Jump to content
Dogomania

Simba Przekroczyła Tęczowy Most A Mi Serce Pękło :-((


BeataSabra

Recommended Posts

znalazłam coś takiego, po tym jak napisałaś o szczękościsku: [SIZE=2][B]Choroba Aujeszkiego
(tzw. wścieklizna rzekoma)[/B][/SIZE][SIZE=2]Brak apetytu, nerwowe zachowanie, spadek wagi ciała, czasem utrata świadomości, świąd głowy i jej obrażenia na skutek drapania się. Bardzo rzadko występuje ale może to to cholerstwo?
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 597
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tweety']znalazłam coś takiego, po tym jak napisałaś o szczękościsku: [SIZE=2][B]Choroba Aujeszkiego
(tzw. wścieklizna rzekoma)[/B][/SIZE][SIZE=2]Brak apetytu, nerwowe zachowanie, spadek wagi ciała, czasem utrata świadomości, świąd głowy i jej obrażenia na skutek drapania się. Bardzo rzadko występuje ale może to to cholerstwo?
[/SIZE][/quote]

Ona się wcale nie drapała.
Ani trochę

Link to comment
Share on other sites

Jak spotkam na ulicy - zabiję.
Miałyście zadzwonić.

Cykloferon działa cuda.

Przypomniało mi się, jak moja koleżanka leżała na podłodze koło ciężko chorej kotki, płakała i krzyczała: -Przecież zdarzają się cuda!
Ale cud się nie zdarzył. Kotka umarła.
Pan Bóg nie lubi zwierzątek.
Ludzi też nie lubi.


Czekam.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie ta strona Nieba jest zwana Tęczowym Mostem. Kiedy zwierze umiera, udaje się w to specjalne miejsce, które dla nas pozostających tutaj jest niedostępne.

Są tam łąki i wzgórza dla wszystkich naszych Wyjątkowych Przyjaciół, wiec mogą razem bawić się i biegać. Jest mnóstwo jedzenia, wody i słońca- nasi Przyjaciele żyją w cieple i dostatku. Wszystkim zwierzętom, które były chore i stare zostaje przywrócone zdrowie i wigor; ranne i okaleczone zostają uzdrowione i są znowu silne, dokładnie takie, jakie pozostały w naszych wspomnieniach i w snach z dni minionych.

Są tam szczęśliwe i zadowolone, z wyjątkiem jednej, malej rzeczy: każde z nich tęskni za kimś wyjątkowym, za kimś kto pozostał. Razem bawią się i biegają, ale przychodzi taki dzień, kiedy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego błyszczące oczy patrzą uważnie; jego ciało zaczyna drżeć. Raptem oddziela się od innych, leci przez zielona trawę, szybciej i szybciej... Poznał Cię! I kiedy Ty i Twój Przyjaciel wreszcie się spotkaliście, przytulacie się do siebie w radości ponownego
połączenia- nigdy nie będziecie rozdzieleni. Deszcz szczęśliwych pocałunków na Twojej twarzy, ręce tulą ukochana głowę, znów patrzysz w te ufne oczy, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale na zawsze pozostały w sercu... Razem przechodzicie przez Tęczowy Most...



[URL]http://www.indigo.org/rainbowbridge_ver2.html[/URL]

Beata & Sabra & Mała & Tequila


W sercu :(za tęczowym mostem :
Koty: Etiopia, Kitka, Mały, SIMBA (*){*}
[*]
pies Ares,
świnki morskie: Junior 1,Funia 1, Funia, Mysza 1,Mysza, Rudzik, Książe, Tuptuś,
królik Zuzia
szczurki: Bryś, Bzik, Fuks, Lucky,
koszatniczki: Junior, Jerry, Bobek
oraz chomiki Niuchacz 1, 2, 3 i Papugi Roko, Koko)


Simba została przeprowadzona przez Tęczowy most nie było już żadnych szans

Śpij córeczko

Tweety bardzo dziękuje sama bym nie dała rady przez to przejść.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...