Jump to content
Dogomania

Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...


Ola164

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Olu, łzy płyną strumieniem po klawiaturze...:-(

Moja najukochańsza przyjaciółka zginęła w podobny sposób. Miała tylko 7 miesięcy...
Takiego porozumienia dusz i podobnych charakterów nie spotkałam wcześniej. Rozumiałyśmy sie bez słów ,uwielbiała zasypiać mi na kolanach ,tulic się . Straszny pieszczoszek ... W znajomych sytuacjach,miejscach -mala cwaniara. Gdy nie było mnie przy niej byla małą zagubioną istotką:-(.
...Ten dzien był inny niż wszystkie. cos czułam ja , czuła też i ona. Jeszcze bardziej za mną człapała,tuliła się i nie spuszczała mnie z oczu ani na moment. Pojechałam do pracy...
Ktoś wjeżdżał na podwórko,ktoś zapomniał w porę nacisnąc pilota od bramy...Heavy,która NIGDY i nigdzie nie wyszłaby na ulice beze mnie.Wyszła...pierwszy raz. 2 metry od bramy, uciekając do domu ...do mnie...zakończyła swój króciótki zywot...jeszcze podobno próbowała sie podnieść ...jeszcze bilo serduszko ,gdy mąż niósł ja na rękach...Nikt się nawet nie zatrzymał...
Zostałam sama...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam że jesteście... Przykro mi z powodu smierci Heavy oraz Kesi... :(

[I][B]Hap...
Jak zawsze...
Coraz mocniej z kazdym dniem...
Kocham...
Tęsknię...
Przepraszam... [/B][/I]

[I][B]"Dopiero po stracie najbliższych uświadamiamy sobie jak byli dla nas ważni..."[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Dlaczego los był tak podły?
Dlaczego bez zrozumienia?
Miałyśmy przecież plany...
Miałyśmy wspólne marzenia...

Tak wiele było przed Tobą...
Tak wiele na Nas czekało...
Ja już nie jestem sobą...
Po tym co nas spotkało...

Odeszłaś w cudowne krainy,
Odeszło też moje serce...
Zwiedzaj tęczowe doliny...
Przepraszam...
Nie umiem powiedzieć więcej...[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj było Święto Św. Franciszka, wasze Święto- Międzynarodowy dzień Zwierząt, a nie byłam w stanie dostać się na dogo, żeby was odwiedzić.

[COLOR=Blue][I][B]Dziś jest pierwsza niedziela października czyli Psie Zaduszki.
Niech to światełko będzie znakiem naszej miłości do was i naszej pamięci o was - nasze psie Aniołeczki
[img]http://img502.imageshack.us/img502/209/granatoweswiece127nw0.gif[/img]

[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...