Jump to content
Dogomania

Rogata galeria szalonej sznaucerki


ariss

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='ariss']napisałam jakie 2 foty się nadają. ale widać, że nie tylko Miśka nie widzi co jest dobre a co nie:angryy:dalej jest mi przykro:roll:choć dziękuję że przynajmniej część wywaliłaś!

Poza tym jak już Ty albo Miśka obrabiacie zdjęcia to róbcie to dobrze, bo na focie z sędzią nie dość ze ja wyglądam jak idiotka to jeszcze przyjżyj się dokładnie obróbce:angryy::eviltong:[/quote]
Nie wiem, czy zauważyłaś, że edycja była w nocy tuż po moim powrocie z domku do domku;)Byłam padnięta, a Miśka nie umie porządnie obrabiać fot w PS. :shake: - Ona ma dopiero 14 lat:razz:
Ja zaraz wszystkie foty usune;)

Link to comment
Share on other sites

Zakazałam Dominice dotykać się do kompa:angryy::mad:
[quote name='malawaszka']łomatko :mdleje: co tu się dzieje? :crazyeye: ja nie widzę nic złego na tych fotach naprawdę - ani Gasska nie ma garba, ani nic :niewiem: no ja sie nie znam, ale naprawdę nie widzę czego się można doczepić na nich???[/quote]
Widać, że Ewa uważa inaczej i ja to uszanuję, dlatego już usunęłam wszystkie foty;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']Nie wiem po co wstawiłaś takie beznadziejne zdjęcia:roll:nie wiem co chciałaś tym osiągnąć:shake:Jak wstawiasz zdjęcia Gordona to z całej masy cykniętych fot potrafisz wybrać te dobre ale widze że u innych psów wstawiasz jak leci:roll:

jedyne co się dla mnie nadaje to ewentualnie to
[url]http://1.1.1.4/bmi/i31.tinypic.com/2i9o9k4.jpg[/url]

i 3 fota z pierwszej serii!!!

Jest mi przykro![/QUOTE]
Weszłam tutaj wczoraj, przeczytałam ten post i byłam przekonana, że żartujesz :mdleje:

Mimo wszystko - gratuluje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']łomatko :mdleje: co tu się dzieje? :crazyeye: ja nie widzę nic złego na tych fotach naprawdę - ani Gasska nie ma garba, ani nic :niewiem: no ja sie nie znam, ale naprawdę nie widzę czego się można doczepić na nich???[/quote]

wiem,że się nie znasz:eviltong:a czy pies tylko jak ma garba to źle wygląda:evil_lol:

[quote name='Doginka']Zakazałam Dominice dotykać się do kompa:angryy::mad:

Widać, że Ewa uważa inaczej i ja to uszanuję, dlatego już usunęłam wszystkie foty;)[/quote]

i na taka odpowiedz liczyłam odrazu!!!
Dziękuję!
Sylwia, zobacz że wszyscy zarzucają Ci wstawianie pokracznie pokazanych psów,więc nie jest to moje widzimisię.
Lepiej wstawić mniej a superowe.
Jestem nie na swoim kompie i jade teraz na działkę.Napisze do Ciebie wieczorem na gg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Weszłam tutaj wczoraj, przeczytałam ten post i byłam przekonana, że żartujesz :mdleje:

Mimo wszystko - gratuluje[/quote]

Nie nie żartuje i nie będe na forum pisać dlaczego, powiem to Sylwi wieczorem.Choć jestem pewna że ona to doskonale wie;)

Tłumaczyłam to kiedyś: Justa napewno wie o czym mówie i jak to jest z fotami wystawowymi.

Link to comment
Share on other sites

Ohohooo ale tu widzę ostra wymiana zdań.. No ale ja w pełni rozumiem - może w innych rasach nie ma takiej zawiści jak u nas :shake: O czym można się przekonać niestety na każdym kroku.

