Jump to content
Dogomania

Simba Przekroczyła Tęczowy Most A Mi Serce Pękło :-((


BeataSabra

Recommended Posts

  • Replies 597
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Simbusiu Dzień Dobry.

Jest mi tak bardzo ciężko i tak bardzo smutno.

Nie potrafię sobie z tym poradzić.....

To tak okrutnie boli

Wiem że nie mogłaś zostać nie miałaś na to siły - a walczyłaś z choróbskiem jak wielki Lew.

Nie pobawiłaś się nawet tą myszką z kocimiętką.......

Simba Kocham Cię i zawsze tak będzie.......

Link to comment
Share on other sites

dobrze, że jesteś Beatka, bo bałam się o Ciebie. Simbula pewnie jeszcze śpi wtulona w ciocie, przecież za nią daleka podróż, niech wypocznie.
A potem śniadanko i wojowanie do obiadu.
Simbuniu, pamiętamy i jest nam bardzo ciężko:placz::placz::placz:. Ale skoro ty byłaś taka dzielna to my też musimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']dobrze, że jesteś Beatka, bo bałam się o Ciebie. Simbula pewnie jeszcze śpi wtulona w ciocie, przecież za nią daleka podróż, niech wypocznie.
A potem śniadanko i wojowanie do obiadu.
Simbuniu, pamiętamy i jest nam bardzo ciężko:placz::placz::placz:. Ale skoro ty byłaś taka dzielna to my też musimy.[/quote]

Jestem
:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Simbusiu
To wszystko jest bez sensu bez ciebie......

Musiałam udawać dzisiaj że nic się nie stało że mi wcale nie jest smutno.
Byłam u siostry a ona nie wtajemniczona w kocie sprawy.

W autobusie nie można sobie popłakać bo się patrzą jak na świra.

Dzień się kończy..... a mnie coraz bardziej boli

Czemu ??

Czemu tak się stało??

Czy ja coś źle zrobiłam ??

Czegoś nie dopilnowałam??

Nie dam rady...........

Kawałek mnie umarł razem z Tobą Kociczko


Byłam w sklepie zatrzymałam się przy regale z Whiskasem chciałam Ci kupić mleczko i juniorka.....
Ale Ciebie przecież już nie ma.

Nadal zaglądam do kojca........... Tylko po co ???........

Link to comment
Share on other sites

Beatka, spokojnie, Simbie jest przykro, że widzi Cię taką zrozpaczoną, ona nie chce abyś się zadręczała, bo przecież zaznała u Ciebie najlepszej opieki na świecie. Myślisz, że za co te baranki, buziolki i udeptywanie? Za to, że ją kochasz a ona Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']Beatka, spokojnie, Simbie jest przykro, że widzi Cię taką zrozpaczoną, ona nie chce abyś się zadręczała, bo przecież zaznała u Ciebie najlepszej opieki na świecie. Myślisz, że za co te baranki, buziolki i udeptywanie? Za to, że ją kochasz a ona Ciebie.[/quote]

Staram się naprawdę....
Ale mi nie wychodzi.......

Tweety byłam u Pawła.

Rozmawialiśmy o Simbie......
Przeanalizowaliśmy całe leczenie krok po kroku tam i spowrotem.

Paweł cały czas zastanawia się dlaczego tak się stało.......


Co do jednego jesteśmy zgodni ZA PÓŹNO SIMBA TRAFIŁA DO WETA

Paweł ma w Środę przekazać tej "pani" że ma policzyć kotki do sterylizacji.

Moje koty się do mnie kleją kotka u siostry się do mnie kleiła a ja ......a ja nie jestem w stanie ich głaskać.

Tequila szuka zagląda do kojca.
Sabra chodzi i piszczy i liże mnie po twarzy jak ......jak ......Simba.....Ona zanim całkiem odpłynęła z środy na czwartek polizała mnie po policzku....

Chyba to było pożegnanie:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Simbusiu moje najukochańsze Kociątko.

Spij spokojnie słuchaj Cioci Miauci i cioci Halusi .
Powiedz Kitce i Etiopii że nigdy o nich nie zapomnę......

Dobrej nocki
[CENTER][I][COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=3]Przyjdę ze wschodem...[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=3] Księżyca i gwiazd...[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=3] Które wskażą mi drogę[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=3] Utulę Ciebie do snu...[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=3] Byś spał spokojnym snem[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=3] Usiądę przy Twoim posłaniu...[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=3] I - zanucę melodię nocy[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=3] A Ty odwzajemnisz...[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=3] Swym uśmiechem[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=3] A gdy pierwszy promyk...[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=3] Dnia nastanie – odejdę...[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=3] By znowu wieczorem...[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=3] Wrócić i w objęciach nocy...[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial][SIZE=3] Ciebie ukołysać

