Jump to content
Dogomania

Rogata galeria szalonej sznaucerki


ariss

Recommended Posts

[quote name='Justa']Nawet nie wiesz jakbym chciała.. ale nie mam złudzeń, nie umiem tego tak jakbym chciała umieć (w sumie zazwyczaj tak jest, bo choruję na nadgroliwość :P) ale nawet nie umiem tak jak powinnam.
W dodatku nie umiem lać wody, a to będzie wymagane i wysoko cenione.
Jestem na straconej pozycji, ale kciuki trzymajcie ![/QUOTE]

e tam, poczekamy na wynik...ja tam swoje wiem:diabloti:

[quote name='weszka']Kupiłam MP (też co miesiąc kupuję) no i obejrzałam zdjęcie. Głupio skadrowali no ale najważniejsze że jest :)

I teraz... napiszę to po raz pierwszy... coś mi się nie widzi Gass na tej focie [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g-Kopia.jpg[/URL] :shake: Normalnie nie mogę uwierzyć w to co napisałam :oops::roll:[/QUOTE]

i jakieś za ciemne jak na moje oko:roll:ale czego się nie robi dla wygrania lustra:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no dobra dla możliwości wygrania lustra:evil_lol:

ale broda czy co Ci się nie widzi???

hmmm...no ciekawa jestem. Ta broda to taka broda jaką miała przez ponad 2 lata swojego życia, ostatnio była zmieniona i mi do końca to nie pasowało więc postanowiłam powrócić do strych czasów:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa']Tylko ciiiiicho, bo baby zawsze robia wielki lament po wizycie u fryzjera, i nam Gasska w depresje popadnie ! :p[/QUOTE]

ona nie jest po fryzjerze:shake:to już zaroślak:evil_lol:

tu była 2tygodnie po robieniu
Poznań:ta sama (już zmieniona)broda)
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/14.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jakoś tak całokształt mi nie podszedł - wyszła terierowata w wyrazie, a przecież taka nie jest. Może za bardzo ma zaczesaną brodę do przodu i przez to że grzywka zlała się z brodą i grzbietem kufy, ucho jakieś niewidoczne i całość wygląda tak właśnie a la kerry blue ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Ale będzie rozkmina teraz :p[/QUOTE]

a żebyś wiedziała:evil_lol:

[quote name='weszka']Jakoś tak całokształt mi nie podszedł - wyszła terierowata w wyrazie, a przecież taka nie jest. Może za bardzo ma zaczesaną brodę do przodu i przez to że grzywka zlała się z brodą i grzbietem kufy, ucho jakieś niewidoczne i całość wygląda tak właśnie a la kerry blue ;)[/QUOTE]

kerry blue mówisz...to się małejwaszce będzie podobać:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

tak do przodu to jej się sama teraz układa, mi tam się dalej foto podoba:cool3: ale jak ktoś jeszcze powie że jest bleeeee to wywalę z kompa;):roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A ja jestem zdania - nie ruszać brody ! Ja od lat nie ruszam :p[/QUOTE]

[quote name='weszka']Hahaha nie twierdzę że jest bleee ale nie chwyciła mnie za serce ;)
Justa popieram! Nie tykać brody ;)
Ale swoją drogą to tylko mogę pozazdrościć że Gass ma takie brodzisko że jest co kombinować z kształtem... może jakiś przeszczep dla moich ;)[/QUOTE]

jakbym jej nie cięła brody to by ją ciągała po ziemi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

i wcale nie ma czego tu zazdrościć bo ona zaraz po wystawie wcale nie wygląda jakby była odpicowana:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa'][B]wreszcie skończyłam więc:
ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY BAZAREK PSIOWY NA KIELCE :-) :-) :-)[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174268-DLA-PSA-I-KOTA-i-Pani-ROGZ-karlie-KONG-RC-karmy-turkusy-zabawki-NA-KIELCE-do-3-12-09[/URL][/QUOTE]

świetnie go zrobiłaś, ciężko się powstrzymać, żeby czegoś nie zamówić:cool3:

[quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/g-Kopia.jpg[/URL]
ehhh mnie się podobuje bardzo bardzo !!!!!!!!!
wiem-nic odkrywczego nie napisałam[/QUOTE]

ufffff...już myślałam, że mam jakiś spaczony gust:evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']do wstrzemięźliwości zakupowej wzywać nie będę na pewno...
powiem więcej!!
dodałam nowe fanty :-) hehe[/QUOTE]

Ty kusicielko wstrętna:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:

[URL="http://s444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/?action=view&current=DSC_6543-Kopia-Kopia.jpg"][IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6543-Kopia-Kopia.jpg[/IMG]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

noo jaka zmiana brody:cool3:
[quote name='ariss']taka szlachetniejsza jest...no ale może się mylę:niewiem:
[/QUOTE]

bardzo dobrze powiedziane - szlachetniejsza;)
ale gdzie tam wiejskie burki do szlachty porównywać:evil_lol: dlatego ja wolę poprzednią wersję (taka jak masz w avatarze?:hmmmm:) i chyba udało mi się taką wyciąć u Samby;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']baaaardzo apetyczne zdjęcie!! :lol:
świetne![/QUOTE]

dziękuję:lol:

[quote name='LeCoyotte']noo jaka zmiana brody:cool3:


bardzo dobrze powiedziane - szlachetniejsza;)
ale gdzie tam wiejskie burki do szlachty porównywać:evil_lol: dlatego ja wolę poprzednią wersję (taka jak masz w avatarze?:hmmmm:) i chyba udało mi się taką wyciąć u Samby;)[/QUOTE]

czyli taką jak ma teraz..to ta sama broda:loveu:pokaż Sambulkę:modla:

[quote name='malawaszka']hahaha jak zobaczyłam fotkę to od razu pomyślałam o kerraczku, ale tylko odrobinkę bo kerraki to mają przecież kozią bródkę[/QUOTE]

u doginki usuneli nasze posty:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']hmm może i ta sama, ale wygląda na inną, chyba przez inne ułożenie głowy? W każdym razie mi się podoba taka jak w avku:p S. pokażę jak zdjęcie zrobię;)[/QUOTE]

Ja wiem czemu ten avek Ci się tak podoba:evil_lol::diabloti:

To chociaż daj jakieś inne foty.Please!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']oo fotka się pojawiła, z takim spojrzeniem bardzo sznaucerowym:diabloti:[/QUOTE]

pojawiła się, ale tak mnie zaczyna to wszystko irytować że powoli zastanawiam się czy prowadzenie tego wszystkiego ma sens.
Doginka chyba ze 4 lata prowadziła galerię, po to żeby dostać bana i żeby cały jej przybytek zamkneli:angryy:


[quote name='malawaszka']to jest chore... niedługo będzie strach się odezwać inaczej niż "jaaakie piękneeee i sweetaśne"[/QUOTE]

no właśnie..nie wiem co tu się dzieje:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...