Jump to content
Dogomania

2letnia suczka DOG ARGENTYNSKI - ma dom.


SAN-AGNES

Recommended Posts

[IMG]http://i31.photobucket.com/albums/c391/SanAgnes/DSC00916.jpg[/IMG]
[IMG]http://i31.photobucket.com/albums/c391/SanAgnes/DSC00919.jpg[/IMG]
[IMG]http://i31.photobucket.com/albums/c391/SanAgnes/DSC00921.jpg[/IMG]

2letnia suczka DA, kontaktowa, niedopieszczona i BARDZO spragniona cieplej i troskliwej reki SWOJEGO czlowieka. Wysterylizowana i bardzo dobrze wychowana. Nie toleruje konkurencji i lubi polowac, wiec szukam jej domu bez jakichkolwiek zwierzat.
W miare mozliwosci bede uaktualniac jej galerie zdjeciowa, mam nadzieje jak najkrocej !
W sprawie adopcji prosze o kontakt osobisty pod nr kom 606 382966.

Agnieszka Chmielak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam pani Agnieszko:bye: Tora przesyła buziaki tacie Śpiochowi:lol:

A co to za piękność tu nam się prezentuje? Lubi polować- to brzmi groźnie, Tora też lubi ale jeszcze nic nie udało jej się złapać( Deta twierdzi, że to dlatego , że jest za gruba, też coś :crazyeye:, jest akurat a Deta się nie zna po prostu:eviltong:)

Już rozgłaszam małą po swoich wątkach, rozumiem, że sytuacja nie jest tragiczna czyli suka nie przebywa nigdzie w schronisku albo w innych złych warunkach? Tylko ktoś jej nie kocha. A naprawdę żadnego innego zwierzaka nie zaakceptuje nawet samca?

Link to comment
Share on other sites

czesc @Vitis ;)
suka jest w hotelu, zachowuje sie bardzo dobrze, ale poniewaz w poprzednim domu walczyla z samcem, w tej chwili nie odwaze sie jej reklamowac jako
" suczki nadajacej sie do domu, w ktorym samiec mieszka " :shake:

nie ma za soba trudnej czy bolesnej przeszlosci, potrzebuje jedynie odpowiedzialnego i stabilnego domu :)

@ruda76
dzieki za opieke nad watkiem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ojej, jaka piękna białaska :loveu:. Szkoda, że taka agresorka... Musi trafić w odpowiedzialne ręce. Chętnych na białasy teraz dużo, tylko większość z nich...

A jak długo może być jeszcze w hoteliku?

P.S. Widzę, że drożdżaki atakują jej kopytka. Macie na to jakiś patent?

Link to comment
Share on other sites

Może i dobrze, co nagle to po diable. Taka argentynka i jeszcze z charakterkiem potrzebuje doświadczonego człowieka, raczej nie takiego co zaczyna od szczeniaka.Na razie więc mocno trzymamy kciuki.
To są drożdżaki?- takie ciemne smugi na łapach , przy pazurach? Tora miała takie plamy , lizała łapy i sierć wyłaziła.Przez dwa miesiące dawałam omega3 w oleju rekinim,3 kapsułki dziennie, 20 mg w kapsułce, plus jakieś inne składniki tam były, i prawie przeszło. Dzis byłam u weta na szczepieniu i pytałam o to, powiedział, że skoro pomogło to i dobrze:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VitisVini']To są drożdżaki?- takie ciemne smugi na łapach , przy pazurach? Tora miała takie plamy , lizała łapy i sierć wyłaziła.Przez dwa miesiące dawałam omega3 w oleju rekinim,3 kapsułki dziennie, 20 mg w kapsułce, plus jakieś inne składniki tam były, i prawie przeszło. Dzis byłam u weta na szczepieniu i pytałam o to, powiedział, że skoro pomogło to i dobrze:lol:[/quote]Zaczęło się od zaczerwienień i lizania. Między palcami było wilgotno i tak się "maśliło". Z czasem zaczęło ciemnieć. Powtarza się zawsze jak jest wilgotno. Ciemne plamy/włosy już zostały.
Tran rekini też był przerabiany. Pomógł na sierść, na łapy nie.
Pewnego razu się wkurzyłam brakiem sensownego leczenia i zrobiłam wymaz - wyszły drożdże.
To tyle w ramach offu... :oops:

SAN-AGNES, czy sunia ma jakieś ogłoszenia? Może warto by jej zrobić np. Allegro (z zaznaczeniem, że jest wysterylizowana i że przed wzięciem psa wizyta adopcyjna).

Link to comment
Share on other sites

Agnes ,napisz mi dokladnie /na priwa/gdzie to jest .Ja caly czas szukam doga dla ksiedza. Dzisiaj porozmawiam z nim i podam wieczorem informacje. On mial kiedyś doga ,tak mi powiedzial. Warunki naprawdę dobre.Tylko czy wasza niunia nie bedzie bala sie jego czarnego płaszcza ,bo moja jedna z jamniczek na jego widok wyłazi ze skóry natomiast druga lize gdzie popadnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...