Jump to content
Dogomania

Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...


Ola164

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no ślicznie. przecudna<3
Muszę was o coś spytać :oops:

Jak oficjalnie oznacza się psy z domieszką rasy? tzn. jeśli pisze gdzieś się rasę psa np. w książeczce zdrowia psa i jest to pies w typie rasy jednak nie wiadomo z czym zmieszany to pisze się mix czy może krzyżówka? Elkhound Norweski mix? Mieszaniec Elkhounda Norweskiego? pomóżcie bo głupi dylemat :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Asiu wpisz że to mix Elka (w końcu taki podobny) ;) I wymiziaj Go ode mnie :) Ja chce go znowu zobaczyć!

[I][B]Hapisiu :*[/B][/I][/quote]


no pewnie. dla mnie ma 90% z elka :eviltong: WYMIZIAM GO Z NAJWYŻSZĄ PRZYJEMNOŚCIĄ I POWIADOMIĘ ŻE TO OD CIEBIE:loveu: myślisz że ze zdjęcia Cię pozna? hahaha żartuję naturalnie xD ;P jak będzie jaka akcja to PISZ ;*
Hapiś
[*]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[B][FONT=Comic Sans MS]Witaj kochana Hapisiu tak dawno nic do Ciebie nie pisałam ale nie myśl że zapomniałam o tobie bo tak nie jest absolutnie nawet tak nie myśl kochana :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Oczywiście że pamiętałam o tobie non stop :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Mam nadzieje że za tęczowym mostem jak zwykle jest Ci dobrze :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]U mnie wszystko prawie wporządalku :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Mój piesiu jutro ma 1 urodzinki proszę was i Ciebie Hapisiu o to żebyście psiaczki sprawiły żeby dalej był zdrowy i żeby pozostał tym łobuzem jakim jest ;P[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7]
[*][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B][FONT=Comic Sans MS]Cześć Hapiczko :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Jak się czujesz maleńka ^^ ;][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Mam nadzieję że dobrzę i że twoja pani również się dobrze czuje :)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Pamiętam o tobie kochana [SIZE=7]<*>[/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...