Wydaje mi się, że te fotki są ok, ale jakbyś miała jakieś zastrzeżenia Ewcia, to mów - usunę ;)
Niestety moją 70mm niewiele mogłam zrobić, bo krótki - niestety do tych warunków za krótki :-( Ale coś tam jest - zawsze jakaś pamiątka

Trochę z oceny:
[IMG]http://img56.imageshack.us/img56/9974/dsc0106i.jpg[/IMG]

[IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1150/dsc0109m.jpg[/IMG]

[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6471/dsc0120.jpg[/IMG]

[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4376/dsc0131w.jpg[/IMG]

Oczywiscie ogromne gratulacje po raz kolejny :loveu::loveu::loveu: Gassira jest najpiękniejsza i ja byłam pewna, że z Diego wygracie :loveu::loveu::loveu:

Reszta fotek Gasski i Diego jak wrócę z roboty ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam Gassire w Waszej galerii-zajrzalam tu dzisiaj drugi raz.Chcialam pogratulowac kolejnego zwyciestwa....bardzo serdecznie

[quote name='ariss']kukła czy nie.Zdjęcia są z konkursu piękności i mają być idealne...ja tez wstawiłam tylko jedno zdjęcie swojej Gassuli pomimo że mam sporo dobrych, ale publikowane foto ma być najlepsze!!!Tu chodzi o jakość a nie o ilość!
Mam nadzieję,że zostawiłaś tylko 2 foty o jakich mówiłam.
I nie odwracaj kota ogonem!!!!Bo ja Ci nieba przychylam, kończe championaty z Gordonem, zajmuje się nim jak własnym psem, a Ty nie potrafisz uszanować mojej prośby i piszesz że jestem przewrażliwiona.[/quote]

Inni tez kiedys przychylali nieba,wystawiali Gordona....konczyli championaty,a potem ogladaja zdjecia swoich psow wywinietych na lewa strone nieomalze.....niestety historie lubia sie powtarzac,a ludzie sie nie zmieniaja-moze tylko robia sie na starosc coraz zlosliwsi......:razz: ( tak jak ja na przyklad :evil_lol: )


sorry za offa-jeszcze raz gratuluje i mam nadzieje-ze Gass bedzie dzielnie reprezentowala polskie sznaucery na swiatowce -wroze Jej murowany sukces!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Łosz ostro tu. Fot nie widziałam to się nie wypowiadam jakie były. Ale fakt jest taki, że też mnie wkurza jak ktoś wstawia "pokraczne" foty albo w każdym razie takie które nadają sie raczej do szuflady może jako pamiątka, a nie na widok publiczny.
Choć trudno mi sobie wyobrazić źle wyglądającą Gass ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Weszka[/B], na żadnej mojej fotce Gassi nie wyglądała źle, bo to ładna suka i nie da się jej zrobic złej foty tak jak psu Lutomskiej:angryy: Ewa ma piękną sukę i doskonale o tym wie, a ja już się domyślam, że chodzi o ten milimetr wysunięte łapki do przodu:diabloti: Bo nic innego nie zauwazyłam:shake::niewiem:

A Ty Lutomska nie odwracaj kota ogonem, bo ŻADEN, powtarzam ŻADEN z twoich psów nie umywa się do Gassiry:cool3: I w przeciwności do Ciebie, my z Ewą szybko sobie wyjaśnimy sytuację, bo Ona jest normalną osobą, bez krzty zawiści:cool3: i daleko Tobie do Niej z kuturą osobistą:evil_lol::cool3:

[B]Ewa[/B] pogadamy wieczorkiem na GG;):loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja też dziś nie mogłam wejść - opera nic nie pomogła bo było to samo - było dogo ale jak próbowałam się zalogować to biała kartka :shake: minęło samo - to problem dogo i nie mamy na to wpływu[/quote]
Dokładnie;)
Właśnie Ewa zainstalowała operę i dalej biała strona:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...