Jump to content
Dogomania

Mielec - Bunia już w Niemczech, Joyek też pojechał!! Sami popatrzcie!


wachura

Recommended Posts

MTJL,
Klusia tez tkwila ponad 3 lata w schronisku. NIKT o nia nie pytal, mimo, ze non stop byla na allegro. A w hoteliku spedzila ok. 2 tygodni. Szybko znalazla dom, pomogly dobre zdjecia i szczegolowy opis.

A moze podeslesz ten watek do Murki, niech rzuci okiem i oceni szanse Joyki na hotelik i adopcje. Mozna by ja wtedy wpisac do kolejki oczekujacych.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja śledzę wątek panienek cały czas ;)
Czy mają szansę na dom - trudno mi powiedzieć.
Biorąc Klusię (średniej wielkości kundelka poniemiecka 6letnia) bałam się, że u nas trochę pobędzie. A tu niespodzianka, 2 tygodnie i jest już w domku! (dziś przyszły jej fotki z nowego domu, wkleję jak mi będzie jeszcze dogo działać).
Natomiast piękna młoda sunia owczarek niemiecki (Klara) czekała na dom prawie 3 miesiące!
Na to naprawdę nie ma reguły :shake:

Jedno jest pewne: obie suczki nie są staruszkami i mają szansę na dom!

Link to comment
Share on other sites

No i może zakładając największy koszt miesięczny, czyli 30*15=450 zł, to czy ktoś byłby w stanie się zadeklarować na miesięczne wpłaty - jeśli tak to jakie?
Ja mogę zadeklarować 100 zł (przynajmniej na początek).

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie Joyka powinna byc naszym kolejnym psiakiem skladkowym.
Wtedy Twoje 100,- miesiecznie podratowaly by skladki, poszlyby na sterylke, szampony, itd. Co do Babuni to przydalaby sie nam Wachura i jej opinia.
Wiadomo, ze chcialoby sie wyciagnac wszystkie psy, ale co do niektorych ma sie wiekszy sentyment :oops: jak do Joyki, Babuni....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTJL']No to sobie trochę poczytałam...
Ulka18, jak zwykle zawsze najlepiej poinformowana co-gdzie-kiedy - super - dzięki!![/quote]

Ktoś musi czuwac nad całym naszym przedsięwzięciem...:lol:
Dobrze, ze mamy Ulkę18 wśród nas.

Składkowo opłacamy psiaki wyciągniete ze schroniska do hoteliku. Każdy deklaruje ile moze wpłacac miesiecznie na psiaki. Ponieważ jest nas tylko kilka osób, wyciagany jest więc najczęsciej JEDEN pies. Ze składek opłacany jest hotelik, wet, wszelkie konieczne zabiegi (np. kastracje) oraz transporty.
Ewentualna nadwyzka, która zostaje z jednego psiaka po jego wyadoptowaniu przechodzi na kolejnego. I tak z Rudego na Gacka przeszło ponad 300zł :lol:. Oczywiście nie oznacza to, ze nie płacimy wtedy naszych zobowiązań. Mamy po prostu większe pole manewru. Nigdy nie wiadomo czy psiak, który został wyciagniety, nie będzie wymagał jakiegoś specjalistycznego, drogiego zabiegu.
No to tak po krótce.

Kolejka jest spora, ale warto czekac.
Każdy z nas zgłasza jakiegos psiaka. Najczęściej są to nasi wirtalni podopieczni i inne psiaki, które jakos nam zapadły w pamięc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

MTJL,
jest nas kilka osob jak napisala Reno.
Ulka18, Reno, Jagoda, Ewatr, Terra oraz KubaP i od niedawna Agusiazet do nas dolaczyla. Skladamy sie przewaznie po 50,- zl miesiecznie lub wiecej jak ktos ma wolna kase. Niektore psiaki krotko czekaja w hoteliku vide Klusia, niektore dluzej. Trzeba sie liczyc z minimum 1,5 miesiecznym pobytem psa w hoteliku, to zalezy od wieku i kondycji psychicznej psa oraz od tego czy jest reakcja na ogloszenia. Zawsze tez sterylizujemy/kastrujemy zwierzaki.

Mysle, ze Joyka mialaby szanse na dom jesli by nauczyla sie zycia od nowa w Murkowym hoteliku.To ladna sunia, ma piekne futro, na pewno latek ma troche 6-7-8, ale wierze, ze znalazlaby dom. Tak samo Babunia, ale to musi Wachura zadecydowac.

Link to comment
Share on other sites

To fajnie, że tak działacie zorganizowanie. Podoba mi się, że tak się trzymacie razem, bo jak to się mówi "w kupie siła" no i pewnie efekty też są bardziej satysfakcjonujące, bo widoczne..., a i mobilizacja jest większa, bo można się w chwilach zwątpienia wspierać...
Chętnie dołączę do Was (jeśli można ;)).

Jakoś jeszcze nie dotarłam do wątku z jakimiś rozliczeniami (sorry na razie przeczytałam tylko wątek Murkowego Hoteliku) - to się prowadzi każdorazowo do nowego ratowanego, czy jest jakiś wątek "silnej grupy pod wezwaniem.... Ulki" ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Póki co, wklejam link do nowej aukcji Joyki:
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=371088647"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=371088647[/COLOR][/B][/URL]

Na razie mam problemy z edycją podpisu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTJL']Jakoś jeszcze nie dotarłam do wątku z jakimiś rozliczeniami (sorry na razie przeczytałam tylko wątek Murkowego Hoteliku) - to się prowadzi każdorazowo do nowego ratowanego[/QUOTE]
Tak wyglada rozliczenie, robione jest co miesiac od przyjecia psa przez Murke.
Dokladnie kto ile wplacil, na co poszlo, ostatni post na stronie:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=49887&highlight=mieleckie&page=71[/url]

W tej chwili wlasnie pisze do p.kierownika prosbe o sprawdzenie, czy 10 psiakow z listy wyslanej do Fundacji Dobermana nadal jest, bo Fundacja chce im szukac tymczasow i domow.
Babunia jest na tej liscie (maja byc psy max do wielkosci sredniej).
Trzymajcie kciuki za Babunie :modla:

Link to comment
Share on other sites

Babunia ma szanse na dom w Niemczech. P.Kierownik musi tylko zrobic kocie testy.
[QUOTE]Temat: Babunia
Od: "Dobermann-Nothilfe" <[email protected]>
Data: Pn Maja 26 2008, 2:27 pm
Do: [email][email protected][/email] (więcej)

[COLOR="Red"][SIZE="3"][B]Wir brauchen alle Infos zu Babunia,
Wir haben schon eine gute Anfrage für sie.-) [/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

Gdyby ten domek wypalil, to mozna by Joyke zahotelikowac i dwie suczynki mialyby duze szanse na szczescie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...