Jump to content
Dogomania

Mielec - Bunia już w Niemczech, Joyek też pojechał!! Sami popatrzcie!


wachura

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Załączam nowy link do aukcji Joyki:

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=351112251"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=351112251[/COLOR][/B][/URL]

Czy wiadomo coś więcej o możliwości wyjazdu Buni do Niemiec?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Czy wiadomo coś więcej o możliwości wyjazdu Buni do Niemiec?
[/QUOTE] Na razie nic nowego nie wiadomo. Aisak napisala, ze Niemcy sami moga Babunie wysterylizowac. Bede pilnowac tej sprawy, mam nadzieje, ze domek dla Buni sie znajdzie :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Musi sie udac :kciuki: Joyka pewnie tez by poszla, gdyby byla ciut mniejsza :roll: Niemcy z tej biora male psiaki, a inne to raczej tylko dobermany.[/quote]

Właśnie to nie do końca jest tak. Oni chyba na razie wyłuskują z Mielca maluchy(czyt. niewielkie pieski), bo więcej ich można przewieźc mniejszym samochodem.
W tą sobotę dla DN dziewczyny z Łodzi jadą do Opola z (chyba) 7 psami, z czego większośc to na prawdę duże psy i żaden dobka nie przypomina.
Myślę, że i na większe Mielczaki przyjdzie czas ;).

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
W tą sobotę dla DN dziewczyny z Łodzi jadą do Opola z (chyba) 7 psami, z czego większośc to na prawdę duże psy i żaden dobka nie przypomina
[/QUOTE] I wszystkie psy bierze Fundacja DobermannNotHilfe :crazyeye:
Cale szczescie, ze oni, bo na czarny kwiatkach takie rzeczy o duzych psach do D/NL ostatnio czytalam, ze mnie serce do teraz boli :bigcry:

A w Lodzi jakie jest nastawienie kierownictwa do adopcji przez Fundacje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']I wszystkie psy bierze Fundacja DobermannNotHilfe :crazyeye:
Cale szczescie, ze oni, bo na czarny kwiatkach takie rzeczy o duzych psach do D/NL ostatnio czytalam, ze mnie serce do teraz boli :bigcry:

A w Lodzi jakie jest nastawienie kierownictwa do adopcji przez Fundacje?[/quote]

Dziewczyny wiozą dla DN, ale czy to psy dla nich czy do innej fundacji-nie wiem. Mielecka Murka tez pojechała przecież do innej fundacji.
A nasze schronisko dołożyło nawet pieniżdze na wyjazd dziewczyn do Niemiec, by skontrolowały kilka domów (wizyty poadopcyjne). To był ten transport, którym jechał Melon i Czaruś. I tak dziewczyny były, porozmawiały i zobaczyły. Wszystko grało!!!
Łódź współpracuje w sumie z 3 niemieckimi fundacjami: DN, HundehilfePolen i jeszcze jedną, kórej nazwy teraz nie pamietam. Do tego kilka psów wyjechało do Szczecina do Agnieszki Draabe, skąd również pojechały dalej do Niemiec.
Mamy zdjęcia psów co jakis czas, jakieś wiadomości. Wiadomo, ze nie o wszystkich. Ale przecież i w Polsce po niektórych adopcjach kontakt ginie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja ostatnio mam totalny odjazd z pracą i nauką... Przepraszam, że tak mało się udzielam. Wklejam link do nowej aukcji Joyeczki:
[URL]http://www.allegro.pl/item362586986_mila_kudlata_sunia_jak_puchaty_owczarek.html[/URL]

Suńki, musicie w końcu się doczekać!!!

Link to comment
Share on other sites

Tylko, że tyle czasu Joyka i Babunia mają aukcje i taki marny odzew...
Ciekawe, czy ktoś chociaż pytał się o nie w Schronisku?

Bo jakby co, to ja oczywiście dokładam się do hoteliku (niestety chyba całych kosztów nie będę w stanie pokryć), ale co z tym szukaniem domku?

A może ja już po prostu zbyt czarno to widzę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...