Śpij spokojnie moja malutka Koteczko
[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/I][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Do Simby, Dymka, Hali i Wampirka dołączył wczoraj w nocy maleńki dzielny Dyl sowizdrzał :placz::placz::placz:
Wyjątkowy kotek.... dużo do mnie trafia maluszków, ale ten urzekł mnie szczególnie... miał byc mój. Jescze wieczorem było dobrze, jadł, rozrabiał... a potem nagle zaczął gasnąć... odszedł tuląc się do mnie jak do swojej mamy- a ja nie mogłam nic zrobić :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Do Simby, Dymka, Hali i Wampirka dołączył wczoraj w nocy maleńki dzielny Dyl sowizdrzał :placz::placz::placz:
Wyjątkowy kotek.... dużo do mnie trafia maluszków, ale ten urzekł mnie szczególnie... miał byc mój. Jescze wieczorem było dobrze, jadł, rozrabiał... a potem nagle zaczął gasnąć... odszedł tuląc się do mnie jak do swojej mamy- a ja nie mogłam nic zrobić :placz:[/quote]

ULV :placz::placz:

Zwierzaczki :lilangel::angel::candle::candle::candle::candle::candle::candle:

Link to comment
Share on other sites

Simbusiu wstał następny dzień
Kolejny bez Ciebie moja Kocinko.

[CENTER][U][I][FONT=Arial][SIZE=4][B]Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom,[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][B] Śmiech schował się w kącie i śni.[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][B] Wieczory się dłużą, bo czasu zbyt dużo,[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][B] Nikt bliski nie puka do drzwi.[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][B] Tak wiele jest złego, szarego, groźnego,[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][B] Że smutno i płakać się chce.[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][B] Mijają soboty, pamiętaj więc o tym,[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][B] Że komuś bez Ciebie tak źle![/B][/SIZE][/FONT][/I][/U][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Simbusiu Kochanie moje.
Moje Kociątko

Mało brakowało a by Sabra dołączyła do Ciebie dzisiaj pogryzł ją pies.....
Jest smutna obolała i wystraszona.......

Simbusiu dzień się kończy słońce zaszło.....A mi nadal przeraźliwie smutno i źle........
Nie mogę się pogodzić z Twoją śmiercią.

Dobranoc mój kochany maluszku.

[CENTER] [SIZE=4][U][I][B][B][COLOR=Blue][COLOR=Blue][B]Kołysanki - utulanki[/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue][COLOR=Blue][B] do snu ukołyszą.[/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue][COLOR=Blue][B] Kołysanki - utulanki[/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue][COLOR=Blue][B] otulą cię ciszą.[/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue][COLOR=Blue][B] Kołysanki - utulanki[/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue][COLOR=Blue][B] do snu ukołyszą.[/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue][COLOR=Blue][B] Kołysanki - utulanki[/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue][COLOR=Blue][B] otulą cię ciszą.[/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue][COLOR=Blue][B] Kołysanki - utulanki[/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue][COLOR=Blue][B] otulą cię ciszą.[/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B]

[B][B][COLOR=Blue][COLOR=Blue][B] Noc koszyczek srebrny niesie,[/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue][COLOR=Blue][B] a w nim niespodzianki:[/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue][COLOR=Blue][B] gwiazdki z nieba, róg księżyca,[/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue][COLOR=Blue][B] sen i kołysanki.[/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B]

[B][B][COLOR=Blue] Kołysanki - utulanki[/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue] śpiewnie utulają.[/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue] Kołysanki - utulanki[/COLOR][/B][/B]
[B][B][COLOR=Blue] do snu zapraszają.

Śpij spokojnie Kociątko........
[/COLOR][/B][/B][/I][/U][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Simbusiu kochane kociątko......
Ta noc była bardzo ciężka.
Śniłaś mi się maleńka.

Sabra źle się czuła nie mogła sobie miejsca znaleźć

Cały czas myślę o Tobie.......

Nowy dzień się zaczął następny bez Ciebie Niunia.

[CENTER][COLOR=Navy][I][FONT=Arial][SIZE=3][B]"Anioł[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][B] obiecał przyjść i ...[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][B] nic,[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][B] tylko niebo deszczem płakało..."[/B][/SIZE][/FONT][/I][/COLOR]
[/CENTER]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

BeataSabra, zobaczylam wczoraj kociarnie... Takich Simb bylo kilka. Z jedną różnicą - Ty o nią walczyłaś i zasnęła przy Tobie, te kotki wczoraj odchodziły w samotności i gnoju. Jeden wczoraj na moich oczach, w agonii, dzis juz nie żyl :(

Nie zadręczaj się. Dałaś jej MIŁOŚĆ.

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie bylam, nigdy juz tam nie pojadę.
Ale tanitke ten kot tez zaczarowal i dzis go zabrala. Umowa jest taka, ze ja musze zdobyc pieniadze, a ona ma go u siebie w garazu. Zaloze mu watek. Lekarze tez mowia, ze jest wyjatkowy. A przy okazji sie okazalo, ze jest bardzo proludzki, miziasty, na pewno byl domoweym kotem. Tylko balansuje na razie na granicy życia i śmierci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...