT[/B] [B]
SILVER [/B][B][COLOR=black]HAPPINESS[/COLOR]
[COLOR=black]SILVER JOY[/COLOR][/B] [B]
[COLOR=black]SILVER [/COLOR][/B][B]FANTASY
SILVER TROUBLE (dla łobuziaka)[/B] [B]
SILVER DREAM[/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']opcja z SILVER przypadła mi do gustu:loveu: i tak na szybko wymyślone, później może mnie olśni jeszcze raz:lol:

[FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]SILVER SPIRIT
SILVER BEAUTY
SILVER ANGEL BEAUTY
SILVER ROSE
SILVER DANCER
SILVER INSPIRATION[/B] [B]
SILVER QUEEN OF HEARTS[/B] [B]
SILVER QUEEN OF THE NIGHT[/B] [B]
SILVER [/B][B][COLOR=black]HAPPINESS[/COLOR]
[COLOR=black]SILVER JOY[/COLOR][/B] [B]
[COLOR=black]SILVER [/COLOR][/B][B]FANTASY
SILVER TROUBLE (dla łobuziaka)[/B] [B]
SILVER DREAM[/B][/SIZE][/FONT][/QUOTE]


hmmm to się nazywa wprawa chyba, co?:)

Link to comment
Share on other sites

Ooo [B]ariss[/B] widzę, ze załapałaś ;) Mnie też się opcja z Silver podoba i chyba przy niej zostanę. Twoje propozycje dopisuję do moich, które mam do tej pory:
SILVER SHADOW
SILVER RAIN
SILVER BELL
SILVER LOVE
SILVER SWEET
SILVER SHOW

[B]Tekla [/B]to imiona do drugiej wersji czyli kombinacji Silver i drugiego słowa - wersja tylko angielskojęzyczna.
[B]Doginko[/B] to i tak masz już ułatwienie że wiesz na jaką literkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...